|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 9:52:12   
Maurica23
Pozdravljeni!!!
Sem v šestem tednu nosečnosti in imam močne slabosti čez cel dan ampak ne bruham izgubila pa sem 3kg! Tudi trebuh se mi čisto nič ne pozna! Kaj je lahko narobe???
Prosim svetujte mi!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 9:54:10   
maj2009
vse je ok, to je čist normalno tko da se sploh ne sekiraj!

pozdravček


_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu Maurica23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 9:59:35   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: Maurica23

Pozdravljeni!!!
Sem v šestem tednu nosečnosti in imam močne slabosti čez cel dan ampak ne bruham izgubila pa sem 3kg! Tudi trebuh se mi čisto nič ne pozna! Kaj je lahko narobe???
Prosim svetujte mi!!user posted image


Počasi, saj bo kmalu viden user posted image .
Umiri se, vse je o.k.
Lepo nosečnost želim user posted image

< Sporočilo je popravil abi -- 7.4.2009 10:00:27 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Maurica23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 14:37:06   
mulan
Tudi če nebi shujšala, se tri pri 6. tednih nič ne bi poznalo, ne skrbi user posted image
Imam kolegico, ki je zgubila 10 kg zaradi slabosti, pol se je pa umirilo in so šle kile gor.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 16:31:55   
Maurica23
Hvala za vzpodbudo...
Ampak čudi me ker ponavadi imajo nosečnice kr vlki apetit jaz pa sploh nimam apetita in mi je vsak dan celi dan slabo!!user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 17:20:32   
Anonimen
Brez skrbi, vse je ok ... jaz prve 3 mesece nisem imela apetita sploh in kar naprej mi je bilo grozno slabo, vse mi je smrdelo ... in sem v prvih 3h mesecih shujšala za 4 kg, potem sem to težo držala do 5. meseca, potem sem pa končno začela pridobivat na teži in sem se do sredine 9. meseca zredila za slabih 10 kg, trebuh se mi je pa pričel poznati šele tam v začetku 4. meseca.

(odgovor članu Maurica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izguba teže med nosečnostjo
7.4.2009 17:30:18   
Maurica23
najlepša hvala Otika se že boljše počutim ko sem to prebrala!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izguba teže med nosečnostjo
8.4.2009 10:22:45   
Anonimen
No fino! Čim bolj lepo in mirno nosečnost ti želim!!! user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maurica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izguba teže med nosečnostjo
15.4.2009 21:22:26   
jakaracman
Meni je bilo grozno slabo.Na začetku sem ful hujšala celo nosečnost sem se zredila 8 kg , ko sem šla iz porodnišnice sem jih imela manj kot pred zanositvijo.Ne skrbi.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 15.4.2009 21:23:09 >

(odgovor članu Maurica23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izguba teže med nosečnostjo
16.4.2009 8:46:37   
katka11
ne skrbi, to je ok. to, da majo nosecnice apetit je tkotko. ene ja druge ne. men ni nic pasalo do 14 tedna, oz ce sem jedla mi j eblo slabo ce nisem mi je blo slabo, shujsala sicer nisem, ampak sedaj sem v 17 tednu, pa sem se zredila 0,5kg, trebuh se mi pa majckeno pozna, pravijo da nic, no mal se mi... user posted image , to jest vem. ampak, da bi pa kdo, ki me ne pozna opazil, da sem noseca pa ne. niti v sluzbi noben ni opazil dokler nisem v petek povedala. v 6 tednu pa itak trebuha se ni, ponavadi.
tko, da bodi zadovoljna, kmalu bo cas ko ti ne bo vec slabo in bos vesela, da se ne bos ful zredila.
pa lp, vsem noseckam!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izguba teže med nosečnostjo
16.4.2009 9:39:25   
boob
IZVIRNO SPOROČILO: Maurica23

Pozdravljeni!!!
Sem v šestem tednu nosečnosti in imam močne slabosti čez cel dan ampak ne bruham izgubila pa sem 3kg! Tudi trebuh se mi čisto nič ne pozna! Kaj je lahko narobe???
Prosim svetujte mi!!user posted image


da te še jaz potolažim, sem v 15 tednu in sm do zdej zgubila 9 kg, sicer me je mal več skupi user posted image  . . . ne sikirej se, vse bo ok

(odgovor članu Maurica23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izguba teže med nosečnostjo
20.4.2009 20:43:11   
mlavla
ja jst sem v prviuser posted image tud shujšala za 7kg...zaradi slabosti in bruhanja, ki je trajalo do vključno 7. mes..

od začetne teže sem se zredila za 3kg..je pa res,da sem imela že v štartu kar precej kg viška...

iz P pa sem prišla od začetne teže lažja za 7kg


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izguba teže med nosečnostjo
21.4.2009 18:40:45   
didikaa
hei...danes sem noseča ravno 14 tednov in 2 dni..in sem izgubila 7 kilogramov do sedaj...tak da ni panike...razen trebušček..ta pa se mi pozna..

