|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 9:17:16   
IsabellaLana
Drage nosečke. Zanima me, kdaj se začele kupovati nosečniško spodnje perilo? Jaz sicer zaenkrat še nosim navadnega, sem v 16. tednu, ampak se bojim, da elastika na robu kakorkoli jenčita tišči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 9:34:54   
josephine27
se sicer ne spominm kdaj točno, ampak če te elastika tišči potem je pravi cajt user posted image
sicer pa jaz nisem kupovala tistih visokih nosečniških hlačk ampak sem nosila niske ( pod trebuhom)


_____________________________



(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 9:52:22   
Patty81
Živjo!

Jaz ga nimam, ker ni potrebe. Sem pa zaključila 37. teden.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 10:46:41   
tejči28
Jaz spodnjih hlačk nisem kupovala nosečniških,ker sem imela običajne pod trebuhom imam tiste pantys in je bilo ok.Modrce sem tudi nosla navadne,kupla sem si edino modrce za dojenje.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Patty81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 10:58:53   
zmajaz
Jaz tudi nisem nikoli kupovala nosečniških spodnjih hlačk, ker imajo že te, ki jih sicer nosim, precej nizek pas in me niso nikoli čisto nič tiščale. Če te tiščijo, pa seveda menjaj - pa ne zato, ker bi dojenčka to kaj tiščalo (ga zagotovo ne more nič), ampak zaradi lastnega udobja. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 3.9.2010 10:59:30 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 11:10:50   
vesna_b
jaz tudi nisem imela nosečniškega sp. perila, ampak navadne hlačke - oz so mi najbolj ustrezale bokserke, nosila pa sem jih pod trebuhom

(odgovor članu Patty81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 11:15:01   
Izabelina
jp nobenih nosečniških spodnjic!navadne le da na žalost kšno številko večje... upam, da se po porodu stanje vrne nazaj na ustaljeno številko user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 11:44:20   
lananai
Jst sem imela kar svoje od pred nosečnosti. Je pa res, da sem na koncu lahko oblekla samo še nekatere, ki me niso tiščale. user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
3.9.2010 11:57:19   
Patty81
Jap, to je pa res. Tud jaz rabim zadnje čase št. večje ampak to je to, itak je pas čisto nizek :)

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
23.10.2010 10:38:12   
Anonimen
Kje se sploh kupi nosečniško spodnje perilo? Jaz kupujem pač samo večje številke navadnih gat user posted image  sem že na 42.

(odgovor članu Patty81)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spodnje perilo oz. spodnje hlačke
23.10.2010 13:04:03   
Urshy78
spodnje hlačke (brazilke) imam že celo nosečnost isto številko, do PDP imam še 5 dni. modrce sem pa kupila za eno številko večje, ko sem bila noseča 3 mesece. 

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?