|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez prijateljic?
8.8.2006 1:45:38   
Anonimen
Ko takole (skoraj) vsakodnevno prebiram poste tukaj na tem forumu, skoraj pri vsaki temi zasledim najmanj eno uporabnico, ki napiše, da nima prijateljic.
Zanima me, kaj za vas pomeni, da "nimate prijateljic"? Ali to pomeni, da v vašem življenju ni ženske osebe, ki bi ji 100%-no zaupale in s katero bi se vsakodnevno družile? Ali to pomeni, da nimate nobene, ki bi prišla vsaj 1x tedensko k vam na kavo ali klepet? Ali dejansko nimate nikogar? Niti ene, s katero bi šle na kavo? Niti ene, h kateri bi šle na obisk? Niti sosede?
Tega slednjega si jaz namreč niti ne znam predstavljati. Prijateljice, ki bi ji 100%-no zaupala, žal nimam več. Leta 1999 mi je umrla v prometni nesreči. Takšne, kot je bila ona, ne bo nikoli več in niti ne iščem njenega nadomestka. Ravno zato, ker je bila ona edina prava prijateljica, vse ostale zdaj smatram kot kolegice. Teh je pa malo morje. Toliko, da si včasih prav zaželim, da me nihče ne bi poznal, da me nihče ne bi klical, da nihče ne bi zvonil na vratih... Jasno, na koncu si premislim.
In zanima me, kako je prišlo do tega, da ste "brez prijateljic", pa v kateremkoli pomenu že? Za moj primer, ki je kontra od tega, lahko rečem samo to, da je do tega prišlo tako, da sem bila vedno zelo odprt in gobčen človek (vsaj za tako se imam, no) in da stike navezujem brez problemov.
In vedno se držim enega načela - če lahko oni brez mene, lahko tudi jaz brez njih. Tako se po hitrem postopku znebim ljudi, ki jih v svojem življenju ne želim imeti.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 7:05:19   
KIRA
kerensa, žal tako je. jaz nimam nikogar. vse so se ali odselile, ali smo se odtujile, pri nekaterih je prišlo do takih sprememb v karakterju, da je njihovo vedenje postalo nesprejemljivo - pa tu ne pomagajo pogovori itd, pa saj jih itak nikoli nisem imela dosti...  tako da nimam kontaktov praktično z nikomer. morda občasno vidim katero v mestu ob nakupih, ali me pa tako na 1/2 leta kdo pokliče po telefonu, to je pa tudi vse. malo pogostejše stike imam samo z 1 parom, ampak tam pa sva z možem prijatelja ne z žensko. včasih se kar zaklepetava po telefonu. lahko bi rekla, da je on moj najboljši prijatelj. ampak odnosi moški - ženska so komplicirani, pa s ene bom poglabljala vanje.
trenutno niti ne morem iskat nove prijateljice, ker itak ne hodim skoraj nič z doma, otrok pa tud ne bom vlačila s sabo kot mačka mlade. jaz sem praktično odrezana od sveta, pa čeprav žvivm v mestu. moj mož je žal take narave, da mi kaj dosti ne pomaga in mi ne vzame bremena z ramen, zato si niti doma ne morem vzet urice "fraj", da bi kakšen obisk imela in malo pokramljala ob kavici. ne gre. tud babice so čisto zanič jaz sem praktično prepuščena sama sebi ion lastni iznajdljivosti. meni noben ne pomaga, oz. le redko. kadar utegnem (po večini ko se otroci igrajo, ali pa spijo), pa sedim za računalnikom in čvekam tukaj na RR. nekatere tukaj gor so mi dejansko dodobra nadomestile prijateljice in se  z njimi tud zelo dobro razumem. škoda je le, da je vse to prek računalnika, po drugi strani pa so tako vseskozi dostopne, kadarkoli jih potrebujem.
