|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:08:38   
Anonimen
Hojla, punce! Kako vam gre? Včerajšnji škrobni dan niti ni bil tako zelo težek, ne? No, meni ni bil, ker imam rada priloge. A sem padla v skušnjavo. Smo šli na en obisk in sem jedla neke hrustljave paličice iz pšenice in rža ali nekaj takega, so sicer v naši dieti na današnji dan dovoljene, namesto kruha, a jaz sem si dala gor 4 rezinice salame. Joj, kako me je sram!!! Pa bi se kar razjokala.:((:((:((:(( Pa saj tako malo verjetno telo ni zaznalo, kaj? Bomo videli po teži.:ups::ups:

Ja, jutri pa spet moj najljubši dan in Albinin najslabši. Upam, da ne boš spet po lubenici tolkla, namesto po sladicah. Mi smo kot nalašč jutri povabljeni na kremšnite k enim prijateljem. Kako fajn!
Za kosilo pa bom imela špagete z zelenjavno polivko.

Po knjigi pa bi naj jutri jedle:

Z: 2 jabolki ali 2 kivija
K: Čapatiji (kruhki, recept pri meni na privat)
V: kos torte ali enaka količina drobnega peciva in 1 rebro jedilne čokolade

Če pa vam kosilo ne ustreza, pa nudijo pod drugo možnost:
K: ajdovo kašo, ki ji lahko dodaš gobe

Držite se in uživajte!!!

Nov seznam dietkaric:

:metulj:benita – 18 kg
:metulj:Blacky - 17 kg
:metulj:Albina - 10 kg
:metulj:Polona2 - 10 kg
:metulj:tik - 10 kg
:metulj:Meta. – 10 kg
:metulj:mmetel6 - 8 kg
:metulj:brbra - 8 kg
:metulj:Tjaga – 8 kg
:metulj:a&m - 8 kg
:metulj:Lara – 8 kg
:metulj:tashaia - 7 kg
:metulj:Moyca – 7 kg
:metulj:Jančika – 6 kg
:metulj:Skabi – 5 kg
:metulj:mammika - 5 kg
:metulj:mehurčica – 2 kg

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:



  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:32:20   
pika74
a lohk neki vprašam: kaj pomenjo te kg zraven imen?

:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:39:05   
Baldi
Mene tud zanima...nisem upal prvi vprašat...no, zdaj pa upam:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:42:02   
Maša26
Ugibam: koliko želijo shujšat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:46:24   
pika74
al pa kolk so že shujšale :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:47:49   
Maša26
sam po moje do 7. dne ni mogla npr. benita shujšat 18 kg :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 7. dan!
13.8.2005 23:50:30   
pika74
ja sej res :)- maš prou.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 6:37:05   
Anonimen
Jutro.

Za firbce: kile, ki nej bi šle dol po 90 dneh. Zastopta? :zmeden2:

Jaz se kar se tiče hrane kar držim, samo zdaj sem že dvakrat izpustila večerjo in namesto nje povečerjala dva piva. Kaj čem, ni me sram, bo šlo pa malo bolj počasi dol, ampak po hlačah se že kar lepo vidi - ne šponajo več :ups:

Danes piva ne bo, bom ostala doma, upam, da bo deževalo, da bom toliko raje doma :)-

Evo, hrana:

Z: pojma nimam katero sadje, moram pogledat, kaj imam doma
K: špageti s paradajzom
V: pojma nimam, morda bodo mati kaj pekli in se povabim na večerjo, drugače pa se bom že znašla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 7:45:36   
Mariposa
Punce me vzamete medse:ups:? Sicer sem še malo skrokana od dekliščine, samo trdno odločena, da se vam pridružim, pa čeprav sem do 4h zjutraj že grešila:)-:)- Začela bom kar z vašim dnevom, da se lepo vključim v vaš program, za zajtrk bom pojedla dve grenivki, ker je trenutno to edino sadje,ki ga imam doma, kaj bom pa za kosilo pa še ne vem. Za večerjo pa vem, da bo sladoled:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 7:46:01   
Mariposa
Aja, kako se boste pa vagale in objavljale napredek?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 8:03:00   
Anonimen
O, Mariposa, welcome. Lepo da si se odločila, sicer pravijo, da je treba zadevo začeti z beljakovinskim dnem, ne vprašaj me zakaj, ampak tako je.

Vendar po moje ne bo nič narobe, če začneš danes z OH.

Jaz se bom vagala po vodnem dnevu, takrat gre menda najbolj dol :)- In takrat bom tudi obajvila rezultate.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 8:06:23   
Mariposa
Hvala za dobrodošlico:bravo: Saj sem mislila počakati do beljakovinskega dneva, samo me je tako zagrablo, da se mi zdi, da dva dni ne bi več zdržala brez diete, da bi pa drugače imela dneve kot ve mi pa tudi ni. Pa še takole se mi idealno izide, ker bom na ohceti imela beljakovinski dan in ne bo prekrškov:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 9:01:13   
Mariposa
Kolikor jaz razumem je solata dovoljena vsak dan,ne? Ker jaz bi po moje umrla brez nje:ups: A juho po obroku na beljakovinski dan vse pijete?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 9:41:11   
Anonimen
Solate ni na jedilniku kadar je sadni dan. Pa tudi sicer pazi, da ne mešaš v solato koruze in fižola, edino, kadar je dovoljeno.

