|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 13:19:01   
KATY&TIMMY
ojla!naslednjo soboto bomo praznovali 2 rojstni dan od mojega :love:Timija:love:.lani smo se uspešno špricali z vodo:)- ,tetovirali z barvami za kožo:)-,in vsesplošno divjali:bravo::)-letos bomo to seveda ponovili bi pa rada še kaj dodala,za otroke od 2-8 let in za odrasle seveda tudi malo razvedrila;)kaj bi lahko ušpičila?:zmeden2::zmeden2:imate kakšne ideje?:zmeden2::zmeden2:

lp,Katja:morje::morje::morje::morje:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 13:21:15   
Anonimen
Ja! Tistega hrvaškega morskega psa pripelji! :)-


(sori Katja, spet sem zabluzila :ups: Tle se repenčim, moj otrok pa umira od dolgčasa, ker njegova mati nima niti kančka domišljije :ups: )

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 13:48:05   
Joe
Iz banalnih materialov (karton, deske, veje) naredite celo mesto ali vsaj divjezahodno utrdbo. Pri tem uporabite igrače, ki jih že imate, in jih začinite z domišljijo, ki jo bo pri kupu otrok toliko, da bi se lahko skopali v njej.

Opa, na kratko: delajte mesto ali vsaj stanovanjski kompleks iz raznih materialov in šotorov, ki jih že imate. V takšnih zgradbah pa se potem lahko počne 1000 stvari.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 13:54:33   
KATY&TIMMY
uf,meta,je že zbežal:zmeden2:verjetno je slišal da roštilj sprobavamo pa jo je kar na hitro popihal:)-:)-o joe to je dobra ideja,šotor imamo,otroški v obliki hiške:bravo: ,pa bazen;) ,naredimo beverly hills;)

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 14:10:08   
Joe
Otroke na začetku le malo vzpodbodi, proti koncu jih najbrž potrebno že malo nadzorovati, da ne bodo sedežne garniture vlačili na vrt.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 14:10:44   
štumf
ne pozabite na barve za slikanje s prstki in plastičnih vreč za predpasnike

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 14:19:01   
Joe
Starejši otroci se lahko obmetavajo s plenicami, poprej namočenimi v vodo. Prave prásice-bombasice so!

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:12:41   
Anonimen
Aja, lepo ji svetujete jest bom pa pospravljala:grrr:
Joe sedežne pa ne dam!!!!!!!!!!!Bom vhtala kot:kuza:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:39:33   
Anonimen
Kaj pa une napihljive ****rije(gradovi,...)

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:41:44   
Anonimen
**** ni penezou...pa že tako je tavelik napihnjen bazen na dvorišču,še hodit nimam kje...se moram naučit letet:)-:)-Vseeno hvala za idejo.:bravo:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:44:28   
Anonimen
Sej vem...sem sam omenila,ker sem glih danes oglas brala.Tle iz Kranja en to posoja.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:46:44   
india
pa lubenice izdolbi, samo si jih naj napolnijo z raznim sadejm, dajte v hladilnik, potem pa naj jejo z zavezanimi očmi:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:47:33   
Anonimen
Za kolk pa?
Sej ne da bi naročila je mal predaleč ferbec pa me le matra;)

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:48:37   
Anonimen
Miska pol bojo pa drug let lubenice rasle na vrtu:)-

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 15:50:35   
Anonimen
Cene ni zraven,ti pa lohk privat pošljem št. pa vprašaj.Pomoje prov pocen ni.

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 17:11:29   
india
No vidiš, Neva, pol maste pa biznis za drugo leto, boste lubenice prodajali!:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 19:09:49   
jazz
kaj pa če vsem povabljencem naročiš naj se uštimajo v pustne šeme? Potem se lahko našemiš tudi sama al pa tvoj :love: in jih tako malo zabavaš- seveda moraš svoj prihod naznaniti z veeeliko košaro,kjer se bo za vsakega povabljenca našla kakšna malenkost ( mogoče doma narejena zahvala za obisk in pest sladkorčkov v mošnjičku ), vse lahko narediš sama, pa še poceni bo. Za tebe in tvojega ne vem, kako se kaj znata spustit na otroško raven, vem pa da bi jaz mojga hitro prepričala, k ful uživa če se lahk malo preserava, da se mu potem otroc režijo!

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 19:13:52   
Anonimen
U jazz je pa fajn ideja...sam da moja hči in Timi imata samo drug druzga....pa nas bom jaz namesto:love:al pa moj:love:oziroma nono je bol za hece.To ga bomo sra....:):)-

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   ROJSTNI DAN-IGRICE-PLISSSS IDEJE
5.8.2005 19:24:27   
jazz
Ja saj, potem se pa vsi tastari našemte pa tamala dva. Pa lahk se greste skrivalnce- v kakšne kote naštimi manjša darilca ( isto cukrčke al pa kakšno večjo malenkost ), da jih potem mala dva poiščeta, pa seveda tut vi starejši in jih potem daste tamalima, da bosta imela enako število zadetkov, da ne bo joka seveda. Pa feeejst uživajte, pojte, naučte se kakšno novo, ki jo nono zna, pa fajn jejte- boš videla da bo pikecem všeč!!!

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?