|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine!
31.1.2011 9:16:06   
Taja 25
Pozdravljene!

Sicer sem drugič noseča vendar teh problemov v prvo nisem imela!
Sem v 19-tem tednu in me pri hoji boli (pa sama ne vem kaj) kot bi me kosti bolele v maternici.
Včasih se komaj vstanem iz sedečega položaja pol pa rabim en čas, da se shodim pol je pa bolje!
So to mogoče vezi al kaj?
Je to normalen pojav al ne?
Sicer grem pogledat k svoji G iz preventive!
Pa še ati si je klučnico zlomu in smo vsi na off!

Hvala in L.P.!

_____________________________

Taja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine!
31.1.2011 9:23:24   
lola_J
Živjo!

Po opisanem sodeč, je mene doletelo podbno v 27. tednu. Ko sem ležala sem se komaj obračal, najbolj me je bolelo pri hoji. Pa sem mislila, da se  kosti medeničnega dna širijo, čeprav se mi je zdelo malo zgodaj. NO čez nekaj časa pa sem dobila še malce temno rjavega izcedka in sem šla na urgenco (bil je vikend). Ugotovili so, da sem imela hudo bakterijsko vnetje (urinofekt), dobila sem antibiotike in potem je bilo vredu. Je pa res, da sem imela tudi zelo povečan izcedek.

No upam, da bodo bolečine kmalu minile in da bo vse ok! user posted image

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine!
31.1.2011 9:27:45   
eva1
Normalno...v prvi nosečnosti se je to začelo tam okoli 35 tedna, v drugi okoli 28 tedna, v tretji nosečnosti pa ful zgodaj(ubistvu še preden sm test delala me je bolela medenica), da me je pa tko bolj začelo bolet(vstajanje, dolgo na nogah, ubistvu je bilo najhuje se iz  ležečega položaja ustat in potem ene 5 korakov k stara mama, pol se je mal vse razmigala po je blo ok)  okol 15 tedna, s tem da me je še išijas dajal :(

< Sporočilo je popravil eva1 -- 31.1.2011 9:29:13 >

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine!
31.1.2011 9:38:44   
tanjusi
Ja meni je poznano, v prvih dveh nosečnostih teh težav ni bilo, v tretji pa kar kmalu po 20. tednu, ful me je blo strah, sem pa čutila v vsakem koraku bolečino, pa najhuje je bilo ponoči pri obračanju sem se od bolečine zbudila...Potem sem bolečine opisala na med over net in me je zdravnik pomiril, malo poglej tam, jaz nočem nekaj pametna , to so te medenične kosti, pa sramna kost in to se širi , baje je pa treba vseeno pazit da kje ne padeš , ker lahko kost poči in pride do komplikacij ...
http://med.over.net/forum5/read.php?19,6602248,6611494#msg-6611494

Sem ti poiskala , mislim da je pri tebi tole problem user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine!
31.1.2011 9:39:56   
Taja 25
Pozdravljene še enkrat!
Zahvaljujem se za odgovor in moram k mojemu sporočilu še dodat da imam pa res nek bel sirast izcedek.
Bomo vidli kaj bo rekla moja G!
Vam bom javila če se slučajno še kakšna pojavi z istimi težavami!

L.P.

_____________________________

Taja

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine!
31.1.2011 9:45:06   
lola_J
Če gre za bel izcedek, brez vonja in te nič ne srbi, te po mojem mnenju nima kaj skrbet. Pač izcedki so v nosečnosti bolj ali manj običajna zadeva.

Upam, da gre le za širjenje medeničnih kosti in ne kakšno vnetje, kot sem ga imela jaz.
lp

(odgovor članu Taja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine!
31.1.2011 10:48:35   
Taja 25
Tudi jaz upam da je tako!

L.P.

_____________________________

Taja

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?