jaz bi zelo rada kdaj kam šla, mal na kavico, mal izložbe gledat, se malo sprostila skupaj s katero drugo, tud o kaki knjigi predebatirala, pa malo moške pošimfala tako v živo, pa brez časovnega pritiska, ampak v trenutni situaciji sem naredila najboljše kar sem lahko in sem se članila na RR. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 7:59:10   
Sita
Ojla, prijatelji z RR-ja,
vrnila sem se z morja, kjer sem preživljala čudovitih 5 tednov. Tukaj, doma, se sedaj kar malo čudno počutim, kajti tam sem se povsem udomačila.
Ta obmorski kraj je postal moj drugi dom. In navadila sem se na ljudi, ki so tam čez vse poletje. Pa smo pri prijateljih.
Jaz osebno nisem preveč družaben človek, velikih družb se pravzaprav izogibam. Ne ogovarjam ljudi okrog sebe, vendar če kdo ogovori  mene, ponavadi zelo hitro navežem stik s tisto osebo in se zbližam. Potem pa vidim o čem se lahko pogovarjam, ali samo o površinskih, vsakdanjih rečeh ali lahko zabredemo celo v duhovne vode. Ne jaz ne mož nimava nikoli velike druščine okrog sebe, imava pa nekaj čudovitih iskrenih prijateljev in čeprav si ne hodimo veliko na obiske se, ko se srečamo, zmeraj zelo razvselimo drug drugega. Tako so me obiskali na morju, včasih midva obiščeva njih, predvsem pa radi skupaj kam gremo. Samo časa ni dosti, je pa zato toliko lepše, ko končno pridemo skupaj, na internetni in telefonski liniji sem pa tako zmeraj z njimi. Vsak ima svoje življenje in živimo v različnih krajih, čeprav imam eno čudovito prijateljico v svojem kraju. Ona je žena moževega najboljšega prijatelja že iz otroštva, zato smo si čisto domači in se nanju lahko zmeraj zanesem.
Draga Kira, ko sem bila tudi jaz sama v tem tujem kraju (sem sem se preselila iz Ljubljane, tu pa je mali kraj 120 km oddaljen iz Lj), sem šla z malima otrokoma kaj ven in takoj srečala druge mamice in že smo začele čvekati o otrocih in se tako spoznale. Niso mi postale prijateljice, vendar dobre kolegice in smo se potem vedno razveselile, ko smo se znova srečevale. Seveda sem zmeraj hodila s knjigami naokoli, pa vendar se je zmeraj našla katera, ki je načela pogovor. Nek kratek čas smo živeli zraven neke cerkve, na cerkvenem dvorišču, tako rekoč. Ko sem šla ven z otroci, se je tam sprehajal župnik, ki je bil že v penziji, jaz pa sem brala Bhagavadgito (indijsko sveto pismo), pa sva takoj udarila debato o različnih verstvih in kulturah in duhovnosti nasploh. Takole je: ljudi lahko spoznavamo sproti, le odprt je treba biti in jim prisluhniti. In potem je dobro vzdrževati stike. Seveda odvisno od tega, koliko nam določen človek pomeni. Sama imam najboljšo prijateljico že iz ranega otroštva. Čeprav živi v Lj, sva na vezi preko e-pošte in telefona.  
Pa tudi na sosedo se lahko zanesem, ki ji zmeraj, ko kam gremo, lahko prepustim skrb za naše hišne ljubljenčke in rože. Sicer si ne hodiva na obiske, ko pa jo rabim, mi zmeraj naredi uslugo, jaz pa prav tako njej. Pogovarjava se pa največkrat kar na stopnicah, preden vstopim v stanovanje.   



