|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odstraniti
26.7.2010 16:04:00   
alenkica
fleke od drekca s spodnjih hlačk? Z  Vanishom ne gre.

Mislite da bi varikina pomagala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odstraniti
26.7.2010 17:53:08   
anckabancka
Mogoče bi pomagalo sonce user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odstraniti
26.7.2010 18:00:47   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

fleke od drekca s spodnjih hlačk? Z  Vanishom ne gre.

Mislite da bi varikina pomagala?



Probaj jih dat v en lonec, pa vanish noter pa prašek pa naj zavre, pol pa še ene 10-15 minut pusti v tej vodi, pa daj v stroj ali pa izperi ročno.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odstraniti
26.7.2010 18:19:31   
ledenaa
Naslednjič ko se to zgodi daš takoj v vodo in pustiš cca 1-2 urco ,potem pa daš normalno prat

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odstraniti
6.8.2010 10:46:10   
zvezdica_1
bom kar tukaj vprašala. kak odstraniti sledove deodoranta-moškega iz majic...
ima nek baje izredno učinkovit deodorant v gelu, ki pa je tako učinkovit, da niti ariel in 4x pranje pri  ne pomagajo... srajc pa prati na več ne morem....

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odstraniti
6.8.2010 10:48:59   
alenkica
Baje da kis zelo odvzame vonj z oblačil.

Preverjeno. Brisačo, ki sem jo imela kor krpo, sem enkrat dala možu na nogo, ki si jo je zvil in jo oblivala s kisom, sem jo oprala in ni več smrdela.



(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odstraniti
8.8.2010 19:05:50   
zvezdica_1
ja, samo jaz ne rabim odstranit vonja, ampak prav madeže... se srajcva naguba v tak trdo linijo prv tam, ko se "zmečka" pod pazduho. sem dala na predpranje, namočila v arielu...


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako odstraniti
8.8.2010 20:21:47   
m_o_i
srajca je, zal, fucuser posted image

ker ni nastal samo flekec od deodoranta, ampak je deodorant dobesedno razzrl in deformiral tkanino (zdej si pa mislimo, kaj delajo deodoranti z naso kozo...)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odstraniti
8.8.2010 20:33:38   
zvezdica_1
saj,. se mi je zdelo. samo na žalost je tako z 4 srajcami....ker seveda, rpeden sme dala prati, jih je nosil. sem tist  deodorant s takim besom v smeti vrgla.. je pa od old spice nek gel, ki naj en bi puščal madežev na oblačilih....v vednost, da ga naj moški ne uporabljajo...

tak, za enih 150€ je škode.... murine srajce pač.....

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako odstraniti
23.8.2010 21:20:33   
KlaraMay
Točno ta deo je moj uporabljal, jaz pa sem pri novem pralnem stroju mislila, da mi pralni stroj ne pere dobro!! Prala in drgnila in namakala in mazala z žaubami, pa ni in ni šlo stran. user posted image Majce in srajce so smrdeli pod pazduho kot da ne bi bile ravnokar oprane in še polno deota zravn. user posted image Tako močn je bil deo, da ga tud opereš ne. Nič mi ni blo jasn.

Zamenjal je deo, zdej ima en sprej nivea, ne več v stiku ampak sprej in je vse OK. user posted image Tiste srajce in majce so pa žal fuč, saj so se pod pazduho čisto razbarvale in niso za nič drugega kot za v hosto ali garažo. user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?