|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kettler Smoovy
15.8.2010 10:43:18   
skuštrana
Ima kdo?
http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/stiri-kolesni-poganjalci/poganjalec-kettler-smoovy.html

Me zanima če je res primeren že za enoletnike.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kettler Smoovy
15.8.2010 13:40:17   
heli23
Priporočam ketllerja ampak unga na dva kolesa-poganjalčka! Pri nas se je full obnesel! Ampak najmanjšega z 10 col gumami

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kettler Smoovy
15.8.2010 20:19:23   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: heli23

Priporočam ketllerja ampak unga na dva kolesa-poganjalčka! Pri nas se je full obnesel! Ampak najmanjšega z 10 col gumami


Tega imamo, ampak ga uporablja 2 in pol letnik. Sedaj pa rabimo še nekaj za enoletnika, ki je na speedu user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kettler Smoovy
15.8.2010 21:13:14   
livia
Jaz sem imela tega http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/stiri-kolesni-poganjalci/poganjalec-big-flippi.html za podobno situacijo kot ti.

Večja ima likeabike, ki pa 2 letnici še ni bil prav in sem za par mesecev kupila tega. Po mojem je po višini tudi tvoj link čist ok, če ti ni škoda denarja.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kettler Smoovy
15.8.2010 21:27:33   
skuštrana
Livia, tega sem tudi gledalča, samo mi tako nestabilno izgleda. A se ne kar prevrne na stran?

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kettler Smoovy
16.8.2010 12:57:46   
livia
Ne, se ne prevrne, ni pa ful stabilen, kar sem jaz tudi iskala. Jaz sem iskala mini likeabike, a ga nisem našla tako majhnega, ker ni je bilo važno, da trenira ravnotežje.

Jaz ti lahko našega prodam za 5€, ker ga zdaj ne vozi več.


Mogoče najdeš kaj pametnega še tu http://www.rdecivoz.si/vsiprodukti.html

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kettler Smoovy
16.8.2010 15:55:41   
skuštrana
Livia, imaš ZS.

Tale rdeči voz je super, ampak drago. Mi rabimo nekaj za premostit  razliko med likeabikom ter sedaj. Ker potem imamo ketlerjeva 10 colskega in ga 18 mesečniki že komot vozijo.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kettler Smoovy
16.8.2010 20:27:30   
zvesta
mi imamo tudi tega drugega, modro zelenega plastičnega.. super vzdržljiv, meni se ne zdi ravno nestabilen... naš triletnik se še evdno drajsa po stanovanju z njim pa po letu in pol še ni videti obrabe... vreden teh 10 €

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kettler Smoovy
17.8.2010 8:21:29   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Livia, imaš ZS.

Tale rdeči voz je super, ampak drago. Mi rabimo nekaj za premostit  razliko med likeabikom ter sedaj. Ker potem imamo ketlerjeva 10 colskega in ga 18 mesečniki že komot vozijo.



tu se motišuser posted image . Otrok mora biti med večjimi 18 mesečniki (naš je bil 90cm), da ga lahko vozi, pa ni glih na komot, obvezno obute čevlje in obvezna pomoč staršev, ker še vedno ni glih dosegel tal s celimi stopali. Naš se je metal iz ene strani na drugouser posted image , zato sem mogal bit vedno zraven. Vmes smo za par tednov celo skrili kettlerja, ker je otrok postajal nervozen, on bi vozil in divjal, pa ni šlo tak na izi, kot z otroškim 4 kolesnikom, pa je sledil jok, pa sitnoba (ni glih ravnotežja, če ne doseže normalno tal).... Na komot lahko rečem, da je šlo pri 20 mesecih, pa tudi zrasel je še, ker zdaj doseže z obema stopaloma dol (še vedno obvezno obut v čevlje).

Jaz bi raje kupila 1 letniku čist navaden otroški poganjalec, pa naj tam divja in se nauči tam kordinacije. In kot je zvesta rekla, tudi večji otroci še divjajo s temi. Naš se še tudi velikokrat vsede na štirikolesnega. zDAJ sicer veliko raje na plasma car http://nakup.pikapolonica.com/igrace/hit-plasmacar kot na poganjalčka, ampak vse kar ima kolesa in se lahko poganja, je zakonuser posted image .


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.8.2010 8:27:46 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kettler Smoovy
17.8.2010 8:46:06   
K_a_t_i
Prvega sem lih včeraj pokomentirala na igrišču - mamica katere mulc ga ima je skomentirala, da je totalno nestabilen, da se vsak prevrne naprej. No, ko se enkrat navadi mulc, je pa ok.

S predhodnico se pa strinjam - 18m in 10'' poganjalec ne bo šlo skupaj. Razen, če je EKSTREMNO dolgonog otrok.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kettler Smoovy
17.8.2010 9:03:23   
skuštrana
No, naš doooolgeee noge ima user posted image

Sva se z livio zmenili, tako da dobim avto za 5e user posted image

Navadne poganjalce pa imamo, 2 zmahana, pa enega Big, ki pa mu je definitivno preokreten. On se sicer poganja in vozi, ampak je pretežek pa mu ne gre. Pa še meni ga je pretežko nosit po stopnicah vedno ko gremo na igrišče ( imamo do stanovanja kakšnih 100 stopnic user posted image )..

Ko bo star 18m bo itak zima, potem na spomlad bo pa Kettler ravno prav (če ga bo starejši dal iz rok, ampak to je pa že druga zgodba)user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?