_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 8:21:17   
KIRA
Živijo Sita. Uh, skoraj ti zavidam za tak lep dopust.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tega sem namreč najbolj potrebna. malo počitka. user posted image že 3 leta praktično nisem bila nikjer, ne na večerji, ne v kinu, ne na kavici, ne na dopustu... tako sem, kot ka kakšnem osamelem indonezijskem otoku, le da tukaj ni tako lepo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer pa kakor se vzame. tud otoka se navečličaš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa tud jaz navežem dosti poznanstev, sem komunikativna in se tud hitro zapletem v pogovor, vendar v zadnjih 3 letih se je toliko spremenilo... dokler nisva začela letat na IVF sva še hodila kam ven pa na obiske itd.. do takrat sem še nekako imela stike, po tistem, v nosečnosti, po porodu sem pa ostala sama. tud partner, ki jmi je nekako nadomestil prijateljic, se je odtujil do neke mere, tudi zaradi adaptacije bajte itd...no ne bom razlagala.  stike navezujem kar hitro, vendar se iz nobenega ne razvije nič trajnega, sploh pa ne tak odnos, kot ga opisuje Kerensa.

LP

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 8:41:58   
rija
Uh Kerensa, dobra si!
Če bi bilo pri meni kot na železniški postaji, bi dobesedno popiuser posted image . Sem zelo družaben človek, vendar imam doma rada mir. To ne pomeni, da nisem vesela obiskov, nasprotno, zelo se jih razveselim, vendar ne vsak dan, ob vsaki uri dneva neko kofetkanje in tračanje. To sem zasovražila doma, ko nikoli nismo bili sami, vedno je kakšna soseda kokodajsala v naši jedilniciuser posted image

Drugače pa se z leti prijatelji zredčijo. Ko sem bila stara 20 let, nas je bila klapa okrog 30 ljudi, ki smo bolj ali manj redno skupaj žurali.
Potem se nekam razseliš, dobiš družino in vse manj je časa, da vzdržuješ pristen prijateljski odnos.

Imam ene par res dobrih prijateljev, na katere lahko računam v petek in svetek in to mi je dovolj. Z eno se nisva videli že kakšnih 8 let, stike ohranjava preko telefona, pa mi je še vedno bližja kot marsikatera, ki jo tedensko videvam.
Je pa res, da odkar imam pikeca, da se manj družimo: ohranili smo obvezno nedeljsko jutranjo kavico, zvečer na feštah pa pač manjkava. Najina družba je namreč še brez otrok in tako brez obveznosti. Je pa res, da imajo vsi bolj ali manj odgovorne službe in čez teden delajo od jutra do zelo poznega popoldneva in tako se moramo kdaj pa kdaj zadovoljiti z ukradenimi pol urami in kavico na hitro.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 8:51:41   
Anonimen
Hm.
Takole je.
Sem bila zelo zelo party girl, preden sem spoznala moža. Ampak res, skoz ven, skoz žurat, pit pivo, osvajat tipčke pa tko user posted image
Ko sem spoznala moža, sva se itak po 2m poročila, zanosila sem tako po poroki. Torej. Temu primerno sem začela ostajat doma.
In iz PartyTinke je postala MamaŽenaTinka, ki že dve leti ne pije alkohola, ki že dve leti ne kadi.
Moja res dobra prijateljica (bila je tudi moja priča), očitno tega ni mogla prenest. Sicer pa, roko na srce, tudi jaz nisem hodila več ven, da bi najini stiki obstali. Ampak, klinca, kaj če mi taka prijateljica, če se ne more sprijaznit s tem, da je Tinka postala drugačna. S tem, da je ona tudi mama in žena.
No. Imam pa res dobro prijateljico s katero hodiva na kavice 1x na mesec.
Pa imava z mojim skupne prijatelje, s katerimi se obiskujemo- 1x na 2 meseca.
Pa na RR sem pred 2 leti spoznala mojo drago prijateljico, s katero sva po smešnem naključju celo rodili na isti dan, pa jo zdaj ne zamenjam za nič na svetu, čerpav  sem jo spoznala reko foruma. Zanimivo, a ne?

Najbrž se ženske pritožujejo nad tem, da se jim je način življenja spremenil, ne pa da nimajo več prijateljic. Sama sem tudi imela veliko za povedat kar se prijateljstva tiče. AMpak potem, ko tako pogledaš...pa saj smo tudi same krive, da je tako. Ko pridejo otroci, mož, služba...po resnici povedano, se rajši posvetim možu in otroku, kot pa da bi letela na kavo z eno od prijateljic.
Tako pač je. Ker je moj mož moja najboljša prijateljica user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.8.2006 9:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 9:56:36   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: tinka74

po resnici povedano, se rajši posvetim možu in otroku, kot pa da bi letela na kavo z eno od prijateljic.



