|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seks in nežne besede
1.12.2010 22:06:09   
Anonimen
Živjo,

nekaj raziskujem, pa potrebujem še mnenja oz. izkušnje drugih. Ženske večkrat seks jemljemo (OK, ne čisto vse) kot dejanje iz ljubezni, oziroma vklopimo tudi svoja čustva. Ravno v tem kontekstu opažam, da imamo običajno po seksu (posebej po dobrem) željo, da partnerju povemo, kako jih ljubimo ... le redko pa sem to željo opazila pri moških. Imam namreč družbo, kjer se nekateri celo pogovarjamo o tem (vsaj na približno) - sedaj pa me zanima, kakšne izkušnje imate ve? Vam vaši partnerji po spolnem aktu kdaj povedo, koliko jim pomenite? Ali to morda storite dame same?

Zanimiva bodo mnenja tako moških kot žensk user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 9:11:24   
Anonimen
Mene je zelo dober prijatelj zadnjič vprašal, če vem kdaj ženske lahko od moškega dobijo vse kar si želijo. Odgovor je bil da do 15 min po sexu. Tak, da če katera poredko sliši "rad te imam" jih dobi sigurno v tem terminu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 9:11:30   
liliana
Jaz po seksu samem (še posebno če je doberuser posted image ) ne izlivam svojih čustev do njega in mu ne šepetam v uho o moji ljubezni do njega.......za to obstajajo druge priložnosti in ne seks......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 9:41:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
.......za to obstajajo druge priložnosti in ne seks......


točno to. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 9:43:55   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz po seksu samem (še posebno če je doberuser posted image ) ne izlivam svojih čustev do njega in mu ne šepetam v uho o moji ljubezni do njega.......za to obstajajo druge priložnosti in ne seks......


Podpis user posted image

Meni grejo skupaj sex in grde besede user posted image po koncu pa se malo pocartama,da si odpocijeva user posted image ni pa takrat izlivov custvev

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 9:53:47   
*miska.mcc*
jst si grem ponavadi narest sendvicuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 10:01:24   
country
hmm
Midva pa se ljubiva, in si tudi izpoveva ljubezen. Po ljubljenju, pred njim, kadarkoli.
Ne mislim zdaj da je to nonstop, daleč od tega. Ni pa časovno pogojeno.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 15:12:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sedaj pa me zanima, kakšne izkušnje imate ve? Vam vaši partnerji po spolnem aktu kdaj povedo, koliko jim pomenite? Ali to morda storite dame same?

Zanimiva bodo mnenja tako moških kot žensk user posted image


Ja moj mi po sexu vedno reče, da sem super, pa da sem tako sexi, pa da me je tak fajn porivat, mam tako fajn joške, pa rit, no drugač se ne zna opredelit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seks in nežne besede
2.12.2010 21:48:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

jst si grem ponavadi narest sendvicuser posted image



ne boš verjela, jest tut user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seks in nežne besede
3.12.2010 10:01:01   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz po seksu samem (še posebno če je doberuser posted image ) ne izlivam svojih čustev do njega in mu ne šepetam v uho o moji ljubezni do njega.......za to obstajajo druge priložnosti in ne seks......


Meni grejo skupaj sex in grde besede user posted image po koncu pa se malo pocartama,da si odpocijeva user posted image ni pa takrat izlivov custvev



Podpis


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?