|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Doma
5.8.2005 21:13:02   
CIPRESA
No danes so me po ponovnem mučenju z tableti poslali domov. Vidim da vas je moj mož sproti obveščal o tem kaj se dogaja z mano in da ste vse mislile name(malo pozitivnih misli.....), hvala vam za vse želje, ampak naš :duda: zaenkrat še pridno brca v trebuhu in bo po vsej verjetnosti prišel na svet v ponedeljek z induciranim porodom. Vsaj tako je bilo govora. Sedaj moram vsak dan na CTG v Kranj, v ponedeljek pa spet na amnioskopijo kjer se bodo odločili, ampak sedaj imam pa jaz dovolj nič več tablet in pregledov, v ponedeljek bom rekla naj mi kar sprožijo porod ali pa pošljejo nazaj domov.

Danes so sicer mislili sprožiti porod, ampak se ni kaj pretirano dogajalo, še vedno je maternično ustje precej trdo in nič popadkov kar pomeni nič odpiranja. Bomo videli kaj bo v ponedeljek.
Kaj naj rečem takole vidiš da bi lahko že zdavnaj rodila če ne drugače s carskim rezom, tako pa imam čisto razboleno ker mi je na vsake 2 uri nek drug doktor neki not porival, pa ...saj veste tiste ki ste bile na tem. Tko da se počutim kot bi že rodila tolk mam razboleno. Upam da se mi bo do ponedeljka vsaj malo popravilo in krvavitev zaustavila da bomo lahko kaj probali.

Kljub vsemu se veselim dneva ko bom ugledala našega :duda: in me ni strah poroda, kar bo pa bo, ko nekaj moraš rataš močan in to tudi narediš. Že v naprej pa vem da nebo lahko.

CIPRESA :nosecka: - še vedno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Doma
5.8.2005 21:15:48   
ZARA
ojej, tega pa res ne razumem :(...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Doma
5.8.2005 21:17:51   
soncicaT
Boga:rozica:, malo še, pa boste cartali:duda:

Lep vikend:angel:



(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Doma
5.8.2005 21:19:23   
india
No, morda pa se bo dete premislilo in samo prej pohitelo ven!
V glavnem, ni mi jasno,kaj se grejo tii dohtarji, upam, da boš kmalu cartala svojga miška!:miska:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Doma
5.8.2005 21:19:53   
soncicaT
Je pa res, da je malo bedno da se morate zdaj vozit vsak dan na ctg, verjetno si zdrava nosečnica, pa nočejo nekaj hitet, če še ni :duda:, da priveka.

Veš, lahka pa te v tem trenutku recimo "zgrabi":sloncek: in boš jutri že :duda: držala, nikol ne veš.

Skratka, naj bo to čim hitreje za tabo! Čao:rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Doma
5.8.2005 21:23:07   
spacey
Kristus! Pa kaj se dogaja s temi dohtarji?!?!? Pa to je tu mač! :grrr:

Cipresa drži se in počivaj, da si nabereš moči za dan D. Držimo pestke in tačke ... v mislih smo s tabo... :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Doma
5.8.2005 21:24:49   
urši*
joj, boga!!!:(

upam, da v ponedeljek, če ne prej pa res bo...
držim pesti:pujs:

lp:rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Doma
5.8.2005 21:24:51   
clea
SREČNI CIPRESA!!!!:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:
:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Doma
5.8.2005 21:44:38   
Anhelo2


Cipresa, upam, da te kaj prej samo od sebe zgrabi, če ne pa vse naj, naj za ponedeljek.

Ohrani te pozitivne misli in bo vse OK. Verjemi, boš nagrajena.


En šopek :rozica: za tebe!

LP Buu


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Doma
5.8.2005 21:48:25   
dinika
boga:((:((
da bi v ponedeljek vidla svojo:duda:
za tebe:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Doma
5.8.2005 21:48:38   
cmokec
Če ne drugače, je domače okolje vseeno bolje za čakanje, kot porodnišnica. Probaj se odpočiti in naspati in če ne prej, v ponedeljek je tvoj dan. :rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Doma
5.8.2005 21:50:36   
Gina
Ojoj, pa zakaj so ti zdravniki sami moški! Če bi morali oni rojevat, ne bi nobeden rojeval čez rok, pa še manj bi kdo rojeval par dni. Uzakonjena bi bila EA, če pa se ne bi v par urah zgodilo nič, pa CR.

Cipresa, pogum. Saj bo minilo, boš videla da bo!:):):)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Doma
5.8.2005 21:58:34   
jazz
držimo pesti!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Doma
5.8.2005 22:00:34   
Maxica
Ojoj, ma te pa res že pošteno mučijo.:grrr:Kakorkoli že-:miska::miska::miska:zate, da čimprej dobiš v naročje ta svoj zakladek.:)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Doma
5.8.2005 22:23:49   
miševi
Uboga Cipresa:rozica::rozica::rozica:.

