|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pripravite meso za pribl.6mes. stare doj...
25.11.2010 19:04:23   
tlb
Saj je vse v naslovu ;)

Naš 6mesečnik je slabokrven in mora jesti več rdečega mesa. Do sedaj sem mu pripravila le perutnino in ko jo skuham v vodi (skupaj z zelenjavo) in zmiksam, nastane to kar neka bolj ai manj neukusna kaša; vsaj take "kritike" dobim od tamalega. Soli ne dodajam.

Kako ve pripravljate mesek za tako majhne jedce?

Meni je bila sedaj priporočena teletina in žrebiček (user posted image -kje pa se to dobi?).

Vsakega mesnega nasveta bom zeeeelo vesela, tamali pa verjetno še bolj user posted image

Hvala in jutri bo baje snežilo!
LP T
--------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
25.11.2010 19:12:15   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: tlb
Meni je bila sedaj priporočena teletina in žrebiček (user posted image -kje pa se to dobi?).


kako to misliš? Žrebička kupujem pri mesarju, je pa res, da ga nimajo vedno. Govedino mu bom jaz z nožem nastrgala. S takim, ki ima žagico strgaš kos mesa, kot če bi korenje strgala. Sicer moj še ne je mesa, bomo počasi poizkusili, ampak nečakinji smo ga pa tako delali in je šlo.Na začetku bo to kar govedina iz juhe.


< Sporočilo je popravil nusi -- 25.11.2010 19:13:12 >

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
25.11.2010 20:52:00   
K_a_t_i
Enako kot perutnino lahko skuhaš skupaj z zelenjavo ali pa popečeš.
Žrebička pa dobiš pri kakšnem specializiranem mesarju, v Lj ga imajo tudi v Intersparu.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
25.11.2010 20:59:36   
deveta
Jaz meso skuham skupaj z zelenjavo in zmečkam, pri nas na srečo ni pritožb s strani uporabmika. Ponavadi dam meso prej v vodo in zelenjavo vržem proti koncu, da se ne kuha tolko časa. Pa tudi vode dam toliko, da je kasneje ne odlivam, tako da čim več not ostane.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
25.11.2010 21:30:51   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: deveta

Jaz meso skuham skupaj z zelenjavo in zmečkam, pri nas na srečo ni pritožb s strani uporabmika. Ponavadi dam meso prej v vodo in zelenjavo vržem proti koncu, da se ne kuha tolko časa. Pa tudi vode dam toliko, da je kasneje ne odlivam, tako da čim več not ostane.


Točno tako naredim tudi sama, pa nekak ni bilo prevelikega veselja. Bo govedina iz juhice bolj pasala ;) (nisem še pomislila na to varianto, HVALA!).

Zaenkrat hvala za vse nasvete, saj vztrajnosti pa mi ne manjka, uporabnik pa bo že na "žmah prišu" user posted image

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
26.11.2010 10:38:10   
Anonimen
Jaz sem ji meso al skuhala v juhici pa potem s vilicami in nožem natrgala na drobne koščke, ali pa sem kupila že mleto meso in ga pripravila skupaj s paradižnikom za k pire krompirju.

(odgovor članu tlb)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pripravite meso za pribl.6mes. stare...
28.11.2010 20:34:23   
j.b.
No, jest sm purana dala na olivno olje in v pečico.
Ko se je spekel sem ga nasekljala najprej z nožem in potem še z multipraktikom na drobne koščke. Potem sem dala u plastične 0,5 deci kozarčke in v skrinjo. (10 porcij) Kadar se odločim da bo jedel meso samo odmrznem in zmešam v ostalo kašico. user posted image
Kdaj okvirno pa govedino lahko začenjo jest? Že pri 6 m?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?