|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   clearblue
14.9.2010 16:18:52   
Anonimen
pozdravljene!!
imam samo eno vprašanje...zanima me koliko prej preduser posted image vam je test clear blue pokazal +??

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: clearblue
14.9.2010 17:10:46   
Anonimen
če nisi noseč potem ti plusa ne pokaže user posted image   Vsak test ima navodila zraven,kjer tudi piše da je najboljše in zanesljivo da se dela test po zaostali M

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: clearblue
14.9.2010 17:17:57   
Naja31
Nikoli nisem delala testa preden bi morala dobiti M. Če je zamujala vsaj en teden ali več sem naredila test.
Zakaj pa sploh pomisliš, da si noseča, če sploh ni čas, da dobiš M? Ne razumem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: clearblue
14.9.2010 17:24:06   
Anonimen
a deeej tok je blo že o tem napisano da je kr joj..
in ja zakaj bi delala test predno bi morala dobit menstro..itak ni takrat še čs..a pol boš pa uprašala kle gor kolk je možnosti da si vseen noseča čeprav ti je pokazu - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: clearblue
14.9.2010 19:15:25   
Katy78
Meni je mislim da dva dni preden bi morala dobiti M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: clearblue
15.9.2010 8:43:14   
Amy_Lee
ne testu CB piše, da pokaže nosečnost pred izostankom user posted image do 4 dni prej. Tak da kok dejansko to drži pa ne vem. Men še zmer minus kazu 2 dni prej al pa kasnej user posted image  

_____________________________

Ne delaj drugemu tistega, kar sam nočeš, da bi drugi naredili tebi!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: clearblue
15.9.2010 8:59:45   
Anonimen
lahko pa v muellerju kupiš test za zgodnje ugotavljanje nosečnosti, če si tako nestrpna, ki ti pokaže rezultat že 10 dni po spolnem odnosu, torej po O
jaz sem ga kupila, in šele doma videla, kateri je, in sem probala. 4 dni pred pričakovano M. in je pokazal dve črtici. aja, sem pa potem na dan izostanka še preverila user posted image  in je pokazal test isti rezultat

(odgovor članu Amy_Lee)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: clearblue
15.9.2010 9:27:10   
manuelca
kako se imenuje test in v katerem oddelku ga najdem, sem namreč že gledala in ga nisem najda, radovednost in neučakanost pa me bosta požrli živo.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: clearblue
15.9.2010 11:21:14   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: manuelca

kako se imenuje test in v katerem oddelku ga najdem, sem namreč že gledala in ga nisem najda, radovednost in neučakanost pa me bosta požrli živo.... user posted image


Ne pretiravaj no. Počakaj, da ti menstruacija izostane, če ti bo sploh, pa potem delaj test.
Ampak me vseeno zanima na osnovi česa sploh pomisliš, da si lahko noseča? A zato ker sta seksala?

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: clearblue
15.9.2010 11:32:16   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: manuelca

kako se imenuje test in v katerem oddelku ga najdem, sem namreč že gledala in ga nisem najda, radovednost in neučakanost pa me bosta požrli živo.... user posted image


Ne pretiravaj no. Počakaj, da ti menstruacija izostane, če ti bo sploh, pa potem delaj test.
Ampak me vseeno zanima na osnovi česa sploh pomisliš, da si lahko noseča? A zato ker sta seksala?


ne, slabo ji je, tišči in špika jo v spodnjem delu trebuha in prsi ma občutljive, težke in bradavice občutljive na dotik. Naja, po tok letih na RR še ne veš tega?!?!? user posted image

sicer pa - brez panike v klanc (je reku švejk) - počaki do izostanka, ker tele zadeve za zgodnje odkrivanje so dokaj nezanesljive in znaš potem bit še bolj razočarana.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: clearblue
15.9.2010 11:51:30   
divans1
Test sem delala 10 dni po izostanku M.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?