saj, zato jih pa nimamo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 10:20:04   
pina-1
Tudi sama sem imela ogromo "prijateljev". Vendar le do dneva ko sem jaz njih rabla. Takrat sem ostala sama. Sama z mojim možem ( sedaj mož). Kmalu so se pojavili ljudje ki jim ni bilo mar za mojo VELIKO naumnost ( tako vsi mislijo, ker sem pač vzela moža ki je starejši od mene, ki je ločen z dvema otrokoma,... ah pustimo to). Sprejeli so naju preprosto taka kot sva. In to so moji pravi prijatelji. Res da se ne uspemo videt vsak teden in se ne uspemo slišat vsak dan, vendar smo vedno tukaj eni za druge. In lahko jih pokličem sredi noči, pa bojo prišli brez velikega spraševanja. Nikoli ne bom pozbila prijateljev iz Splita, ki sta me prišla pogledat ko sem rodila. Iz splita sta prišla samo k nam in najini princeski. Kako mi je to takrat pasalo.
In to je zame prijatelj, ki ti je na razpolago v dobrem in slabem. Vsi ostali ali so ali niso sploh ni pomembno. Ti zame nimajo velike teže.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 10:22:53   
Anonimen
mene so vse zapustile,ko sem jim rekla,da sem noseča.
Nimam nobene,da se z njo pogovarja,nimam nobene da grem z njo na kavo,niti kolegic nimam.Še z ENO sosedo ,ki ima tudi majhnega otroka se vidimo 1 x mesečno,pogovajava se pa zelo malo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 11:06:30   
Samoyedka
Se pridružujem klubu RRovk brez prijateljic. Sama nikoli nisem imela velike družbe okoli sebe, eno najboljšo in edino prijateljico, ki pa je skoraj deset let nazaj mlada zanosila in se potem čisto distancirala ter se posvetila user posted image in partnerju. Potem pravih in novih prijateljic niti nisem iskala. Imam nekaj kolegic: soseda, bivše sošolke in sodelavke s katerimi občasno počvekamo o čisto banalnih zadevah, neke zaupnice pa nimam in zaenkrat ne čutim posebne potrebe po njej. Sama redkokdaj začnem navezovati stike, ampak sem zgleda taka oseba, da drugi začnejo pogovor in poznanstvo. Po pravici povedano imam raje svoj mir, potep s partnerjem, očetom ali psom (kateri ima pač čas user posted image ) kot pa da bi visela na kofetkih in mlatila prazno slamo. Zdaj, ko bo user posted image , mi družbe vsaj pred blokom verjetno ne bo manjkalo, ker imamo tu okoli letos ogromno mladih mamic, ampak to je že drugo poglavje user posted image . Mogoče se pa najde kakšna nova kolegica, če že prijateljica ne.



_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 11:09:52   
Sita
Še nečesa sem se spomnila, ko smo ravno pri tej temi. Potem grem pa ven v hribe, me že pete srbijo.
S prijateljico sva govorili na morju: ima tako rekoč že odrasle otroke, zadnji je še na koncu gimnazije, ona pa je ločena. tako, da je večinoma sama in še zadnji bo kmalu šel študirat v svet. In sem rekla:"Potem pa otroci odrastejo, tako hitro je to in ostaneš sam" Pogledala me je: "Sam? Nikoli nisi sam, ne moreš bit. Tudi osamljena nisem, ne sama. Pa saj veš: zmeraj smo sami s seboj. " Ja, v sebi nosimo notranjo Bit, ki je naš najboljši Prijatelj. Eni temu pravijo Bog, drugi Energija, duša ali kako drugače. Če začnemo delat na sebi, nimamo nikoli nobenega primanjkljaja in nikogar in nič ne rabimo. Ljudi pa se itak ne moremo izognit. Vsak dan vzpostavimo veliko stikov: v trgovini, na banki, na sprehodu ... včasih mi je zanimivo že samo opazovanje drugih. In nikoli nisem sama ali osamljena. Trajnosti pa ni - da bi imeli trajnega prijatelja. Ker vsi slej ko prej umremo, če že ne izgubimo drugače. zato se je najbolje posvečati tistim, ki jih imamo radi, dokler so še živi. Vsi ti ljudje so darilo življenja, če jih pa ni, je pa tudi samota za nekaj dobro - za naš razvoj. Jaz se ne obdajam z oklepom, da me drugi ne bi prizadeli, ne zavračam ljudi, ker bi se bala, da bi me kdo prizadel. Kar tvegam in zaupam. Kajti prizadenemo spet sami sebe, nihče drug nas ne more. Če nas kdo ne mara več, je to njegov problem, tako jaz gledam. Saj so še drugi ljudje. Če pa vidim, da sem jaz naredila napako, se pa opravičim in poskušam pogovorit. Če pa ne gre, pa nič. Bog tke prijateljske vezi in jih tudi razdira. Vse je za nekaj dobro. Samo če hrepeimo po ljudeh, se moramo odpeti in iti ven, ne le sedeti za računalnikom. Tu se človek le redi in kvari oči. Treba je ven in ko se bomo smejali, jih bo kar naenkrat veliko okrog nas. Kdor pa joče, ostane sam.   

