|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   če odteče voda...
2.8.2005 10:09:21   
tina104
Imam eno vprašanje - vsepovsod piše, da če ti odteče voda, moraš lečt in počakat reševalca. Ampak kako je s tem v praksi?? Ali so vas peljali z reševalcem ali kdo z avtom?? Pa saj ne moreš se samo dol vlečt. Kaj pa če nisi doma? Pa saj se moraš verjetno preoblečt...
Kako je bilo z vsem skupaj pri vas?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   če odteče voda...
2.8.2005 10:16:26   
maks
Ko mi je odtekla voda, sem še kakšnih 10 minut počakala, da je bilo to ziher to! Nato sem zbudila dragega, se oba oblekla in se mirno odpeljala v bolnišnico. Nisem imela nič svojih popadkov. Imaš občutek, da se je veliko vlilo, sam pol ni tko hudo; nič nisel ležala.
:metulj:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   če odteče voda...
2.8.2005 10:23:15   
taška30
Povsem enako kot maks, na sedež v avtu dala veliko brisačo pod rito in to je to. Prišla v sprejemno, so me dali takoj v ležeč položaj, ko pa so me tko pripeljali v porodni blok, pa spet na noge, pa klistir....ne vem, kje jim je logika :zmeden2:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   če odteče voda...
2.8.2005 10:25:02   
Anonimen
Menda ti popkovina lahko zdrsne ven. Tu je logika.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   če odteče voda...
2.8.2005 10:33:49   
taška30
Ja, to s popkovino vem. Saj ravno zato se mi čudno zdi, da sem bila potem v bloku še 2 uri na nogah (na stolu pred WC jem), pa se nobenmu ni zdelo, da bi mi lahko popkovina ven padla :zmeden2:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   če odteče voda...
2.8.2005 10:54:15   
Anonimen
Ja, res so smotani. Najprej taka panika, potem pa takole. A pa nisi nobenega vprašala? Mene bi skrbelo.

(odgovor članu tina104)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   če odteče voda...
2.8.2005 11:13:39   
Teni_
Jaz sem še šla najprej stuširat in porihtat, potem pa me je kar moj peljal. Mi je pa odteklo čisto malo vode, ostalo pa v porodnišnici. LP,Mojca:nosecka:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   če odteče voda...
2.8.2005 11:17:20   
looney
Ja, jaz sem pa brala, da je najboljš rešilca poklicat. Ampak kaj :hudicek: če pa ga ni od nikoder???

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   če odteče voda...
2.8.2005 11:17:53   
malika
ja, to je teorija, praksa pa čisto čisto drugačna. Ni dolgo nazaj, je ena spraševala Pušenjaka kako je s popkovino in ji je dal odgovor ni panike :zmeden2:

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   če odteče voda...
2.8.2005 11:23:02   
soncicaT
Po mojem je kriza če si doma pa da bi ti voda odtekla, pa ni nikogar ki bi lahko ob komplikacijah ukrepal. V bolnici vas pustijo stat po moje zato, ker te tako kontrolirajo vsake tolko in takoj lahko ukrepajo.


(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   če odteče voda...
2.8.2005 12:01:00   
dadica
prijateljici je odtekla voda mesec prehitro,je poklicala rešilca a so rekli da nimajo prostih in da naj jo kdo od domačih zapelje ali pa počaka rešilca:grrr:

so jo kar domači odpeljali v 30 km odaljeno porodnišnico,čez tri ure je rodila fantka!

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   če odteče voda...
2.8.2005 14:22:32   
katjandraž
Mene so odpeljali moji, so me pa ful čuvali in mi niso dovolili hodit, ampak sta me moj :love: in oči nesla po stopnicah. Glede na to, da sem se zredila 21 kg, po mojem nista ravno uživala. Glede tuširanja sem pa brala, da se ne smeš, če ti odteče voda. Men jo je odteklo kar nekaj, vsej tako se mi je zdelo, pa še kar skoz je odtekala, k da bi jo mela na litre. Tud k so mi v porodnišnici (LJ) dali klistir, nisem smela na WC, ampak sem dobila kahlo na postlo.:(

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?