|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotkanje dojenčka za osebno - MB
25.5.2011 13:43:12   
Nocturama
Imam dvomesečno punčko in bi jo rada furala kazat žlahti na Hrvaško, seveda pa rabi osebno/pasoš, posledično jo moram dat fotkat. Ima katera Mariborčanka izkušnje s kakim dobrim fotografom v mestu? Je to sploh starost pri kateri že fotkajo za osebno (držanje glavice in s tem povezane komplikacije... user posted image )

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
25.5.2011 13:47:22   
kristinaj
jaz sem našo slikala po navodilu fotografa kar doma v posteljici.... na beli rjuhci za ozadje...... mislim, da je bla stara 1m, ker je pri 1,5 že potovala v zadar...

komplikacij pri držanju glavice ne bo je pa zelo nerodno....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
25.5.2011 16:05:43   
Medea10
Mi smo šli v foto Tabor. Na sebe je blo treba dat belo pleničko, držat glavico in potem so jo slikali. So se potrudili. user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
25.5.2011 16:11:04   
katy83
V City-ju - foto Stanko. Se potrudi, poceni je, pa še preden natisne slike, jih lahko vidiš na računalniku in izbereš tisto, ki se ti najbolj dopade. user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
25.5.2011 16:12:14   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

V City-ju - foto Stanko. Se potrudi, poceni je, pa še preden natisne slike, jih lahko vidiš na računalniku in izbereš tisto, ki se ti najbolj dopade. user posted image


aja če je tak mala, ti jo bo verjetno kar v vozičku slikal, pa belo plenico spodaj...naš je bil star 4 mesece, pa sem ga v naročju imela.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
26.5.2011 10:45:04   
Perunika
Ni noben problem fotkat dojenčke, samo pravilno ga moraš držat. Z eno roko ga držiš po ritko, z drugo (z dvema iztegnjenima prstoma) mu/ji pridržiš glavico in celega otroka držiš malo stran od sebe, da se ne vidi rok, ker je  izrez itak samo do ramen. Pa dojenčka držiš v pravokotni smeri na tvojo smer. Sliši se komplicirano a ni. Sem fotkala že tudi dojenčke, stare 10 dni in je bilo vse tako kot mora bit. Pa fajn je, če je kdo s teboj, da se postavi za fotografom, da ropota z ropotuljico in ga kliče, tako da se otrok (vkolikor se že odziva) obrne točno proti objektivu. Vprašaj fotografa, na kak način fotka pa boš videla. Glej tudi na to ali je prijazen in ali zna z otroki. Je kar pomembno (sicer mogoče pri večjih otrocih). Ravnaj se po občutku pa bo. Srečno!

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotkanje dojenčka za osebno - MB
26.5.2011 11:34:43   
koala
Jaz sem mojega sina peljala tja v vetinjsko (včasih je imel atelje v Naskovem dvorcu) zdaj je pa malo nižje dol na Vetrinjski Foto Hohšteter( ne vem česem pravilno napisala priimek) se je gospod ful potrudil.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?