|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina
5.7.2010 21:01:46   
power girl
Pozdravljeni!
Doma imamo 6 mesečnega dojenčka ki ima že od včeraj (nedelja)zvečer vročino preko 38.čez dan je malo padla sedaj pa je spet 38,5.Njegovo počutje je še kar vredu,ne kašlja,niti nima kakšnih bolezenskih znakov razen vročine.Je možno da bi to bili zobki?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 5.7.2010 22:43:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VROČINA
5.7.2010 21:09:48   
gaya24

Za zobke ne vem, naš ni imel nikoli vročine zaradi njih, je pa vedno, ko je imel virozo ali vnete uhice, imel vročino 38-39 pa tudi do 40.  Če mu po treh dneh ne pade, se je treba it pokazat zdravniku.

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VROČINA
5.7.2010 21:12:08   
AnciM
Možno je, da so zobki. Uroš je v soboto popoldne zakugal na 39 in sem mu s svečko zbila na 38. V nedeljo zjutraj je bila še vedno 38 in sem mu spet dala svečko, tako da čez dan ni imel vročine. Zvečer je nato spet zrasla na 38. Danes je pa nima več.

Je pa sigurno pri Urošu zobek, ker mu poleg vročine nič ni. Se normalno igra, je dobre volje, je veliko manj kot prej - tipični znaki zanj.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VROČINA
5.7.2010 21:37:39   
Janya
To so znaki za 6. bolezen, tri dni vročina potem se pojavijo rdeče pikice po trupu.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VROČINA
5.7.2010 21:44:13   
Anonimen
Pri našem so rekli, da zobki NIKOLI ne naredijo tako visoke vročine... Mi smo tudi imeli 2 dni vročino in  potem nič več. Smo ga peljali pokazat, pa so rekli, da naj samo veliko pije. 

(odgovor članu Janya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VROČINA
5.7.2010 21:54:13   
eva1
Lahko da kaka viroza(naši trije +ati so jo meli prejšni teden..1, 2dni vročine in konc), najmlajši pa je ene 2 tedna prebolel 6 otroško(pri 6 mesecih), 3 dni visoke vročine(2 dan ponoči skoraj 40), potem pa pikice vsepovsod...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vročina
6.7.2010 14:21:23   
kristinaj
kakšna viroza.... pokliči p, glede na to, da je mali... od zobkov ne pride vročina...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vročina
6.7.2010 14:24:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

od zobkov ne pride vročina...


Kakor kakšen otrok. Moja je imela redno na sporedu vročino pred zobkom. Sploh zdaj, ko je dobila mal pred 2 letom 5-ke.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vročina
6.7.2010 14:40:10   
slovenka
jaz bi tudi rekla, da gre za 6. bolezen, če je otrok sicer dobro razpoložen... 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vročina
6.7.2010 21:45:00   
power girl
Midva sva se šla kar k P pokazat in otrok je zdrav,le spodaj mu dva zobka čisto narahlo ven kukata.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vročina
7.7.2010 9:10:29   
FOCUS13
tudi naša pupa ima od včeraj vročino. je imela 39,5, pa sem jo zbila s svečkami za stopinjo, zvečer pa spet 39,4. zjutraj je imela 38,4 in nisem ji dala nič svečke. sicer je dobre volje in ima apetit, tko,da sumim na kak zob ali pa kot pravite 6. otroška. stara je pa 15 mesecev in ima prvič vročino. bomo videli pop kako bo, ali jo peljemo na pregled.

_____________________________

it,s a beautiful day.... Tanja :)

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vročina
7.7.2010 16:57:40   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

od zobkov ne pride vročina...


Kakor kakšen otrok. Moja je imela redno na sporedu vročino pred zobkom. Sploh zdaj, ko je dobila mal pred 2 letom 5-ke.



pred izraščanjem zgornjih 1kic smo meli 40vročine. smo jo peljali k pediatru, pa je rekel, da 99% da so zobki. vse je bilo otečeno, vneto, še celo krv je pritekla. naslednji dan je pokukal zobek na plano, vročina šla bek.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?