|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
13.4.2008 18:18:51   
lara light
Punce, dejte mi povedat, če ima katera izkušnje z izdelki Aloe Vera, nisem sigurna, a se mi zdi, da se ime nadaljuje v ameriško ponpoznem stilu, Forever Living Products.

Veliko obljubljajo; napitki in dodatki, če so dosledno jemani, naj bi čudežno pozdravili ogromne težave...(prav pri neplodnosti naj bi imeli velike uspehe)
Verjetno bom tudi to zadevo poskusila, saj veste, borim se naprej...a vseeno bi bila vesela vaših morebitnih izkušenj, ki jih vedno spoštljivo sprejemam.
Hvala in lepo nedeljo še naprej!user posted image  LL

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
13.4.2008 18:30:23   
Anonimen
Jaz sem jo pila, hkrati gledala na prehrano in jedla alge. Meni je pomagalouser posted image . Pila sem sok, vsak dan dober dcl. So mi pa svetovali, da je sok NONI (ali neki takega) še bolj zdrav in ima še več zdravih snovi v sebi. Kljub vsemu sem ostala pri stari dobri aloa veri

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
13.4.2008 18:36:35   
lara light
Hvala za odgovor!
Pri kakšnih težavah pa ti je pomagalo?
Vse dobro!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
13.4.2008 19:24:33   
Anonimen
Jaz uporabljam veliko izdelkov od Forever living products, pa so res super. Priporočam ti, da narediš kuro z matičnim mlečkom.

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
14.4.2008 11:52:41   
pikovit
Larica pa še jaz.Ravno se spravljam v akcijo,da bom pripravljena tam enkrat sept.,oktob..

Cink
Omega3
Algea
Noni tablete je tudi sok
Q10
Multivitamin šumeče tablete

Od sadja je zelo priporočljivo

granatno jabolko,avokado,mango

evo tolko od mene

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
14.4.2008 11:53:57   
pikovit
Ja še to vse izdelke uporabljam od Caliviteuser posted image Larica če rabiš ti samo reci.Ti bomo vse pomagale.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
14.4.2008 21:28:07   
lara light
Pikovitek, srce moje zlato, hvala! user posted image  Šele sedaj sem prišla...cel dan gas
Hvala za nasvete, Kim tebi tudiuser posted image !
Bom vidla, punce, teh izdelkov je cel kup...pa oba naj bi se strogo 3 mesce držala, pa nič user posted image dva meseca, potem pa tretji mesec poleg terapije user posted image ...obljubljajo, da jih je ne vem koliko neplodnih zanosilo...hmm, lepo se sliši...bom vidla, kako bo na uz in če grem na ivf...potem se bom odločila, lubčke vsem!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
15.4.2008 11:59:39   
Shuka
kolk bi blo lepo, ko bi vse te stvari vsem pomagaleuser posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
15.4.2008 16:33:45   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
...pa oba naj bi se strogo 3 mesce držala, pa nič user posted image dva meseca, potem pa tretji mesec poleg terapije user posted image ...obljubljajo, da jih je ne vem koliko neplodnih zanosilo...


2 meseca nič akcije??? user posted image  Zakaj pa naj bi to pomagalo k zanositvi?
Punce, hvala za vse nasvete, še danes letim v lekarno spraznit police user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
15.4.2008 17:40:04   
lara light
Nf, mislim, da je bilo rečeno zaradi prenosa morebitnih drobnih okužb, vnetij, bakterij,..ker se med tem časom uporablja tampone namočene v neke kreme in raztopine, ki pripravljajo maternico in nožnico na sprejem zarodka, kot ustvarjanje prijaznejšega okolja...ne vem več kot to...
ja, shuka, vem, še kako te razumem in upam tudi jaz...lp vsem!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
16.4.2008 13:11:43   
nf
Hvala Lara za obrazložitev, ker prej mi ni bilo pet posto jasno user posted image  Sem mislila, da je treba šparat zalogo za tapravo akcijo user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
16.4.2008 21:41:59   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: nf

Hvala Lara za obrazložitev, ker prej mi ni bilo pet posto jasno user posted image  Sem mislila, da je treba šparat zalogo za tapravo akcijo user posted image

user posted image user posted image  o, to si me nasmejalauser posted image user posted image  hvala in ln!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aloe vera kot pomoč pri zanositvi
10.3.2011 0:04:23   
moyka
Ojla punce! Če vas bilokaj zanima glede teh naravnih proizvodov forever living, me kontaktirajte na zs ali pa kar tu..
Sama tudi prodajam te izdelke, tako da vem veliko o njih.. Če jih katera pozna in želi kaj naročiti, naj mi piše na zs.. Aloe vera je res zakon.. forever living je zakon!

Lp

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?