|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 18:36:58   
Anonimen
Zivjo punce!                                                                                                              Sem srecnauser posted image v 6.tednu,pred tem 3 ss!Doma imam ze 3-letnika,kako ste se vedle tisteuser posted image ,ki imate soncke ze odprej,ste jih dvigovale ali ne?Delo,ki ga opravljam zahteva dvigovanje tezjih stvari,se stinjate s Pusnjakom da dvigovanje ne skodi user posted image ?Hvala za mnenja in izkusnje
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 18:39:20   
mića
jaz bi se na tvojem mestu izogibala dvigovanju vsaj do 12 tedna ko bo kriza mimo pušenjaku pa itak ne škpdi veš zakaj ker je moški

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 19:34:37   
ledenaa
Vedle smo se normalno in nismo delale panike in se delale kot da imamo bolezen.miča in zakaj do 12 tedna?zakaj ne kar do 40 tedna user posted image   

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 19:37:00   
Anonimen
Jaz sem dvigovala vse - cele škatle novoletnih daril, ko še nisem vedela, da sem noseča. Vse je bilo ok, čeprav je bila nosečnost vodena kot rizična.

Dvigovanje je lahko nevarno na koncu - če otroka nosiš nizko (pa mogoče še kakšna diagnoza, ne vem več), ko lahko predčasno sproži porod, večinoma pa ne.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 20:15:35   
pika27
Jaz sicer nisem imela nobenih težav v prvi nosečnosti in sem tudi v drugo takoj zanosila, pa so tudi meni težili, da ne smem tamale dvigovat. Se mi pa zdi, da jih je v začetku lažje dvigovat kot pol k maš trebuh (zdej sem v 26. tednu pa mi je vedno težje). V začetku sem si jaz rekla tako, da če mi ni usojeno donosit pol je vseeno al jo dvignem 100x, al pa se skoz pazim pa bo prišel trenutek (npr. na cesti al pa kej) ko jo bom mogla prjet pa odnest, pa bo takrat kej narobe. Sicer pa itak ne veš če je od tega. Po moje je bolš, da so mišice tega navajene kot pa da koh enkrat presenetiš. Pač dokler gre, gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvigovanje tezjih stvari
10.10.2010 21:40:46   
janapan
jaz sem imela pred zadnjo nosečnostjo 2ss in doma 2,5 letnico. Nisem se obnašala nič drugače kot sem se pred nosečnostjo, tamalo sem dvigovala kadar je bilo treba je pa res da sem jo spodbujala da čimveč sama postori in hodi.....po mojem dvigovanje nima veze......jaz sem otroka dvigovala tudi ko sem bla na koncu nosečnosti pa zaradi tega nisem nič prej rodila

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dvigovanje tezjih stvari
11.10.2010 7:28:53   
Nefretiti
Jaz pa moje triletnice niti slučajno ne dvignem. Tudi ko nisem noseča. Povsod zleze sama, tudi v moje naročje.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dvigovanje tezjih stvari
11.10.2010 8:02:58   
Renesme**
Naša je bila stara malo več kot 3 leta, ko sem zanosila...moram priznat, zaradi krvavitve na začetku, da sem se res izogibala temu, da bi jo ful dvigovala...razen takrat, ko sem ji pomagala v stolček v avtu, no z jahačem je bil tudi ta problem rešen...crkljali sva se pač tako, da sem se usedla on je pa zlezla k meni v naročjeuser posted image  Ene parkrat sem jo pa tudi jaz dvignila....

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dvigovanje tezjih stvari
11.10.2010 8:07:53   
*miska.mcc*
v drugi nosecnosti sem dvigovala prvega otroka. v tretji pa drugega.  na zecetku tretje sem premetavala, vlekla po lestvi in zlagala na 3m visoke police težke in ogromne elementa. (vrata visoke omare npr.). delala sem v proizvodnji.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dvigovanje tezjih stvari
11.10.2010 17:46:52   
Anonimen
Zivjo punce,kaj pa tiste,ki delate npr.v zivilskih trovinah?Pazite,da ne dvigujete ali dvigujete tezje stvari kot prej?lp

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?