|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Manj mleka ob menstruaciji??
21.7.2010 18:37:05   
charlyka
Zdravo!

Spet jaz - spet nekaj težav user posted image user posted image

Sem 7 tednov po porodu in že dobila menstruacijo user posted image user posted image in ravno ta dva dni je naša mala pikica skoraj cele popoldneve jokcas_ta in se mi zdi, da skos lačna. Jo dajem na zizo kar vsako uro ali še manj (do zdaj sva bile na 2 do 3 ure po začetnih težavah) - ne vem ali je to kaj povezano z menzo, da je manj mleka ali samo naključje, da je pač bolj lačna?
user posted image user posted image

Hvala. Lp


< Sporočilo je popravil charlyka -- 21.7.2010 18:39:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
21.7.2010 19:26:49   
josephine27
hm jaz sem tud imela občutek da imam v času menstruacije manj mleka. ne vem ( mogoče moraš takrat več pit). ampak meni je bilo vedno po koncu mesntruacije spet ok. mogoče je tudi da so se potebe otroka povečale ker je pač zrastel pa rabiš nekaj časa da se ti bo količina mleka povečala. svetujem da vzrajaš - menstruacija itak traja sam par dni.

_____________________________



(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
21.7.2010 19:49:10   
sami0804
Po prvem porodu sem dobila M po štirih mesecih,po drugem pa po treh,obakrat polno dojila.
Količina mleka se na začetku M ponavadi zmanjša ,slišala sem tudi,da se spremeni okus in zato dojenček kak dan,dva slabše pije in se "krega" na dojki.
Enako se mi je dogajalo dvakrat,in zato mislim,da je nekaj na tem.Vsekakor bo pa boljše,če mu ne boš dajala dodatka,ker se količina po kakih dveh dneh spet normalizira.Rajše pristavljaj.

_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
21.7.2010 20:41:43   
charlyka
Saj krega se ne na dojki, samo lačna je po pol ure ali po 1 uri in se joče, kot da že 3 dni ni jedla user posted image

Bom pristavljala pač vsake pol ure, upam, da hitro mine in da ne bom rabila dodatka.

Hvala.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
22.7.2010 9:12:06   
Hope2
Jaz sem dobila M 6 tednov po porodu, takoj po čišči in potem sem jo kljub polnemu dojenju imela zelo redno. Mali ni nič občutil, mleko se ni nič spremenilo, nič manj ga ni bilo.... Jah, lahko je kaj na tem, ali pa se mame potem preveč zasekirajo, da je zdaj konec, zaradi raznih čenč in izkušenj, in potem otrok čuti živčnost in so mame tam kjer nočejo bit.

Je pa res, da je naš imel tudi občasno izpade in se jezil na dojko, ampak to je normalno. So obdobja, ampak minejo, samo vztrajat je treba. Pa kaj če ga dojiš na pol ure ali na 1 uro. Naš se je čez dan zelo redko na 2 ali 3 ure. Tak da, daj mu ko mu paše. Pa zdaj je vroče in se želijo odžejat bolj pogost. Mame pa tudi morajo večje količine spit v tej vročini

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.7.2010 9:13:15 >

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
22.7.2010 9:19:12   
eva1
Prvi prvih dveh nisme imela občutka da bi imela ob M manj mleka..sedaj pri tretjem pa je občutna razlika..se mi zdi da se za polovico zmanša količina, mogoče da se tudi okus spremeni, mene je moj grizel med dojenjem, vlekel za prsi, se jokal..HB da  M traja samo 3, 4 dni..pol se je pa spet vse poglihalouser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
22.7.2010 9:34:02   
koala
Jaz sem imela podobne težave, sploh ker se moj sin nekaj dni pred menstruacijo enostavno ni želel dojiti, prav tako tudi med menstruacijo ne. Imam pa "srečo" da ori meni menstruacija ne traja 3-4 dni ampak sedem ali več. Je pa res da je bilo najhuje pri prvi menstruaciji. Jaz ti svetujem da pristavljaš, vsakič ko želi, pa meni je pri količini mleka zelooooooooooo pomagala polenta pa tusi sitrovi štruklji.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Manj mleka ob menstruaciji??
22.7.2010 13:17:58   
tlb
http://www.ringaraja.net/forum/manj_mleka_ob_menstruaciji%3F/m_5222378/tm.htm

Sem imela ista težave. po M se je dojenje spet vrnilo na "stare tire".

Sej bo, potrepljenja polno želim user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?