|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kengurujček
8.9.2010 18:26:36   
ozzi
naš lump je star 3,5 mesece in že kar lepo sam drži glavico. Zato se odpravljamo v nakup kenguruja. Zanimajo me vaše izkušnje: kakšnega, kje in na kaj moram bit pozorna.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kengurujček
8.9.2010 19:27:39   
ledenaa
http://www.ringaraja.net/googlesearch.asp?cx=003895394721023096174%3Af9uj_wyowam&cof=FORID%3A11&q=kenguruj%C4%8Dek&x=0&y=0#778

(odgovor članu ozzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kengurujček
8.9.2010 20:45:37   
rogljicek
Mi imamo baby bjorn (al kako se napiše) in smo zelo zadovoljni. V njem sem nosila že starejšo hči, sedaj ga imam še za mlajšo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kengurujček
8.9.2010 21:26:05   
tt79
Baby bjorn je DIBESTEuser posted image user posted image  Smo imel Tomija, pa se ni želela nosit v njemu, v baby bornu pa fuser posted image ul, prav tako zdaj sinček, vmest pa še trije drugi otrociuser posted image user posted image user posted image  V glavnem super in se zagotovo zanj splača dat malo več denarja, pa še na bolhi ga boš kasneje kamot prodala.

Sicer pa pohiti, mi smo ga 2x začel uporabljat pri 1,5 meseca, tako, da sta gledala proti nama...morem pa rečt, da me zdaj, ko ima sin skoraj 6 mesecev in 8kg že fajn rame bolijo, ko ga nosimuser posted image user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kengurujček
8.9.2010 21:59:28   
Anonimen
mi mamo za našo chico go al kaj je k nam ga je od partnerjevega brata punca dala k ga je mela za svojo hčerko pa smo kr zadovoljni z njim...ker Tia se ful rada nosi pa je stara tri mesce učasih še zaspi medtem k hodmo user posted image

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kengurujček
8.9.2010 22:14:24   
zmajaz
Se strinjam - Baby bjorn je zagotov med najboljšimi - tudi zato, ker se teža lepo razporedi in te ne reže v ramena, kot se to dogaja pri nekaterih, ki nimajo nobene posebne opore na hrbtu, ampak samo naramnici.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kengurujček
8.9.2010 22:15:25   
sončnica2010
Pozdravljene, mene pa zanima kako priporočljiv je kengurujček in kdaj?
V materinski šoli so jih odsvetovali....?
Moj sin že sedaj glavo ful nazaj daja in imamo napotnico za razvojno ambulanto, bojim se da bo s kengurujčkom še slabše, kaj menite?

Hvala in lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kengurujček
8.9.2010 22:24:08   
zmajaz
Kaj pa vem - pri kakih 4-5 mesecih ga že zagotovo lahko daš notri, če ne prej. Kar se pa vlečenja glavice nazaj tiče - če daš otroka notri tako, da je obrnjen stran od tebe in v bistvu s hrbtom naslonjen na tvoj prsni koš, v takem položaju nima kam nazaj glave tiščat, pa tudi potrebe za to nima nobene, ker gleda naprej in ga vse okoli zanima. Če je z otrokom vse v redu, za moje pojme kengurujček ne more kaj dosti škoditi - saj pa ja nimaš otroka notri cel dan, ampak kvečjemu kake pol ure na dan, saj več se ti ga pa že ne da nosit. Pa mi naj kdo pove, kaka je razlika, če otroka nosiš pokonci na rokah, da se razgleduje okoli, ali pa je lepo v kengurujčku. Če ga imaš notri tu in tam, mu nima kaj biti. Če so pa že itak razvojne težave, pa ne vem - tu je najboljše, da ti povedo v razvojni, kaj in kako - pa še pri strokovnjakih je na žalost večinoma tako, da ima vsak svoje ideje.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kengurujček
8.9.2010 22:39:14   
Anonimen
Jaz sem imela običnega Tomy-ja. Malecka se je nosila v njem od takrat, ko je držala glavico - nekje od slabih trehe mesecev naprej. Meni je bil kul in hb, da še nisem "obvladala" interneta, da bi kupila svega in svačega.

(odgovor članu ozzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kengurujček
9.9.2010 19:26:58   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

Moj sin že sedaj glavo ful nazaj daja in imamo napotnico za razvojno ambulanto, bojim se da bo s kengurujčkom še slabše, kaj menite?



sigurno, sem imela isto situacijo. Ne kupovat kengurujčka, razen če ti v RA ne dajo zelene luči.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu sončnica2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?