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 12:15:18   
Anonimen
Jaz sem po naravi precej nedružaben in introvertiran človek. Lahko sem brez problema en teden skupaj sama, brez stika z ljudmi, pa bom čisto srečna.
Ampak ravno zato, ker vem, da se ni dobro izolirat, grem vseeno redno na kavo, počvekat, na sprehod, telefoniram,... ohranjam stike bolj, kot bi moji osebnosti včasih pasalo.
Imam dve zelo dobri prijateljici, ki jima lahko zaupam praktično vse. Se sicer bolj redko vidimo, ker imamo vsaka svoje obveznosti, ampak srečanja so tista prava, prisrčna in osebna. Naše prijateljstvo je raslo skozi leta, ko je vsaka od nas imela take ali drugačne probleme in smo rabile nekoga, ki smo se mu lahko zaupale in nam je stal ob strani.
Potem pa ima cel kup kolegic, s katerimi se srečujem na kavicah in na sprehodih, z njimi nimam poglobljenih stikov, se pa dobivamo zaradi družbe, čveka, skupnih interesov.
Saj priložnosti za srečanja in širjenje kroga znancev je vedno veliko. Sploh pa med mladimi mamicami. Samo usta je treba odpret user posted image .

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 13:24:57   
Urška//
jaz imam najboljšo prijateljico že od malih nog, sva bili sosedi, vedno kot rit in srajca, danes sva že obe mamici in še vedno nerazdružljiviuser posted image

je ne zamenjam za nič na svetu, pa tudi noben drug, niti mojuser posted image  je ne more nadomestiti

user posted image za A....

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 20:10:51   
jakaracman
Imam 3res dobre prijateljce.Z eno sva skupaj iz vrtca, drugi dve pa sta iz faksa.Redno se dobivamo in čvekamo.Se imamo super in ne vem kaj bi brez njih.Nikoli pa ne bi rekla, da je mož moja najbolša prijateljicauser posted image .Je moj partner , ljubimec prijatelj, vendar da bi menjal babje čveke in drugo nikoli.Se mu pa tudi in user posted image posvečam in nikoli nič ne reče, ko grem na babji čvek on pa gre z malo ven ali pa norita doma.
Življenje je nepredvidljivo in nikoli ne bom pozabila ,kaj mi je rekla znanka, ko jo je mož pustil ona pa se je znašla sama saj je pred leti vse prijateljice zanemarila ravno zaradi njega, da ji je žal in bi to menjala pa se ne da.V partnerski zvezi sta dva, ki sta še vedno on in ona, ne pa samo midva.Vzeti si morata tudi čas zase in kdaj preživeti tudi dan brezuser posted image .
To so nasveti 8 let srečno poročene, kaj pa prihodnost prinese?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 20:24:03   
MojcaG
Imam nekaj pravih prijateljic, eno od njih že iz otroštva, ki vem, da bi zame dale roko v ogenj in jaz za njih. Da imam malega otroka, tega ni spremenilo, in po mojem pojmovanju prijateljstva tudi ne bi smelo. velikokrat so bile pri meni, ko sem bila sama z dojenčkom, pod pretvezo, da se jaz malo razbremenim, v bistvu so pa hodile crklat hčerkico.user posted image  in kmalu smo tudi obnovile naše ženske večere, ko gremo same ven, najprej je na vrsti pogovor, potem pa zabava. pogovori potekajo tudi ves čas po tel in mailu, ampak najraje smo kar skupaj. sicer bolj redko, ampak vseeno. seveda mi je na prvem mestu družina, ampak prijateljev se ne odpovem. se jih nisem nikdar v svojem življenju in se jih tudi ne nameravam. razen kvazi-prijateljev. sem pa zelo vesela, ker ima ena od prijateljic dojenčka, ki bosta vrstnici. dvojna korist! user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 20:37:18   
Mateja82
Imam nekaj prijateljic misli da jih je šest vendar takšen taprave na katero se lahko 100% zanesem pa ni med njimi.  Preteklost me je izučila da kaj takega  vrjetno sploh ne obstaja in da se lahkho zanesem samo nase. izneverile  so se vse za katere sem mislila da so  res moje taprave  prijateljice. 
Ful pogrešam eno tako frendico ženskega spola  ki si lahko vse poveš, predvsem pa zaupaš. zaenkrat je moj najboljši frend kar moj user posted image  . Z njim se lahko marsikaj pogovarjam ampak o tipičnih babjih stvareh pa res nima pojma user posted image .

