|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 11:30:25   
benika
Punce moje, meni je tako hudo:((:((:((:((:((. Zjutraj sva bila z :love: na UZ v 35. tednu. Vse lepo in prav, potem pa G pravi, da ima najin srček premajhen obseg trebuščka. Obseg glavice je OK, dolžina nogice tudi, trebušček pa...obseg za 32. tednov. Pa me je napotil na ležanje v bolnico in tako jutri odhajam tja. Tako me je strah, da je kaj narobe in že celo dopoldne samo:((:((:((.

Je še katera imela take težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 11:36:33   
AKŠ
ne delati prevelike panike.....velikokrat se je že pisalo, ko so se pri merjenu zmotili (pa ne malo!!!)...po moje je merjenje zgolj informativno....ne morš ti narediti točne meritve, če otroka nimaš v roki.....to je moje mišljenje......

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 11:40:28   
kati1
ojla

nisem imela teh težav, mi pa je G pri 30t povedala, da je obseg glavice manjši kot pri 26t :zmeden:. Pa ni bilo nobene panike.
Sem prepričana, da ni nič hujšega - si kaj zaslišala G kaj bi to lahko sploh pomenilo? Po mojem mnenju je najbolj pomembno to, da imaš skrbno G, ki ne tvega niti najmanjšega odstopanja (sploh pa veš, da so pri UZ tud 10% odstopanja pri meritvah; kolikim puncam so napačno ocenili težo in velikost bebice!!)

Vsekakor je pomembno, da se sprostiš in počakaš še par tednov, da ga boš končno prižela k sebi :sloncek:

Think pink :sloncek:

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 12:19:37   
taška30
Sem šla prav gledat v materinsko. In:
pri 34t 6dni je imela obseg trebuščka 289, kar ustreza 32t in 6dni. Nekaj podobnega kot pri tebi. Ampak moja G ni tud omenila da je to kakorkoli čudno (premalo). Vse je bilo ok,res pa je, da ni bila velikanka ko se je rodila 50cm, pa 2810g. Je rekla babca da je manekenka.:)-
lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 12:25:30   
benika
Hvala punce, za vzpodbudne besede:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 16:47:25   
teta beta
Moj je tudi imel prejšnji teden v 36t velikost za 33t, tudi danes je še manjši, predvsem glavica, trebušček je v mejah, ampak vseeno raste po krivulji in me je zdravnica potolažila, da imava tudi jaz in moj brat (ki ga pozna) bolj drobne glave. :zmeden2: pol že... Kakorkoli, dokler je otrok živahen ni panike, sem morala pa tudi jaz ta teden počivati.

Gotovo bo vse v redu! Držim pesti! :rozica:

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Premajhen obseg trebuščka
11.8.2005 20:47:30   
ninocka
Sem sla jst tud gledat v mojo MK - in imam zmerjen obseg trebuscka v 30t4d 281 cm, teza 1.8 kg.

Ja, sej vem, moj pikec je pravi velikan :)-, racunam da bom rodila 4 kg (ali vec) struco (sam ne vem cez kaj :(:((:( )

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?