|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NuvaRing
28.7.2010 9:50:09   
Anonimen
Živjo,
za vse uporabnice imam eno vprašanje. Zanima me to ali ostane na svojem mestu ali zleze kaj ven? Pri telovadbi, ''napenjanju'' , po sexu..?
Razmišljam o tem da bi iz KT prešla na ta obroček, pa mam tukaj mal pomislekov, kaj pa če pade ven, pa niti vedla ne bom zato. Torej, punce, izkušnje.
Vem da je že marsikaj napisanega.. ampak želim frišne info user posted image Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NuvaRing
28.7.2010 12:19:11   
max81
ojla...jest mam Nuvaring že par mesecev in je fajn, po nobeni telovadbi takšni in drugačni obroček ne pade venuser posted image ..edin na koledrček si zacahnej kdaj ga moreš vzeti ven, ker dnevi minejo hito še predno rečeš keks...jest sem ga že 2krat zadnji moment vzela venuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NuvaRing
28.7.2010 20:34:59   
hubi
Je varno na svojem mestu, malo se je treba pomatrati, da ga ven vzameš. Brez skrbi, ti kar migaj kolikor in kakor hočeš. Pa koledar ni slaba ideja, meni tudi včasih uide datum.

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NuvaRing
28.7.2010 20:42:24   
sonce21
še ena zadovoljna uporabnica NR...se pridužijem mnenju, napisanem zgorajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NuvaRing
29.7.2010 8:53:50   
Greenie
Pa ga je potrebno jemati ven? Ali je tako kot pri jemanju KT, nimaš menstre ampak samo krvavitev, ki jo lahko izpustiš?

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NuvaRing
30.7.2010 20:21:26   
hubi
Zamenjati ga moraš z novim, ker po določenem času, mislilm, da 4 tednih, izgubi na moči. Pač vstaviš novega brez premora, pa je.

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NuvaRing
30.7.2010 21:35:31   
srki
NO, pa spet vem nekaj novegauser posted image .

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NuvaRing
12.8.2010 1:15:23   
artista7
Meni osebno je krasen. Da ne sfalim glede datuma, uporabljam koledar, do sedaj brez problemov - pri tabletah sem pozabila dostikrat (z leti sem bolj šlampasta), res nikoli ne pade ven. mi je pa všeč, da se o tem pogovarjamo na forumu ker med. sestra pri moji G mi ni znala nič pametnega povedat (G pa itak nisem mogla dobit na tel). Dobra plat tegale obročka pri meni je tudi, da imam zdaj migreno samo prvi dan menstruacije, pol se pa neha - pri tabletah je bila po večkrat na mesec!!!user posted image

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NuvaRing
18.8.2010 15:43:32   
Grlica
Pozdravljene!
Do sedaj še nisam imela nobene zaščite in se zanimam za ta obroček. Zanima me, kako je med spolnim odnosom, kaj pravijo vaši partnerji? Ga morda čutijo in če ga ali jih moti? In tudi to me zanima, ali se lahko pri menstruaciji uporabljajo tamponi.
Hvala za odgovore.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NuvaRing
18.8.2010 16:54:36   
hubi
Mož ne čuti nič, tampone pa uporabljam tisiti teden vmes med enim in drugim obročkom, ko imam menstruacijo. Ko ustavim nov obroček, ni več menst., tako da tukaj pa ne vem več.user posted image

(odgovor članu Grlica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NuvaRing
31.3.2011 12:36:28   
čebela87
Meni se je samo enkrat zgodilo, da je prikukal ven...punce izogibajte se "intenzivni posteljni telovadbi" user posted image . Da ne pozabiš kdaj mora star ven in nov notri pa so priložene lične nalepke za na koledar (21 dni je notri, teden premora in potem jovo na novo).

lp

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?