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 20:50:44   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82

Imam nekaj prijateljic misli da jih je šest vendar takšen taprave na katero se lahko 100% zanesem pa ni med njimi.  Preteklost me je izučila da kaj takega  vrjetno sploh ne obstaja in da se lahkho zanesem samo nase. izneverile  so se vse za katere sem mislila da so  res moje taprave  prijateljice. 
Ful pogrešam eno tako frendico ženskega spola  ki si lahko vse poveš, predvsem pa zaupaš. zaenkrat je moj najboljši frend kar moj user posted image  . Z njim se lahko marsikaj pogovarjam ampak o tipičnih babjih stvareh pa res nima pojma user posted image .



user posted image se žal moram tudi tukaj podpisat.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 21:02:04   
Bubamaraa
Imam eno prijateljico, ki je hkrati moja soseda in mi veliko pomeni.....Je oseba za katero vem, da je vesela z mano in da tudi joče z mano in da mi bo zmerom prisluhnila......Potem je tle bila ena prijateljica, ki sem jo pred kratkim izgubila, ker je malo zašla in se išče, ter ima svoj prepričanje, da ima prav, tako, da sva prekinile stike ter upam, da se najine poti še križajo..... Imela sem pa pred nosečnostjo eno najboljšo prijateljico, ki sva med mojo nosečnostjo prekinile stike (tako na pol) in nisva govorile en lep čas, ker sva se ker neki mulale in trmale pa sploh nisva vedele za kaj se in hvala bogu, da me je poklicala in sedaj spet gradiva najin odnos in tudi sama je mamica hčerki, ki sta z Danajo prijateljice.....In mislim, da se je najin odnos zelo popravil......Pa še to glede prijateljev; imam enega prijatelja katerega imam zelo rada in je on meni prijatelj, ki mi veliko pomeni zato lahko rečem, da sta moški in ženska lahko prijatelja, ker sva tipičen primer takšnega prijateljstva......

Imam pa tudi kar nekaj RR-jevk prijateljic, ki jih imam naravnost rada in sem zelo vesela, da sem jih spoznala in nekaj jih je s katerimi se dogovarjamo da se dobimo ter spoznamo.....

Skratka imam velik krog znancev, kolegov in prijateljev.....In življenja si ne predstavljam brez vseh......Čeprav sta moje življenje Danaja in Sašo.....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 22:31:26   
Rožica I
Sama imam že vse življenje precej ljudi okrog sebe; polovico časa mi to paše, in ostalo ne. Rada sem sama in ko me ljudje sprašujejo, če mi ni dolgčas, ko sem sama, se lahko le nasmehnem in odkimam. Prijateljici imam že 18 let in tudi naši otroci so prijatelji.  Odkar sem mama, morda potrebujem še več miru. Moj sin pa naravnost hlepi po družbi in prijateljih, zato ga večkrat namerno izoliram in ga prepričujem, kako lepo je biti sam s sabo. Mislim da imam srečo, saj imam redke dobre prijatelje, dovolj kolegov in, seveda, dovolj samote.user posted image   No, in na tale RR sem se kar navadila, tako da se nekaterih tule res razveselim.  LP, Rožica

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 23:00:05   
Anonimen
Uf dans je polna luna....tko da se bom vzdržala pisanja - no vsaj predolgega.

