|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stane samoplačniški IVF?
23.3.2008 15:13:58   
pika74
- v LJ
- pri REŠU

in kakšna je čakalna doba pri enem in drugem?

Hvalauser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
23.3.2008 16:19:03   
Shuka
Za prvi IVF sva pri Rešu čakala le 3 tedne na razgovor po razgovru sva šla v 1 tednu v postopek. Cena cca. 1200 €, zdravila cca.300 € spraj Suprefact in ampule Menogona, sam postopek 800 €.

Za LJ ne vem, ker sem samo pri Rešu.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
24.3.2008 11:28:30   
Abra
Pika, pri Rešu ti ni treba več plačevat, greš že prvi postopek na zavarovalnico, čakalne dobe pa za sam postopek ni, le med posameznimi postopki mora bit 3 user posted image premora.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
25.3.2008 8:15:25   
anadejka
Joj joj Pika, ne že zdej razmišljat o tem.
Drugače pa je že nekaj časa nazaj bil na MON-u objavljen cenik storitev za IVF/ICSI na GK.Lj..Ne vem kok je bil kej točen in resničen, ampak po tistem sodeč, bi se ti bolj splačalo it k Rešu.Zdravila so tudi pol cenejša v Italijanski lekarni, takoj na meji jih dobiš.Tut ultrazvoki so cenejši pri Rešu, to pa preverjeno vem, sej sem pol leta nazaj tut jest raje k njemu hodila.
Spomnem se tut da je tam v Dravljah v njegovi čakalnici nasproti vrat na steni visel cenik.
Ampak res pa je da ni vse v ceni, če si super zadovoljna s svojim G.Res pa je tut da je včasih treba tut kakšno spremembo narest, če uspeha kar ni in ni.
Pika user posted image sicer pa upam, da ti tut €-čka ne bo treba zapravit user posted image

Srečno!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
25.3.2008 8:31:49   
sayuri
Se strinjam z Abro, da ima Reš sedaj postopke na zavarovalnico. Razen, če si porabil že vse, potem je logično, da plačaš. Midva sva lani poleti za postopek ICSI dala 1010€ , zdravila so bila okrog 300€ (v Italiji).

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
25.3.2008 20:58:22   
pika74
Hvala punce. Saj me zanima bolj zato, ker grem zdaj v 4. postopek in če mi ne rata, bo treba it očitno v samoplačniško varianto, ker naša vlada tako mečka s sprejetjem 6 postopkov na socialo. Ma za user posted image  nardimo vse, sam, da rata user posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
25.3.2008 21:03:41   
Abra
Saj bo 6 postopkov, je že na spletni strani ZZZS, da je ministrica podpisala in čaka na objavo v UL.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
25.3.2008 21:10:09   
Anonimen
L. 2006 sva dala za IVF pri Rešu  cca.800€, plus zdravila v Italijicca. 300€
Čakalne dobe ničuser posted image , sva prišla na razgovor in se še isti dan peljala v Italijo...je bil ravno pravi časuser posted image .

In sem najbolj srečna, da sva se odločila zanjuser posted image

(odgovor članu Abra)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
27.3.2008 18:53:43   
rokapi
Midva sva bila pri dr.Rešu tudi takoj na vrsti, na prvem pregledu sva že dobila zdravil in začela s terapijo. Vse na napotnico, čeprav sva bila pripravljena plačati, pa ni bilo treba (sva šele 1 postopek izkoristila).
Na GK pa traja in traja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
28.3.2008 18:15:40   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Hvala punce. Saj me zanima bolj zato, ker grem zdaj v 4. postopek in če mi ne rata, bo treba it očitno v samoplačniško varianto, ker naša vlada tako mečka s sprejetjem 6 postopkov na socialo. Ma za user posted image  nardimo vse, sam, da rata user posted image .



Piki sej bo, če ne drugače pa na old fešn user posted image . Sicer pa sem nekje prebrala, da je 6 postopkov odobreno tistim, ki še niso rodile z aprilom.

Jaz pa grem z majem v novi boj, drži pesti.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 28.3.2008 18:17:36 >

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
5.5.2011 10:16:03   
spelarozica
Živjo!

Ker že dolgo ni bilo nič napisano na to temo - cena samoplačnišlefa IVF in število brezplačnih IVF, me zanima kako kaj danes stojijo te stvari.

Ali se je na temo 6 brezplačnih postopkov od leta 2008 kaj spremenilo in kolikšne so cene IVF npr. Reš, Ljubljana, Maribor.user posted image


_____________________________

Today I can do anything I put my mind to.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko stane samoplačniški IVF?
5.5.2011 10:18:37   
mismis
spela, za Lj si lahko tukaj pogledaš, so končno postavili spletno stran in obajvili tudi cenike: http://www.reprodukcija.si/

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu spelarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?