|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katerega ginekologa mi priporočate
2.8.2011 20:15:18   
Anonimen
Rabim vaše mnenje,saj sem se pred kratkim preselila iz dolenskega na štajersko,pa želim imeti bližje ginekologa,ginekologinjo.V Šentjurju je en ginekolog,pa ne vem kak je pri svojem delu?Nekaj sem že slišala,da je vredu,samo ne vem kako se obnaša do pacijentk?Je prijazen in se zavzame,ko so problemi?Kaj pa bolniška,jo predpiše,če je potreba ali ne?Prosim za čim več informacij.Lahko je tudi iz Celja.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
2.8.2011 20:23:35   
hmm...
Renata Završnik Mihič.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
2.8.2011 21:27:16   
zoya99
Zdravo!
e
Za tistega ginekologa ko si slišala in je iz Šentjurja je dr.Simoniti Filip in je tudi moj osebni ginekolog in ga ne zamenjam za nič na svetu. Prijazen, korekten, nikoli slabe volje, pozitiven in predvsem človek. Za njega nisi številka, se ful zavzame in je res ena a. Pri njem sem dala skozi dve nosečnosti in vsi pregledi so bili super-dobro vse pregleda in če opazi kakšno nepravilnost nikoli ne naredi panike, ti lepo razloži in ti pove kaj to pomeni in kaj bomo naredili. Super v glavnem!
Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image .

lp

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
3.8.2011 9:50:35   
aelail
Renata Završnik Mihič

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
3.8.2011 11:27:14   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: zoya99

Zdravo!
e
Za tistega ginekologa ko si slišala in je iz Šentjurja je dr.Simoniti Filip in je tudi moj osebni ginekolog in ga ne zamenjam za nič na svetu. Prijazen, korekten, nikoli slabe volje, pozitiven in predvsem človek. Za njega nisi številka, se ful zavzame in je res ena a. Pri njem sem dala skozi dve nosečnosti in vsi pregledi so bili super-dobro vse pregleda in če opazi kakšno nepravilnost nikoli ne naredi panike, ti lepo razloži in ti pove kaj to pomeni in kaj bomo naredili. Super v glavnem!
Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image .

lp



Podpis pod tole!! Tudi moj ginekolog, ki je res Zdravnik z veliko začetnico...zdravnik z dušo....

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
5.8.2011 16:33:10   
Sončna30
Pozdrvaljena!

Če se ti ni problem odpeljat v Celje, potem ti predlagam ginekologinnjo Natašo Brus, ki dela v Celjski porodnišnici.
Ona je moja ginekologinja, prijazna, nežna in predana svojemu poklicu. Z njo sem izredno zadovoljna. Trenutno pričakujem prvega otročka in ni vprašanja na katerega mi ne odgovori. Še moj partner je nad njo navdušen user posted image .




(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
15.8.2011 13:25:59   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: zoya99

Zdravo!
e
Za tistega ginekologa ko si slišala in je iz Šentjurja je dr.Simoniti Filip in je tudi moj osebni ginekolog in ga ne zamenjam za nič na svetu. Prijazen, korekten, nikoli slabe volje, pozitiven in predvsem človek. Za njega nisi številka, se ful zavzame in je res ena a. Pri njem sem dala skozi dve nosečnosti in vsi pregledi so bili super-dobro vse pregleda in če opazi kakšno nepravilnost nikoli ne naredi panike, ti lepo razloži in ti pove kaj to pomeni in kaj bomo naredili. Super v glavnem!
Upam, da sem ti kaj pomagalauser posted image .

lp



Podpis pod tole!! Tudi moj ginekolog, ki je res Zdravnik z veliko začetnico...zdravnik z dušo....


Če imaš to srečo, da še sprejema, kar pojdi in ti ne bo žal. Se podpišem pod vse napisano in dodajam še, da si naročen ob uri in to tudi drži, čakaš največ kakšnih 10 min.
In v nosečnosti naredi UZ pri vsakem pregledu, ne samo 2krat, kot nekateri.


< Sporočilo je popravil tulpek -- 15.8.2011 13:29:01 >

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
16.8.2011 22:56:34   
Anonimen
Hvala dekleta ker ste mi tako pomagale,da se bom lažje odločila.Kaj pa sestra je o.k. od simonitija ali ne?Kakšen odnos ima,do vas?A pri njem se je treba naročiti,če rabiš napotnico,ali lahko kak dan prej prideš in zadevo urediš? Bom verjetno kar poskusila srečo pri njem,upam,da mi ne bo žal.

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
17.8.2011 7:58:52   
tulpek
Meni se zdi sestra čist ok, mlajša (nekje okoli 30), umirjena, nima nobenih izpadov, prijazna.
Glede napotnice ne vem, kaj misliš, ker jih nisem nikoli potrebovala, če pa misliš recept za tabletne, pa se mi zdi, da se ni treba naročit. Ko sem jih jedla, sem bila še drugje. vem pa, da punce pridejo, grejo noter k sestri in ga dobijo.

Če ne boš dobila (vem, da jih veliko ne dobi), pa so ok tudi: obe v velenju, dr. koren v CE bonišnici in ginekologinja v Laškem. Za te vem js.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
18.8.2011 12:01:24   
Anonimen
Danes sem obiskala ginekologa v Šentjurju in mi je sestra rekla,da naj pokličem drugi teden v septembru in se bova takrat pogovorile,tako da trenutno nisem rešila še nič.
Tulpek glede napotnice sem mislila ko rabim za v LJ ker sem v postopku neplodnosti in imam v septembru 3IUI postopek in mi je potekla napotnica,pa bom sedaj rabila novo.Tako da ne vem,kako se bo to rešilo.Imam sicer še eno doma,ko mi jo je ginekolog napisal,pa je še nisem uveljavila,mi je še prejšnja veljala,je bila izdana pa pred 4 meseci.A je mogoče imela katera tak primer?Prosim za informacijo.hvala

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
18.8.2011 15:31:36   
tulpek
Pa si ji povedala, da boš potrebovala napotnico? drugače boš pa mogla k prejšnjemu G, saj če še nisi uradno prestavljena, ti jo tako mora on izdat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate
20.8.2011 15:50:11   
Anonimen
Tulpek nisem ji povedala,saj me je kar na hitro odslovila.Ko bom šla v LJ po inekcije bom tam na šaltru vprašala,kako je s tem in če mi velja še tista ki jo imam doma ali rabim drugo.

(odgovor članu tulpek)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?