|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   first sign
14.1.2008 10:09:29   
vita80
Pozdravljene!
Imam vprašanje. Danes zjutraj sem naredila test in po eni uriuser posted image  se je videla zelo šibka tanka 2 črtica. user posted image  bi morala dobiti 12.1. ampak je še ni imam pa vse znake, da bo prišla. Kaj mislite ve? Po 1 h? Še sploh velja test, piše da 10 min se ne odčitava več rezultatov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: first sign
14.1.2008 10:13:55   
kai1
Ne vem, če to še velja, po 1h.
Svetujem ti, da narediš test še enkrat.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: first sign
14.1.2008 10:14:52   
loveforever
pozdravljena.
ponavadi se pokaže druga črtica v primerih da vsebuješ hormone nos4ečnosti. če jih ni, pomeni da se ćrtica nebi smela narediti. tako da po mojem siuser posted image . vsaj upam. ko sem prvič delala test je bila črtica tako malo opazna da skoraj je ni bilo, drugi dan pa sem naredila še enkrat in je bila ta prava user posted image .

upam da je to to. držim pesti!!! naredi še jutri enega

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: first sign
14.1.2008 10:23:26   
METULJ1
Vita80 - jaz mislim, da si noseča. Ker če ne bi bla, ti test ne bi pokazal tud zelo rahle druge črtice.

Jutri zjutraj ponovi test, da se prepričaš.

Pozdravčki

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: first sign
14.1.2008 11:00:11   
Hans
Tudi meni je test pokazal komaj vidno črtico, pa sem bila noseča, problem je le v času, mislim, da so pravilni rezultati po 10 minutah, po eni uri pa ni več sigurno. Če si kje blizu lekarne pojdi še po en test in ponovi. Mogoče pa je user posted image  user posted image .

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: first sign
14.1.2008 11:02:05   
bastian111
Naredi test še enkrat in sporoči! Navijamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: first sign
14.1.2008 11:06:15   
spps
oj!
njaboljš da narediš test še enkrat in to zjutraj.Držim pesti,da bouser posted image .

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: first sign
14.1.2008 11:09:03   
Anonimen
Meni se je tudi že zgodilo, da je First Sign po več kot pol ure pokazal bledo drugo črtico, pa nisem bila noseča. Ko pa mi je pokazal nosečnost je bila zelo jasno vidna in to takoj. Test še enkrat ponovi. Po eni uri test sigurno ni več veljaven. Pa upam, da naslednjič takoj ugledaš debelo in lepo drugo črtico!

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: first sign
14.1.2008 12:09:52   
Lea2007
Rezultat po moje ni zanesljiv, jst sem naredila ta isti test dva dni pred zamudo, pa je pokazal dve močni črtici. No pa nisem mogla vrjetn, šla v lekarno po Cb, ta je potem še potrdil.

No upam, pa da si, samo da ne boš razočarana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: first sign
14.1.2008 13:08:02   
naja22
ti tud svetujem, da test narediš še enkrat, po 10 min pa nikar ne glej, ker ni več relevantno.

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: first sign
14.1.2008 13:09:13   
murkica
Sicer ne bom rekla, da nisi noseča ampak tudi ne, da si. Dejansko je tako, da je rezultat pravilen 10 minut po opravljenem testu. Zato pa je opozorilo... tole piše na Krkini strani:
4. Kako naj si razlagam rezultat?
  • Rezultat je veljaven 10 minut, kasnejših sprememb ne upoštevajte.

V glavnem čez ene tri dni ponovi test in boš videla na čem si. Držim pesti, da zagledaš user posted image user posted image !!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: first sign
14.1.2008 13:43:42   
vita80
Ja tudi sama mislim, da je rezultat nepravilen.  Če bi bil pozitiven, bi se tak takoj pogazala črtica, ne pa šele čez 1h.user posted image
Če je še do jutr ne bo, bom naredila zjutraj še en test.
Upam na najboljše, če ne pa zopet veselo v nove boje.user posted image
Poročam.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: first sign
14.1.2008 17:05:01   
valentina2006
vita80: Tudi jaz mislim, da test po 10 ni več zanesljiv...vredno ga je ponoviti, sploh zato, ker je pokazal user posted image user posted image  (čeprav je bila 1 črta slabše vidna).

Držim pesti zate user posted image ...user posted image user posted image ...user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: first sign
8.11.2010 18:54:34   
dekle23
pozdravčki. še ena nova med vami :)  jutri bi morala dobiti user posted image , ampak ker seveda nisem zdržala sem letela v dm in kupila first sign duo, in za probo naredila test. pokazal mi je user posted image , ena je bila malo bolj izrazita. tako da ne vem, js še zmeri čakam, če bo jutri prišlauser posted image ali ne. bi bila noro vesela če ne bi prišla :)
že dva dni pa me na dotik bolijo bradavičke in so napete, to je bil tudi prvi znak, da sem pomislila, da mogoče nama je pa uspelo.
vem da test ni glih CB,  ampak sem si rekla, da škoda zapravljat, ker itak ne bo nič pokazalo :) ampak več je pa že kot prejšnji mesec, ko se je takoj naredila samo ena črtica :)

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: first sign
8.11.2010 19:53:16   
Lineta
dekle23, pomojm ti lahko kr čestitamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dekle23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: first sign
8.11.2010 20:09:54   
dekle23
to bi bilo veselja user posted image glede na to da sva se šele odločila za to, pa da bi nama kar takoj ratalo.... bom še malo počakala in potem čez kakšen dan dva, če me seveda ne preseneti user posted image , ponovila test in upala da ponovno pokaže user posted image user posted image .

držim pesti za vse, ki bi želijo zagledati user posted image user posted image

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?