|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali vaši otročki kaj škilijo?
17.3.2011 23:18:22   
M@mc@
..prosim za vaše izkušnje, do kdaj so škilili, ...
tnx.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali vaši otročki kaj škilijo?
18.3.2011 1:18:47   
Lara28
Moj sin je škilil kr dokgo, tam do enega leta in pol. Sicer v živo se ni tak opazilo, se je pa videlo na slikah. Pri enem letu nas je P napotila k okulistuu, ki ga zdaj še vedno obiskujemo na 6 mesecev, čeprav se je zadeva sama uredila in tudi vid je ok. Smo pa od začetka morali delati ene pogledne vaje.  

(odgovor članu M@mc@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali vaši otročki kaj škilijo?
18.3.2011 7:07:40   
Nenya
meni so rekli da je nekje do prvega leta še ok. Mi je kar grozno ko zaškili ampak je enkrat naredila to glih pri Ped in sva se obe kar zgrozili ampak mi je takoj spet povedala, da je to normalno.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali vaši otročki kaj škilijo?
18.3.2011 10:36:14   
Katy78
Moj ni nikoli škilil.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali vaši otročki kaj škilijo?
19.3.2011 18:52:14   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Moj ni nikoli škilil.


Isto.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?