|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravila in dojenje
13.11.2010 11:47:43   
alesha
Imam 6-mesečno dojenčico, ki se še doji. Jaz pa sem trenutno zbolela (boli me glava, kašljam zelo sočno, smrkam), počutim se kot bi me povozil vlak. Najverjetneje sem pokasirala od starejše in mlajše, ki ves čas kašljata in smrkata. Ali katera ve, katera zdravila bi lahko vzela, da bi ta postopek zdravljenja bil čim krajši. Če grem v lekarno mi vedno rečejo, da ne morem ničesar vzeti, pa me zanima, če katera ve zakaj ne... in če res ničesar. Ker potem se te prehladi in viroze vlečejo v nedogled in seveda to tudi ni dobro za mojo dojenčico, niti starejšo hčero.

Hvala za pomoč!


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravila in dojenje
13.11.2010 13:42:59   
K_a_t_i
lekadol lahko vzameš

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravila in dojenje
13.11.2010 13:47:08   
SMT3
Cajtej se z lekadoli,čajčki,limono,medom,.....user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravila in dojenje
13.11.2010 14:10:32   
Najaa
Lekadol lahko.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravila in dojenje
13.11.2010 16:30:34   
Dashenka
Ali katera ve, katera zdravila bi lahko vzela, da bi ta postopek zdravljenja bil čim krajši.


Lekadol ali Aspirin lahko komot vzameš, tudi z Operilom si lahko mirne duše odmašiš nos.
Ampak zato ne boš nič prej zdrava - le bolezen boš lažje prenašala.

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravila in dojenje
13.11.2010 16:44:52   
gaya24
Aspirin ne smeš vzet če dojiš. Od septolet za grlo lahko vzameš islamint

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravila in dojenje
20.11.2010 17:52:07   
pupika
Pa daleron 500mg lahko vzameš, meni so jih dali v bolnici ko sem dojila po operaciji.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdravila in dojenje
20.11.2010 18:07:20   
ledenaa
Večina zdravil je združljiva z dojenjem, če le zdravljenje ni predolgotrajno. Opreznost velja le pri jemanju aspirinov, ki ima lahko učinek na dojenčka (res zelo redka komplikacija, a možna).

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?