|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice
3.8.2005 14:37:27   
ninab
Grem v nakup plenic, pa bi prosila za kake informacij, ker vem, da ste nekatere prave strokovnjakinje za plenice. A se strinjate, da so Pampers čisto zanič? Jaz sem do zdaj še najbolj obrajtala Dm-ove. Huggies pa pri meni dobijo neko srednjo oceno. Kaj pa cene? Če katera kaj bolj obvlada, pa naj napiše prosim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plenice
3.8.2005 14:43:24   
Anonimen
Mi smo imeli za prve tri tedne Baby Love (DM) 2-5 kg in smo bli čist zaljubljeni v njih :bravo:
Pol smo pa za darilo dobil 2x po 80 kos Pampersk 3-6 kg iz Polske, pa nam ni jasno, zakaj jih nekatere kritizirajo. Pri nas se obnesejo fajn. Je pa res, da niso tolk mehke kot DMjeve ;)

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   plenice
3.8.2005 14:49:24   
darjatimci
Jaz se ne strinjam,da so pamperske zanič,to opaziš ko je dojenček malo večji,je pa res,da vse niso enako kvalitetne mi smo uporabljali Total-care(ni jih več) in bili zadovoljni,Active-baby pa so bile porazne.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plenice
3.8.2005 15:00:30   
ninab
Ja prav Active baby so bile zanič, to pa zato, ,ker je zadaj vse ven uhajalo, še najbolj pa kakec, pa naj se jih še tako previdno zapela. Potem sem pa morala 3x na dan še preobleči ali pa dežurati kdaj bo kakala.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
3.8.2005 15:02:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninab)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   plenice
3.8.2005 15:06:45   
nynna
LIBERO so zakon. Veliko bolj mehke in manj plastične kot Pampers. Cena je še malo nižja, imajo jih pa v Šparu.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plenice
3.8.2005 17:10:39   
malika
Jaz uporabljam samo DM-jeve. KO grem v Avstrijo v Hofer kupim za večjega njihove (My love, 10e paket 68 kosov); drugače pa samo DM. Tudi sedaj za novorojenčka. :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plenice
3.8.2005 18:05:59   
LIALIA
Pamperske so zakon! Ampak morajo biti Made in Germany, ki se dobijo v Muellerju. Pamperske so najožje med nogicami in najtanjše od vseh. DM Babylove so OK, ampak so kr debele. Fixies naj bi bile tud OK, ampak spet: debele!

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plenice
3.8.2005 19:50:37   
Lana_s
Jaz uporabljam Pamperske in so super, sem zadovoljna, ko pa ne bom več pa bom še ostale probala. Kupujem jih pa kje pride in so ponavadi poljske, ker v mesto do Muellerja redko pridem.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plenice
3.8.2005 20:24:42   
tinatona
Haj!

Jaz tudi nisem mela nikol problemov s Pamperskami (nemške in poljske). Probala pa sem tudi DMove in Müllerjeve plenice in so mi oboje vredu. Zdej sem pa kupla tud en paket Lumpijevih, za probat, pol bom pa vidla.

LP Tina:rozica:

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   plenice
3.8.2005 21:32:42   
elizabeta p
Mi smo do zdaj vztrajali pri Pamperskah, sedaj pa uporabljamo Libero-imajo jih samo v Sparu. Huggies pa nam niso odgovarjale, ker je bil skoz moker in smo ga morali kar naprej previjat in preoblačit.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   plenice
3.8.2005 22:14:47   
m jana
Pampers so zakon! Ne glede na to kje jih proizvajajo!

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   plenice
3.8.2005 23:52:14   
bivka
Mi pa že od začetka uporabljamo Fixies!
:bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   plenice
4.8.2005 13:31:41   
ninab
Puce, ste se pa res izkazale. Bom probala še Fixies in Mercator.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   plenice
4.8.2005 21:52:18   
SISI25
Mi smo ves čas uporablajli Pamperske, zdaj pa Libero in smo z njimi zelo zadovoljni

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   plenice
4.8.2005 23:42:12   
Seven*
Dobre do DM-ove in Libero. Fixies so dobre, vendar predrage.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   plenice
5.8.2005 22:36:12   
ninab
Hvala vsem za trud.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?