Vsi moji prijatelji (razen treh prijateljic, ki jih pa bivši itak že od štarta ni maral) so se ločili takrat, ko se je ločil bivši mož.

Absurd? Niti ne. Živijo življenje v katerem za samske ljudi povečini ni prostora. Po svoje jih razumem. In ne zamerim. Jih pa pogrešam. To pa ja. Čeprav pošteno povedano...se sprašujem, če so to bili res pravi prijatelji.

Ampak stare obraze zamenjajo novi...in življenje teče dalje nov krog. No sem pa tudi spoznala nekaj, da pravega prijatelja spoznaš v nesreči, da ti stoji ob strani, ko ti je najbolj hudo in da se smeje s tabo ko ti je najlepše. Pa da te v rit brcne, ko rabiš kako brco v rit.

In kot pravi pregovor: smej se in svet se bo smejal s tabo; joči in jokal boš sam. Pa še kako res je.

Punce moje hvala vam....(sej vem, da ne visite na RR, ampak vseeno).

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Brez prijateljic?
8.8.2006 23:25:07   
cukerček
Ja pri meni pa je tako. Imam veliko znank, s katerimi se občasno srečam in to je to, imam pa eno pravo prijateljico, ki ji zaupam prav vse in ona meni, jočema skupaj, smejima se skupaj... za mene je najboljša na svetu, skoraj vsak dan sma skupaj če pa ne pa se vsaj slišima to pa res vsak dan, nikoli nama ne manjka tem za pogovor. Tudi njen fant je moj dober prijatelj. Srečna sem da jo imam, vem da jo lahko pokličem tudi ob 3 ponoči vedno mi bo na razpolago, kar je že večkrat dokazala in jaz njej prav tako, v bistvu mi je kot sestra.....in čeprav se bo mogoče slišalo ne vem kak čudno, ji večkrat povem da jo imam rada in da je najboljši človek na svetu....

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Brez prijateljic?
9.8.2006 16:41:56   
ZARA
Kako se nenačrtno znebiš prijateljic?
Rodiš.


Evo, še vic sux! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Brez prijateljic?
9.8.2006 17:01:27   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kako se nenačrtno znebiš prijateljic?
Rodiš.


Evo, še vic sux! user posted image


Brez skrbi! Potem dobiš pa nove! S koliko mamami sem se povezala na roditeljskih sestankih, pa še prej v vrtcu, pa v parku ... seveda ne postanejo vse prijateljice, bolj znanke, pa vendar se lahko najde katera ...
Drugače je pa meni osebno moj mož moj najboljši prijatelj in to mi največ pomeni. In zdaj, ko so hčerke že večje, tudi one. Včasih pozabim, da se z njimi pogovarjam že čisto o odraslih rečeh in gledamo po plaži, kdo je luštkan ... user posted image  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Brez prijateljic?
9.8.2006 17:57:32   
tincci
Moje življenje pa ni bi blo tok fajn brez mojih prijateljic pa nekaj parov z otroci, s katerimi smo prijatelji še iz časov pred otroci. Sem rada sama, ampak se moram skoraj vsak dan s kom slišat, enkrat tedensko pa obvezno s kom vidt. Pa tudi eno iz naše vasi sem si našla in greva vsaj 2x tedensko skupaj malo na sprehod pa z otrokoma. Ampak to niso neka najstniška prijateljstva, jim ne rabim vsega govorit, najboljše prijateljice nimam več, no.. še vedno je tudi ona v mojem življenju, ampak je zdaj prijateljica, pač zelo dobra, razne superlative sem pa opustila v življenju.. vse sproti svojemu povem, prijateljicam ne.. oziroma vsaki kaj.. z vsako kako temo.. ker je vsaka različna pol pa en tak mozaik naredimo.. user posted image skratka, nujno prijatelje!!

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?