|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanima me..
2.12.2010 12:58:51   
Anonimen
Ali ste koga (brata, sestro, mamo in očeta, sorodnika itd...) kdaj dobile pri sexu? Samozadovoljevanju? Mogoče slišale škripanje postelje?

Mal me firbec matrauser posted image

Zadnjič, ko sem spala pri mami sem dobila brata in njegovo v kopalnici pod tušem in se počasi spravila ven, da me ne slišita. user posted image Ojojjjj...verjetno sta pozabila zaklent vrata. Kva pa vem, ga bom mogoče enkrat v prihodnje vprašala.

Drgače pa...ouuu uat a šejmuser posted image user posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanima me..
2.12.2010 14:16:52   
kristinaj
dobila in bili zasačeni :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanima me..
2.12.2010 15:08:51   
Anonimen
Ne, nisem dobila nikoli. So pa mene dobili na stopnicah v bloku in me je sosed nahrulil, zakaj nisva šla višje, na podstrešje user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanima me..
2.12.2010 17:05:07   
*****
Najprej lepo pozz... sem nova na forumu :) .. ja zlo zanimiva temaa... sem dobila jaa sestro, in bilaa tudii sama zasačeena user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanima me..
2.12.2010 17:08:42   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: *****

Najprej lepo pozz... sem nova na forumu :) .. ja zlo zanimiva temaa... sem dobila jaa sestro, in bilaa tudii sama zasačeena user posted image user posted image


Od takrat naprej pa le bolj pazi!user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu *****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanima me..
3.12.2010 23:10:09   
ronja
Dobila sem po moje že vse (mamo in očeta, tudi mamo z naslednjim, pa sestro in brata, jasno) in vsi (ožji sorodniki) so že dobili mene. Se dogaja v naši familiji, očitnouser posted image . samo škripanja postelje pa po moje noben niti ni štel za to... nihče ni iz tega drame delal, hvalaboguuser posted image . Zadnjič naju je moj oče dobil v (svoji) kopalnici (smo bili pri njem, on je šel plesat, naj bi se vrnil kasneje, na uro pa tudi nisva gledala, pa je šel prej domov, ker je bila čudna muzika...) je rekel, da gre še nekaj v avto iskatuser posted image . (Pri njem spimo vsi v eni sobi in malidve ne spita dovolj trdno, da bi lahko tam kaj ful telovadila zraven, pa še tušala sva se skup in je eno peljalo k drugemu).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanima me..
4.12.2010 22:10:01   
jeannetka
Meni pa je to tako grozno. Res si ne želim, da bi vidla koga od moje familije in še manj, da bi kdo dobil mene. Kaj pa vem, mogoče sem čudna, a mi je res neprijetno že samo ob misli na to.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanima me..
4.12.2010 22:25:33   
Gina
Enkrat sem udrla eni moji prijateljici v sobo, ja.
Pa vedno sem vedela, kdaj moja dva seksata, ker sta se zaklenila v sobo - moj brat je pa pred vrati ves čas tulil, naj ven prideta, ko je bil še majhen, pa tolkel po vratih - pa ni nehal in ni nehal - grozno mora bit takole seksat, ko ti ne dajo miru.
Da bi še koga drugega presenetila se ne spomnim. Če so mene, pa ne vem. Rekel mi ni nihče.

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanima me..
5.12.2010 16:29:49   
bugimajstr
dobra tema...mene od naših mislim da niso nikol dobil..niti jst njih..usaj ne spomnem se zdej..me je pa od ene prejšnje punce mat presenetla k je uletela u sobo...od takrat je zmerej trkala in upila pred vrati če gre lahko naprej..:) drgač so me pa na terenu večkrat zasačil..tut iz travnika nas je en kmet nateral..:) pa polcaji so mi u rit svetl..in podobno..ampak..kar je dobro ni slabo..:)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanima me..
5.12.2010 16:32:49   
Shorty_
dobila nisem nikogar, je pa naju z možem zalotil tast user posted image

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanima me..
5.12.2010 22:52:03   
marcela
Ko je imela najmlajša hči 8 let je okrog polnoči nenadoma planila v sobo med akcijo, ker jo je začelo bolet uho in prižgala luč. Da bi me še kdaj kdo videl ne vem.
Ko sem hodila še v srednjo šolo in preko študenta delala v eni gostilni sem v skladišču zasačila sodelavko z šefom, sem se neopazno umaknila ven.