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izguba teže med nosečnostjo
21.4.2009 18:54:41   
blaža
V prvi nosečnosti sem izgubila 11kg, v drugi 12 kg, pol pri nekje petem mesecu mi je zaštartalo, pri obeh nosečnostih in sem se pol v prvi zredila še 17kg, pri drugi pa sem se pol zredila 14kg.

otroka sta super zdrava in sta se rodila zdrava in močna. Sta pa verjetno črpala moje zaloge, tako, da je dobro, če jemlješ folno kislino, vitamine in minerale. No pa to sigurno že veš.

Ne skrbi, bo že zaštartalo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izguba teže med nosečnostjo
21.4.2009 20:51:44   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

V prvi nosečnosti sem izgubila 11kg, v drugi 12 kg, pol pri nekje petem mesecu mi je zaštartalo, pri obeh nosečnostih in sem se pol v prvi zredila še 17kg, pri drugi pa sem se pol zredila 14kg.

otroka sta super zdrava in sta se rodila zdrava in močna. Sta pa verjetno črpala moje zaloge, tako, da je dobro, če jemlješ folno kislino, vitamine in minerale. No pa to sigurno že veš.

Ne skrbi, bo že zaštartalo.


Še prehitro.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izguba teže med nosečnostjo
21.4.2009 21:17:11   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: maj2009

vse je ok, to je čist normalno tko da se sploh ne sekiraj!

pozdravček



Tako je... Čist normalno. Od česa bi se ti pa trebuh poznal v 6. tednu? Potem sploh nosečniških testov ne bi rabili, če bi to tako šlo. beba je velika ok 1 cm, toliko pa že lahko skriješ v svoji trebušni votlini. Počakaj par tednov, pa se bo videl trebuh in kak kg + user posted image


< Sporočilo je popravil slovenka -- 21.4.2009 21:18:33 >


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izguba teže med nosečnostjo
24.4.2009 20:39:46   
Neža7
Jaz pa nisem izgubila kg zaradi slabost ampak zaradi nosečniško sladkorno. V sedem mesecev sem izgubila 25kg. Hvala bogu, da nisem bila suhica na začetku, ker bi bil veliki problem.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izguba teže med nosečnostjo
25.4.2009 22:54:11   
stuhica
ojal,

ja v  nosečnosti sem najprej izgubila v prvih 3-4 mesecih cca 6 kg potem se se zredila nazaj za 7 in na koncu v zadnjem mesecu spet shujšala za 1 kg.  Prav tako zaradi slabosti, bruhala pa sem do skoraj 6 meseca. Potem v zadnjem mesecu pa sem shujšala zaradi nosečniškega diabetesa

Zdaj sem noseča 13 tednov, bruham že 2 meseca, izgubila že 5,5 kg, poleg tega pa imam nosečniško sladkorno. spet!

_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izguba teže med nosečnostjo
26.4.2009 8:08:31   
anci banci
jaz sem v 7 mesecu in sem tudi izgubila kile amapak zaradi sladkorne

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izguba teže med nosečnostjo
26.7.2010 11:14:32   
ctossi
oiiiii punce!!
jaz sem v 12 tednu-pa ko sem zanosla sem imela 59 kg-do zdaj sem shujšala na 56,5.
bruhala nisem,samo nekaj slabosti sem imela-jedla sem veliko-zdaj pa se mi je malo ustavila hrana-sploh nimam neke želje po njej.
jem ker vem da moram-že vedno sem bila presuha.
zanima me ali ima katera izkušnje-jaz trenutno ta mesec ne spravim dol nobene solate-jem sicer femibion,ker sem alergik na laktozo-ta pa je ne vsebuje-in mi paše.
grem pa vedno po kosilu spat ker sem tako utrujena-čez 2 meseca bom 36 in je moja prva nosečnostuser posted image user posted image .
pregled imam šele naslednji teden-ali katera ve bi morala posebej jemati železo-ali to povečuje tek??
ker v femibionu ni železa.
hvala vsem za odgovor-pa še veliko srečnih dni v družbi vaših malčkov ali trebuščkovuser posted image

(odgovor članu Maurica23)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




KAPLJICE AD3
s1o2

mene pa zanima ali ste devale kapljice AD3 vašim malčkam ??? hvala

da (59%)

ne (41%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!