|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny-buzz
2.8.2005 22:24:48   
*HONEY*
LP

Zanimame glede vozička,auinny buzz...full mi je dober:love: ,pa še košara za novorojenčka se mi full dopade.IN zdaj imajo oboje znižano v babycentru.Pa me zanima,če kdo ve kako je kaj s tem vozičkom v Avstriji.Je kaj ceneja kot pri nas.Sme zdaj gledala pri toys'r'us,pa še ga sploh noter nimajo:zmeden:
Kaj pa oni Schmidt ali kaj je že tam pri Celovcu ali kje že...www tudi se ne spomnim:ups:

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   quinny-buzz
2.8.2005 22:29:19   
Lunca1
http://www.schmid-baby.at/

po moje bi ga moral imet.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   quinny-buzz
2.8.2005 22:34:58   
*HONEY*
Sem pogledala,pa ga ni vedet:( :zmeden:
Samo oni zapp je,jaz bi pa rada imela tega buzz,zaradi košarice,ker bo idealno za februar.Do takrat,pa bi se lahko še Nike vozla v njem...

LP

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   quinny-buzz
2.8.2005 22:48:36   
*HONEY*
Našla pri Schmidu... :hudicek::hudicek: 399eu:zmeden:to je v naših skoraj 94000sit...pa še košara nekaj manj kot40000:hudicek::hudicek:
V baby centru pa skupaj manj kot 90000:bravo:

Od kdaj pa smo mi bolj poceni:zmeden2:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   quinny-buzz
3.8.2005 1:11:55   
polona2
Nakupa pri Schmidu ti ne priporočam, ko kupuješ, je vedno ustrežljiv in prijazen, ko pa potrebuješ za voziček (v garanciji) rezervni del, pa te popolnoma ignorira, čakala sem tri mesece, garancije ni več, mojega zaupanja vanj pa tudi ne, bljeah...

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   quinny-buzz
3.8.2005 10:13:03   
pina colada
Mi smo ga sicer kupili pri Schmidu (januarja letos in je še vedno ista cena, dal nam je 10% popusta na keš) - zaenkrat "laufa" brez problemov in smo nasploh ful zadovoljni z njim. Ful je praktičen, lahek, okreten,....

Ima pa BC zdej res hudo ceno in mislim, da tko pocen ga trenutno nikjer ne dobiš!!

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   quinny-buzz
3.8.2005 12:42:50   
taya
Tudi mi smo ga želeli imeti in ravno včeraj smo bili v Celovcu pri Schmidu (bil je nekaj čez 400 EUR, če se ne motim celo 440-točno ne vem, ker sem gledala še ostale), ampak imel je samo črnega, v Kiki so ga tudi imeli (čez 400 EUR).

Popoldan je šel oči v BC, dva sta še bila na zalogi in sicer rdeč ter črn, pa smo kar rdečega kupili, Luka je bil popoldan na poskusni vožnji kot ferrari.
Prodajalka je rekla, da so šli kot vroče žemljice, tudi po 10-15 vozičkov na dan.

V glavnem že pri prvem vozičku sva dala vse skozi, pa sva ga na koncu kupila pri nas-bolj ugodno, pa še res je, kar se garancije in rezervnih delov tiče.

Dobro kupi, mi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   quinny-buzz
3.8.2005 13:23:49   
Kofi
Sva bla z mojim ravno v soboto v Grazu in je v KIKI 490 EUR, košara pa nekje okoli 40.000. Glede na to ceno, sva se definitivno odločla da ga bova kupila pri nas.
Je pa ena fora. V BC imajo od Quinnija en voziček ki se zloži na marelo (nekaj na F..) in je okoli 113 jurju. V Kiki pa ga imajo za 200 EUR. Tko da mi res ni več jasno, kje dobivajo te cene (eni in drugi). Tko da če katera želi onega ki se na marelo zlaga naj gre v Kiko v Graz.

Upam da sem vam pomagala. Lp

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   quinny-buzz
3.8.2005 18:11:29   
nogometas
KUPUJMO V SLOVENIJI :)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   quinny-buzz
3.8.2005 18:12:13   
nogometas
Aja, men je boljši maxi taxi ali speedy, ker ima košaro in ročno zavoro. Zloži se pa tudi tik-tak.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   quinny-buzz
3.8.2005 18:36:02   
mišika
ceneje kot ga ima BC ta mesec v akciji ga ne boš dobila nikjer. Tudi jaz sem ga kupila in sicer v soboto že po akcijski ceni. Košaro Dreami sem nabavila preko e-baya 100 EUR ,lupinico Maxi Cosi pa sem kupila v spletni trgovini sonček v akciji za 24.000 sit.Za celotni set QUINNY-BUZZ sem tako odštela 110.000 sit, drugače po redni ceni v sončku pride 178.000, sem kar nekaj prišparala.
Tako da ti svetujem da kupiš Buzza v BC ker zelo grejo v prodajo in se zna zgoditi da jih ne bodo imeli več na zalogi. Pa tudi med barvami ne boš imela več izbire. Toliko moje mnenje...

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   quinny-buzz
3.8.2005 19:25:35   
lin
Meni je fuuuuuuuuul lep in se mi zdi fuuuuuuuuuuuuul praktičen samo se mi zdi sedišče malo majhno,nevem sem včeraj v bc za foro noter Lin posedla(13 mes ) in ji je bil skoraj premajhen:zmeden:,no smo pa mi velikani 83 cm.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   quinny-buzz
3.8.2005 21:12:42   
Lunca1
Mene moti edino to, da spodaj nima košare, drugače mi je pa tud zares všeč.:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   quinny-buzz
4.8.2005 23:30:22   
medvedekA
Podatek o prostornosti oz. velikosti mi je zelo pomemben, do katerega leta starosti pa otrok ima prostor v športnem vozičku qiunny buzz???

A ima kdo kakšne izkušnje?
Voziček mi je všeč, pa še v akciji je!

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   quinny-buzz
5.8.2005 13:03:53   
lin
medvedekA
Tega nebi vedela,ker ga nimam.Ko sem bla zadnjič v bc sem mojo Lin za foro not posedla pa se mi je zdel voek nekam majhen zanjo v primerjavi z našim Freestylom,je pa res da je naša Lin ful velika pri enem letu(83 cm)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?