|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 9:06:28   
DrejcDrejc
Zanima me, če ima kdo kakšno od teh knjig doma, pa je ne potrebuje več in bi jo prodal, pač po "rabljeni" ceni:

- Dojenček, kaj pričakujemo prvo leto (Eisnberg, Murkoff, Hathaway) - Vale Novak
- Otrok od rojstva do šole (Penelope Leach) - Mladinska knjiga
- Otrok - čustveni in vedenjski razvoj vašeka otroka (Brazelton) - MK

Se vam zdijo sicer te knjige okej, kakšno mnenje?

Hvala!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 9:43:47   
April
Prvo imam sposojeno iz knjižnjice in se mi zdi zelo fajn, ker je vsak mesec v prvem letu posebej opisan. Si jo vsakič znova sposodim, ker mislim da je kar precej draga, nekje okol 10 jurjev.

Drugo imam doma. Je tud fajn, predvsem kar se vzgoje tiče.

Za tretjo pa prvič slišim.

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 10:25:46   
tinkatonka
Jaz imam tisto drugo: Otrok od rojstva do šole. Jaz sem nad knjigo navdušena in sem v 2 dneh prebrala že 150 strani. Več pa raje ne bom zdaj, ker dokler bo moj otrok star pol leta, bom že vse pozabla. Sem mi zdi pa vredu, da imaš kakšno izmed knjig doma, ker lahko ko pride do problema, prebereš kakšen napotek kako se z določenim problemom spopasti.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 11:01:16   
DrejcDrejc
Knjiga Penelope Leach je v Mladinski K. celih 15.000 SIT.
Prva iz Vale Novaka je bila menda okoli 11.000, potem pa nekaj časa po polovično znižani ceni, zdaj pa je razprodana.
Zadnja se prodaja v MK za malo manj kot 8.000 SIT.

Jaz bi vse te knjige imela - pa naj bankrotiram na njih? user posted image  user posted image
Zato pa iščem kakšne rabljene...

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 11:19:33   
Andra
Jaz imam knjigo Nega dojenčka in malčka od avtorice Miriaqm Stoppard in sem z njo zelo zadovoljna. V njej piše čisto vse kar me zanima, saj obsega  350 strani, pa še draga ni bila (cca 4000 SIT).

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
23.1.2006 18:03:41   
tinkatonka
drejcdrejc....sej te čist zastopim. Jaz tud vprašanje, če bi si jo kupila, ker je tako draga, pa sem jo dobila v dar za novo leto. No če se boš pa vseeno na koncu odločila za nakup je pa preko spletne strani www.domus.si 1500 SIT ceneje. Ja sej vem..se ne pozna dosti, pa vseeno.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: knjige o negi in vzgoji otrok
6.8.2010 18:29:38   
pikapoka01
malo neumesno vprašanje, iz zastarele teme, POSKUSIM pa vseeno lahko!

bi katera, ki ima prvo knjigo doma hotela skenirati/slikati naslovnico in pripopati sem gor? lahko pošlje tudi na ZS!

zelo zelo zelo bom hvaležna!

(kopirala sem izseke in urejam kopije, pa bi za ličnost in uporabnost želela imeti še naslovnico!)



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?