_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanima me..
8.12.2010 23:08:16   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: marcela
sem v skladišču zasačila sodelavko z šefom, sem se neopazno umaknila ven.



Najbrž je prosila za povišico user posted image user posted image user posted image

Drugače pa, jaz sem zalotila svojo prijateljico, mene pa je z (zdaj že) bivšim zalotila njegova - mama...what a shame user posted image

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanima me..
9.12.2010 11:44:20   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: jeannetka

Meni pa je to tako grozno. Res si ne želim, da bi vidla koga od moje familije in še manj, da bi kdo dobil mene. Kaj pa vem, mogoče sem čudna, a mi je res neprijetno že samo ob misli na to.

Verjetno sem tudi jaz čuden, ker razmišljam popolnoma isto kot ti !!user posted image

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanima me..
9.12.2010 20:37:56   
jeannetka
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: jeannetka

Meni pa je to tako grozno. Res si ne želim, da bi vidla koga od moje familije in še manj, da bi kdo dobil mene. Kaj pa vem, mogoče sem čudna, a mi je res neprijetno že samo ob misli na to.

Verjetno sem tudi jaz čuden, ker razmišljam popolnoma isto kot ti !!user posted image


Me veseli, da nisem edina user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanima me..
10.12.2010 13:09:59   
Taddy78
Ja ko je moja tašča, na začetku najine zveze hodila nonstop za nama (kak ni imela obeh na očeh, naju je že iskala okoli) in je 1x imela srečo, da naju je dobila (sicer sva bila zaklenjena), ko sva "se" v garderobi (to je ene 100m od hiše). Začela je tolčt po vratih kaj delava in naj odpreva. Midva sva najprej končala  svoje, ko sva prišla ven naju je nahrulila, moj pa ji je samo reko, da če ne bi hodila za nama, se pač ne bi imela za kaj dret.
Kaj čem, ona je pač očitno brezmadežno spočela otroka user posted image
Jaz pa sem se seveda skoraj pogreznila v zemljo user posted image

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanima me..
10.12.2010 13:15:15   
Čebel@
nisem nobenga zalotila in naju še niso zalotili-upam,da pri tem tudi ostaneuser posted image

je pa bilo enkrat zelo na tesno,ker je tašča uletela v stanovanje brez trkanja,ampak se je HB ustavila ena vrata prej ne direktno v spalnici-od takrat se zaklepavauser posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 10.12.2010 13:18:21 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanima me..
10.12.2010 13:25:06   
ronja
Pa vi vsi med seksom slišite, če kdo trka? Mislim, ok, ko maš enkrat otroke, rataš bolj pozoren... ampek prej ali pa če ju ni doma pa... hja, trkanja ziher ne bi slišalauser posted image Zvonec mogoče...user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanima me..
10.12.2010 13:26:43   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa vi vsi med seksom slišite, če kdo trka? Mislim, ok, ko maš enkrat otroke, rataš bolj pozoren... ampek prej ali pa če ju ni doma pa... hja, trkanja ziher ne bi slišalauser posted image Zvonec mogoče...user posted image

jaz ja,ker so steklena vratauser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanima me..
11.12.2010 13:18:52   
ronja
Uf, steklena vrata... to pa za nas ne bi bila dobra idejauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanima me..
11.12.2010 20:59:26   
nananaja
Letos smo bli na eni motoristični fešti z moževo sestro, njegovim in še dvema prijateljema, smo tam 3 noči kampirali, pa sem se dve noči zbudila, ko je bilo v sosednjem šotoru zabavno. Moj je pa zmer nekej utrujal, da naju kdo sliši...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanima me..
25.1.2011 21:44:48   
goa
Še nobenega nisem in tudi naju ni noben. Pa tako naj ostane user posted image  

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?