|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tom Taylor
10.2.2011 21:00:38   
mamamajča
Ti si spraševala, se mi zdi...... Specialci na discovery, zdaj bo, bejž pred tv :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tom Taylor
10.2.2011 21:01:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ti si spraševala, se mi zdi...... Specialci na discovery, zdaj bo, bejž pred tv :)


a misliš, da ta moment visi na RR? Možno je, samo kaj pa če ne?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tom Taylor
10.2.2011 21:06:40   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

a misliš, da ta moment visi na RR? Možno je, samo kaj pa če ne?

Ne mislim. Možno pa je.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tom Taylor
11.2.2011 6:08:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Ti si spraševala, se mi zdi...... Specialci na discovery, zdaj bo, bejž pred tv :)


Mamčamajča, zlata si!user posted image Če ne bi bla včerej "dead meat" ki je padel v posteljo ob 20.30 bi mogoče še videla tale post..Mi je žal, ker za specialce bi se pa še potrudila imet odprte oči...bemu mast. Čist sem pozabilauser posted image
A si ti gledala? Če katera je, naj mi pove, a se splača ob četrtkih vzet daljinca v roke?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tom Taylor
11.2.2011 9:16:34   
mamamajča
mah.... no ja. Ok, saj je bil prvi del, ampak niti ne tako grozen, kot je v reklami prikazano. Mogoče pa tisto še slediuser posted image   Saj ne, da hrepenim po gledanju nekega hudega mučenja, ampak sem se prav tisto vprašala, če mi je sploh za gledat to, pa ni bilo tako hudo :) 

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tom Taylor
11.2.2011 12:47:45   
darja.mark
Kaj se pa dogaja, za kaj se gre, če laho kako obnovo za tiste ki ne vemo kaj je to za ena oddaja

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tom Taylor
11.2.2011 20:14:16   
mamamajča
Resničnostna oddaja o usposabljanju vojaških specialnih enot. 

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 0:54:30   
darja.mark
Se sliši zanimivo :)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 6:35:42   
Colt
Po moje Tomika ne bo mela časa gledat te zadeve....ker baje je čist not padla v izdelavo domačih bio mlečnih izdelkov user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 7:57:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Po moje Tomika ne bo mela časa gledat te zadeve....ker baje je čist not padla v izdelavo domačih bio mlečnih izdelkov user posted image user posted image user posted image


as'žleht


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 8:32:15   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Po moje Tomika ne bo mela časa gledat te zadeve....ker baje je čist not padla v izdelavo domačih bio mlečnih izdelkov user posted image user posted image user posted image

Colt, po moje bo premal za kakšno org proizvodnjo. No za v kafe pa bo !user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 8:47:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Po moje Tomika ne bo mela časa gledat te zadeve....ker baje je čist not padla v izdelavo domačih bio mlečnih izdelkov user posted image user posted image user posted image

Colt, po moje bo premal za kakšno org proizvodnjo. No za v kafe pa bo !user posted image


seveda! Polnomastno, s smetano.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 8:58:19   
Colt
Ja, mal sem pa res žleht user posted image user posted image So me v mladosti premal za ta sladke vlekli...pa je mal žlehtnobe še vseen notr ostalo user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 18:10:33   
muco
Tudi mene so zgleda premal vlekli user posted image . Kaj češ, jaz mam rad takle humor. Zadnje čase opažam, da se režim tudi fekalijskemu.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tom Taylor
12.2.2011 18:17:50   
Colt
Jaz mam pa rad mleko user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?