|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 8:22:42   
divans1
Moj user posted image ma kak teden že par rdečih pikic po ličku blizu ust. Pa me zanima, če je to mogoče od slinjenja, ker se je začel slinit, pa roke in vse si rine v usta, dude pa nima. Mu lahko to s čim namažem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 10:15:02   
ursi
Lahko se mu tudi koža še čisti.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 10:26:30   
ribica.
Tud naš ima že par dni cel obraz posut z rdečimi mini mozoljčki oz izpuščajčki. Sploh pojma nimam a bo minilo samo od sebe, ali sem kaj takega pojedla?? Ima pa samo po obrazu in dol po vratu. IN tudi jaz sem v dilemi a naj kar pusim ali naj namažem. Se mi zdi da če namažem, bo še bolj mastna koža in jih bo še več?? Te večne dileme.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 10:52:06   
Anonimen
naša je mela do pred kratkim isto tko mal pikic po obrazu k se ji je koža čistla pa so pršle pa zginle..en dan jih je mela ful drug dan pa malo manj

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 11:55:40   
divans1
Moj pa že od rojstva ni mel ene pikice nikjer, ful lepo kožo je mel, sam zdj se mu je neki začel delat, odkar se je začel slinit, pa rokice notr daje... pa ne izgine...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 13:32:51   
janapan
a imajo vaši otroci morda tam okrog 5 - 7 tednov...potem se jim čisti koža. tej mozoljčki se lahko tudi ful razširijo, celo akne ratajo....lahko je tudi fuuul grozno. začne se na obrazu, gre proti vratu in prsim...traja pa nekje tri tedne. je pa to čist normalno čiščenje kože in se ne da nardit prav nič

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 14:25:12   
divans1
Ne, moj je star 4 mesece.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 15:22:25   
smokyhawk
divans1,to ni nič,ziher se mu koža čisti,sej moj je tudi to mel,ni imel tako veliko je pa tudi imel polno pikic....ali pa da ia mogoče posip,če si ga kaj preveč oblekla...v glavnem nič ga ne mazat,ne s kamilicami pa nič,kar pusti naravi svojo pot,boš vidla da se bo hitro urihtalo,mogoče par dni,teden,nekaterim tudi mogoče dlje ampak se bo urihtalo...
user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeče pikice po ličku
11.9.2010 23:24:58   
cepetavka
Hrastova skorja pomaga

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rdeče pikice po ličku
12.9.2010 20:34:26   
izgubljena_ovcka
Možno, da je to od sline. Če ima samo okoli ust potem je to sigurno to. No stop ima v ustih rokice, ki sedaj seveda niso več najbolj čiste, potem ima pa še od slinve vlažno kožo kar naprej in to draži. Nimaš kaj naredit, nič ne mazat, pusti, take stvari se uredijo same od sebe. Če se ne in se ful poslabša pa nobenih "domačih" ukrepov ampak lepo do P. Simpl k pasulj!

(odgovor članu cepetavka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rdeče pikice po ličku
13.9.2010 8:30:12   
divans1
Jp, samo okli ust ma, na ličkih, pa ne velik, tud tako rdeče ni več, sam izginit pa noče...

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rdeče pikice po ličku
14.9.2010 22:41:24   
gupika
Moj je tud imel pikice okrog ust, takrat ko je kaj takega v usta dajal in se slinil. Ravno takrat sem imela posvetovalnico in je zdravnica rekla, da je to normalno. Vem, da mu je enkrat mož dal ključe in je tist umazan obesek tišal v usta, je naslednji dan bil čisto rdeč in pikčast okrog ust. Je pa izginilo v 1 tednu.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rdeče pikice po ličku
15.9.2010 11:50:39   
divans1
Tudi nam je že skoraj izginilo, jeeeeeeeeeee....:)))

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?