|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aminocenteza ali nuhalna svetlina
7.11.2010 15:34:16   
Anonimen
Punce zdravo!Sem v 9.tednu nosecnosti in G mi je ob 1.pregledu rekla,da ker bom v rojstvu otroka ze stara 37.let mi brezplacno pripada ns ali ac!Svetovala mi je ac,ker je baje bolj zanesljiva v primeru okvare plodu!Prepricala me je,kaj menite ve?Ima katera izkusnjo z ac?Bi mooce katera sla se slamoplacnisko na ns?Kako ste se odlocile tiste,ki ste imele slabe razultate na ac?Zahvaljujem se za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aminocenteza ali nuhalna svetlina
7.11.2010 17:00:46   
tanjusi
Kaj ti naj rečem, sigurna je sigurno bolj amniocenteza , samo manj nevarna je pa ns....
Jaz sem šla na ac, zaradi slabega rezultata ns in dht, pa me je blo fuul strah ac,ampak sem jo ok prestala, rezultati so pa tudi taki , da bom mirno čakala konec nosečnosti...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aminocenteza ali nuhalna svetlina
7.11.2010 17:09:24   
Anonimen
tanjusi,kako pa poteka poseg?koliko casa ostanes v bolnisnici,je potreben pocitek?Ali je poseg bolec?LP

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aminocenteza ali nuhalna svetlina
7.11.2010 17:16:34   
tanjusi
zbodejo te z eno iglo, mene je malo nad nožnico in posrkajo nekaj plodovnice, jaz nisem gledala zraven, je pa vseskozi pod uz , ni ravno boleče je pa neprijetno in zoprno, traja pa mogoče kaki dve minuti... No jaz sem bila zjutraj sprejeta, poseg je bil okrog 11.00 , potem pa spet počivaš do ene treh , ko dobiš odpustnico in greš domov... Priporočeno je tridnevno mirovanje, te tri dni sem jaz res ležala , razen vc, higiena in hrana ....dobiš en teden bolniške, in ta teden počivaš, najtežje od vsega je čakanje na izvid tri tedne do 4 tedne , to je bilo meni najtežje...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aminocenteza ali nuhalna svetlina
30.11.2010 9:39:20   
_Mavrica_
Upam da si šla na AC ker je 100%!!!
In nobene NS ne rabiš potem samoplačniško, ker nuhalna je le presejalni test ki ima 80% zanesljivost in ne dobiš dokončnega rezultata! Po AC pa si lahko mirna! 


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?