|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poslikava sobice
22.2.2011 6:21:50   
andrejaja
Pozdravljene.

Počasi razmišljam o nakupu posteljice in previjalne mize... in rada bi imela na steni kakšnega "risančka" (medvedek Pu, Nodi....) in ker nisem risarsko nadarjena, ali se da kje kupiti nalepke večjih velikosti....

Hvala za vaše nasvete in LP, Andreja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poslikava sobice
22.2.2011 7:10:48   
bodoča
Nazadnje sem jih gledala v bauhaus-u (približno 50 cm višine), mislim pa, da jih imajo tud v baby centru, pikapolonici. Enkrat sem jih celo videla v kik-u, res pa je, da ni blo kaj od pu-ja, nodija in podobnih.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poslikava sobice
22.2.2011 7:38:52   
majči22
Ojla,  jaz sem sobico za našo uredila tako, da sem poklicala znanca, ki riše gor. Nariše ti lahko čisto vse kar bi želela in v vseh velikostih. Pri meni je narisal nodija, sonce, oblake, ptičke, pikapolonico, metulčka.

Mi je čisto drugače kot pa nalepke - prej je imela nalepke.

Aja še to so pa pralne barve in jih lahko obrišeš z mokro krpo.

Če bi želela podatke od njega ti lahko dam na ZS.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poslikava sobice
22.2.2011 7:56:28   
ALWAYS LARA
nalepke ima tudi baby center...
če bi pa raje narisano, pa moj mož tudi riše, kar želiš..lahko me poklikaš na zs.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poslikava sobice
25.2.2011 8:45:03   
daška91
Naša sobica bo pa oranžne barve.user posted image . Odločila sem se za to barvo zaradi tega ker ne vem katerega spola bo otročiček , ker sobica se bo delala že čez dva mesecauser posted image user posted image .Drugače premišlujem če bi dala na steno takega velikega medvedka PU , mikimiško al katere koli druge risane junake.Ali katera mogoče pozna kje se to da dobiti tko čez polovico stene take nalepke ali kaj takšnega, še lepše bi bilo videti če bi bilo narisano :)

lep pozdravček user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?