|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa kaj je s tem folkom...
19.1.2011 20:24:17   
eva1
Ena znanka tudi sedoluje na tem forumu berem pač en post in vidim njen odgovor..ok, neki mi ni štimalo ampak ok..pofircam za nazaj njene poste..in fak no...enkrat ima 3 otroke, enkrat dva(pričakuje tretjega), čez pol leta sprašuje kako je imeti 3 otroke(ko kao naj bi ta tretjega že rodil)...enkrat ima sestro , drugič je edinka... se je kao zdravila za neplodnost , spet drugič napiše, da se je v prvo prjelo, enkrat oba otroka rodi v 40 tednu, spet drugič napiše, da je rodila ne vem kok prehitro...pa dobr, kaj to se nekatri sprot zmišljujejo al kaj?
Res ne morem vrjet kok enim dogaja...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
19.1.2011 20:30:26   
hmm...
Očitno ji je to zabava in nima kaj druga za počet.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
19.1.2011 21:09:18   
mika
eva, ne bi bilo prvičuser posted image ...so si že izmišljevale tu gor

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
19.1.2011 21:32:19   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
19.1.2011 21:39:29   
ajataja
po moje je tule več takih pol pa samo provocirajouser posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 0:14:40   
tresk
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nimajo druzga dela kot j....

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 5:43:25   
TomTaylor
Pomoje se pa boji, da bi jo kdo prepoznal pa malo napletauser posted image Če je pa v resnici tudi taka persona, pa jz ne bi hotela imet s takim človekom nobenega opravka. Rajši vidim, da je tiho, kot da laže.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 6:34:05   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ena znanka tudi sedoluje na tem forumu berem pač en post in vidim njen odgovor..ok, neki mi ni štimalo ampak ok..pofircam za nazaj njene poste..in fak no...enkrat ima 3 otroke, enkrat dva(pričakuje tretjega), čez pol leta sprašuje kako je imeti 3 otroke(ko kao naj bi ta tretjega že rodil)...enkrat ima sestro , drugič je edinka... se je kao zdravila za neplodnost , spet drugič napiše, da se je v prvo prjelo, enkrat oba otroka rodi v 40 tednu, spet drugič napiše, da je rodila ne vem kok prehitro...pa dobr, kaj to se nekatri sprot zmišljujejo al kaj?
Res ne morem vrjet kok enim dogaja...

Mogoče je pa vse res?  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 9:55:51   
ajsek
Kako pa veš, da je to tvoja znanka?

Jaz jo sicer po eni strani razumem. Sicer na tem forumu sodelujem bolj v obliki odgovorov, če bi pa izpostavljala kakšne svoje družinske težave, probleme z vzgojiteljicami, zdravstvene podatke,... bi pa tudi poskusila zabrisat sledi. Mogoče bi si omislila še hčerko user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 10:03:45   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Kako pa veš, da je to tvoja znanka?

Jaz jo sicer po eni strani razumem. Sicer na tem forumu sodelujem bolj v obliki odgovorov, če bi pa izpostavljala kakšne svoje družinske težave, probleme z vzgojiteljicami, zdravstvene podatke,... bi pa tudi poskusila zabrisat sledi. Mogoče bi si omislila še hčerko user posted image


V določenih postih piše tako kot je..in prepoznala sem jo 1x ko je objavila neke slike...
Ampak v vsako temo se vključi debatirta in se  prilagodi temi, mislim če to ni multi osebnost...pa daj, 1x je neplodna in svetuje o zdravnikih za neplodnost, drugič je v prvo zanosila, otroke ima pa tako v vsakem postu drugače stare...pa daj no...sej se res ne družimo no, ker pač ni moj tip osebe, ampak da ji pa tok dogaja pa tut nisem vedela....

Ma itak mi dol visi, ampak res si nisem mislila, da se nekatere tok zmišljujejo na tem forumuuser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa kaj je s tem folkom...
20.1.2011 11:31:50   
darja.mark
Očitno napiše odvisno od situacije, kaj je v tistem trenutku in za tisto temo kjer piše najbolj primerno user posted image
Kaj naj bi mela od tega se mi pa tut sanja ne. mogoče to da si skrajša čas ko ji je dolgčas user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?