No, vsaj domov so te poslali. Upam, da te doma kaj zagrabi, da te ne bodo spet mučili. Enega :pujs: za srečo:rozica::rozica::rozica:.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Doma
5.8.2005 23:19:41   
superfly
Punca drž se, misli na to kako lepo vam bo kmalu, ko se boste vsi skupi carkljali - misli le na najlepše in probaj uživat še teh par dni s svojim dragim, predvsem pa se pusti razvajat in si naberi moči.

:pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Doma
5.8.2005 23:38:23   
Margareta

Tako kot so rekle predhodnice - lepo počivaj, crkljaj se z :love:

vse se bo lepo izteklo:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Doma
5.8.2005 23:47:45   
tejč
Madonca, cipresa, zdaj pa kar pogumno, saj ne bo prehudo, boš videla, vse preživijo! Potem bo pa veselje doma, je took lušno otročks met in ga gledat in jokcat zraven, kok je lep...
Srečno in sporoči lepo novičko.:rozica:
Mateja:rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Doma
6.8.2005 0:25:07   
nikitta
recimo, da bi se odločila za Ljubljano...
V Kranju očitno niso sklepčni, sploh pa ko je vikend...PREVERJENO!

PS: Jaz sem šla 2x v Ljubljano rodit in sicer oba CR. Sem pa iz Šk. Loke.


Res, držim pesti, da čim prej prideš s pikico domov! Srečno!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Doma
6.8.2005 8:26:19   
Amoss
Boga cipresa, kr na jok mi gre ko to berem.
Kak to misliš ti bodo inducirali porod?Saj to je že bila indukcija!Tako je bilo pri meni, s tem da so meni že 2 dni čez rok sprožali porod, tudi 2 dni, vse trdo kot kamen.Pol sem podpisala in šla domov, brez enega popadka in sem šla ponovno na sprožanje 14 dni čez rok.Pa če si prebereš mojo porodno izkušnjo ki je malo niže vidiš da jim ni uspelo.
Tak da mislim da se lahko že pripraviš na cr, ker če jim zdaj ni uspelo:zmeden:
Jaz sem imela 2 dni čez rok 8 ur umetnih popakov v žilo in še gel, pa maternično ustje trdo kot kamen.Kot vidiš se tudi v 14 dneh ni nič zmehčalo, pa tudi po 38 urah vstavljanja gelov, tablet in popadkov-NIČ.
Če ti ni odveč se pozanimaj kako je na Ptuju, mislim da si lahko tu izbereš da boš imela CR.Ne pusti se več mučit, ker če jim zdaj ni uspelo, ne verjamem da jim bo čez 2 dni.
Drugače pa le pogumno, držim pesti da bo vse o.k, da te bodo čim manj namučili in predvsem da bosta ob zdrava.
Priporočam pa ti da se v teh 2 dneh naspi in fanj odpočij saj potem rabiš full živce, da ne popizdiš opi.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Doma
6.8.2005 9:08:41   
SašaR
Želim ti, da se vse čimprej zgodi in čimmanj bolečin!:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Doma
6.8.2005 9:18:47   
ameli
:rozica::rozica::rozica: e velik šopek zate. Ampak to je res višek svin.... Da ti ne bi naredili CR??????????!!!!!!!!!!!!!!
Veliko pozitivnih misli in naj ti porod čimlažje mine.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Doma
6.8.2005 9:39:45   
Badeja
Veliko sreče! Mislimo nate! :metulj: :metulj: :metulj:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Doma
6.8.2005 9:47:22   
Anonimen
Mogoče se bo pa dete danes ali jutri samo odločilo, da je skrajni čas?
V vsakem primeru, čim manj bolečin, da bo hitro skozi, pa da bi se čim prej cartali.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Doma
6.8.2005 9:53:53   
Talči
O, draga moja Cipresa, saj ne vem, kaj naj rečem...
Nekako nama to ne gre od rok, kajne?
Si kar predstavljam, kakšne trenutke si preživljala tam noter, me je kar strah, kaj te (in mene tudi, če bo tako) še čaka.
Bodi pogumna.
Vse je vredno dati skozi, samo da dobiš :darilo:, na katerega čakata z Robijem že več kot 9 mesecev. :duda: sam ne ve, kaj se dogaja... Bo pa toliko lepše, ko bo na svetu.
Želim ti vse naj naj naj najboljše in seveda, da bi se zgodilo čim prej samo od sebe po naravni poti, brez tablet in ostalih pripomočkov.
Jaz imam spet jutri pregled, potem pa v sredo in če ne bo nič, grem naslednjo soboto rodit. Tudi jaz prosim :angel: vsak dan, da me že enkrat rešijo...
Upam, za NAJU OBE!!!
LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?