|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2meseca + slive
2.8.2005 11:30:36   
Čajček
Pozdravljene!
A sme dvomesečnik, ki ne kaka in mu sladka voda ne pomaga več piti sok od prekuhanih sliv? A je mogoče kako razmerje, ki ga je potrebno upoštevat - mislim, število sliv na količino vode? Jaz sem s tem kakanjem že prav zmešana, danes je spet šesti dan ko ni nič. Napenja se pa tako, da ga prebudi. Zdaj pa se noče več niti dojit ampak samo še čajček.... :(

Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   2meseca + slive
2.8.2005 11:34:29   
malika
Jaz mu ne bi upala dat sliv. Sicer pa je meni patronažna ted ni ravno rekla, če je čaj premočan, lahko ima prav nasproten učinek-zapiranje in krči, ter napenjanje.

Ne vem, morda se obrni na pediatra?:zmeden2:

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   2meseca + slive
2.8.2005 11:50:36   
Anonimen
probaj s termometerčkom:zmeden2:

(odgovor članu Čajček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   2meseca + slive
2.8.2005 21:18:40   
Soncnica
Hoj!

Jaz sem pojedla zelo veliko slivovega kompota, zraven pa polno dojila. Mali je kakal kot za stavo...:)- Poskusi.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?