|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sladkorna in sprožitev poroda
17.1.2011 9:53:10   
darchy82
Pozdravljene user posted image .
Nikjer nisem zasledila, če je mogoče tema že odprta. Skratka, čez 4 dni imam PDP ampak izgleda da se našemu user posted image še nikamor ne mudi. Imam pa tud nosečniško sladkorno, ki jo normalno kontroliram samo s prehrano, tako da inzulina ne rabim. Ne vem pa, koliko dni čez rok moraš bit v tem primeru, da ti sprožijo porod, ker sem že malo neučakana, poleg tega mi dieta že mal preseda, pa še skrbi me da user posted image ne bi bil prevelik, čeprav so bile po zadnjem UZ pred 4 tedni meritve normalne.
A je katera imela podobno izkušnjo?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.1.2011 10:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sladkorna in sprožitev poroda
17.1.2011 10:25:32   
Putka
Pa saj lahko malo pogoljufaš, zdaj pa res ne bo nič spremenilo... Čeprav sem jaz zadnji mesec v prejšnji user posted image ene 4 kg dobila, pa mi je dr.Štolfa med popadki ene 20 min predavanj o zdravem življenju, srčnožilnih boleznih itd. držalauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sladkorna in sprožitev poroda
17.1.2011 10:34:02   
darchy82
Sej če sem čist iskrena mi je res že mal "dol padlo vse skup" glede diete, čeprav si še vedno govorim, da teh par dni bom že zdržala user posted image . Nočem bit preveč egoistična, ker pač ne gre samo za moje zdravje. Se še vedno trudim pri prehrani, sem se pa nehala sekirat.
Upam, da res kmalu dočakam našega user posted image
Pa hvala za odgovore.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sladkorna in sprožitev poroda
17.1.2011 21:42:50   
Najaa
Če imaš sladkorno, te itak ful spremljajo in redno merijo otroka tako da če bi bil pretežek, bi se to že vedelo. Tak da ti zarad tega ne bodo sprožili. Ko boš 2 tedna čez rok, ti bodo. user posted image

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sladkorna in sprožitev poroda
17.1.2011 23:31:24   
Anonimen
Nič ne skrbi, si že čisto blizu. user posted image Imela sem NS, čeprav je s pravilno prehrano do PDP na začudenje dr. izginila. Vseeno pa so mi 5. dan po roku sprožili, češ da je bil CTG malo slabši (med porodom pa čisto lep in bp user posted image ) in da itak, ker je napisana NS, da bodo kar sprožili. Mali je tehtal normalno - 3600g in je bil zdrav in prelep. Sem prepričana, da bo tako tudi s tvojim user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?