Juha naj bi bila na jedilniku vsak dan po kosilu, razen na sadni, seveda. jaz jo včasih spijem, včasih ne, kakor se mi ljubi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 10:45:33   
Maša26
Preden se zbere volja, je treba mal pofirbcat 8)

Boste pa kot nove čez par tednov ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 10:48:17   
Anonimen
Ojla, Mariposa, dobrodošla med nas. Te bom takoj dala na seznam, le povedati nam moraš, koliko kg se želiš znebiti.:zmeden2:

Tako, kot ti je že povedala al bina, solata se lahko je na beljakovinski (ali proteinski) in škrobni dan. Na dan OH se naj ne bi jedla, a jo jaz jem vseeno. Kaj veliko ne more škoditi. Na sadni dan pa se ne sme jesti. Takrat pa lahko npr. ješ narezan in posoljen paradižnik, papriko, in pa vso ostalo sadje.

Nič tudi ni narobe, če boš začela kar danes z nami.:bravo::bravo::bravo:

Glede izgube teže pa smo se dogovorile, da se bomo stehtale vsak ponedeljek in javile svojo težo, da vidimo uspeh.

Al bina, glede vodnega dneva, pa jaz mislim, da ga bom kar izpustila, ker ga verjetno ne bom zmogla. Žal.:(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 11:03:56   
Baldi
A tako je to s temi ciframi. Na začetku sem pomislil, da so to številke dresov...fuzbalska ekipa z nekaj rezervami:)

Blacky na vodni dan pojdi v kakšen bazen ali pa na morje in zaplavaj. Baje pri plavanjem potrošiš največ kalorij:)
http://www.job2.si/prehrana/poraba.html

LP:pujs:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 11:07:01   
Mariposa
No superca. Znebila bi se rada kaj jaz vem kakšnih 10 kg.Če bo pa še kakšni kilca več pa mislim, da ne bom nič huda.;) Tudi glede tehtanja je super, da se spremlja napredek, jutri bom pa že videla prve vaše minuse, kar mi bo še dodatna spodbuda:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 11:50:14   
mehurčica
Včeraj se nisem držala moje diete in sem na roj. dnevu od Vasje pojedla 3 kose kruha s salamo, sirom, kumarcami in grozdjem, malo melone, en veeelik kos torte in pol krožnik čipsa z okusom paprike. Za večerjo sem imela pol pekača pice. Njjaaaammm, kako je bila dobra.:love:

Danes:
Z: EGO z misliji
K: riba
M: sadje
V: skuta z naribano jabolko, cimetom in sladilom

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 11:55:57   
Jančika_
In potem je bila na koncu Mehurčica še tak pridna, da me je nagnala, ko sem šla proti njej z novo dozo čipsa:bravo:.

Jaz nisem štela, kaj sem pojedla, nisem se pa brezglavo nažrla. Danes sem malo :muca: in tudi ne preveč dietna, zvečer je namreč babji žur z obveznimi nachosi. Me prav zanima, kaj bo jutri pokazala vaga.

Pojma nima, kaj bom jedla danes, ker se mi po včerajšnjem celodnevnem skakanju ne da niti pogledat, kaj je v hladilniku:zmeden2:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 12:41:09   
Anonimen
Joj, mehurčica, nehaj mi delat luštov. Lačnaaaaaaaaaaaaaaaa!!!:pujs::pujs:

Sem pa spremenila svoj današnji jedilnik, da se prilagodim :love:, pa še paše mi sprememba. Namesto špagetov z zelenjavno polivko bom naredila paprikaš s perutninskim mesom. Jaz bom seveda jedla le omakco in polento, :love: pa moram zraven narediti testenine. Sebi bom pa posebej delala polento, ker se mi tako luštaaaaa in šele sedaj sem ugotovila, da jo lahko jem na dan OH.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Večerja pa domače kremšnite pri prijateljih. Komaj čakam!:bravo::bravo::bravo::bravo:

Kdaj pa se ve tehtate, zjutraj ali zvečer? Jaz se vedno zvečer pred tuširanjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 12:43:30   
Mariposa
Zjutraj na tešče, po mali potrebi. Takrat najmanj pokaže:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 14:05:33   
benita
Tudi jaz, zjutraj natešče, po mali potrebi.
18 kg po 6 dnevih seveda ni šlo dol, je pa to moj cilj ali pa le pobožna želja, bomo videli na koncu. Zaenkrat sem pri -2kg po sadnem dnevu. Sem se odločila za tehtanje vedno po sadnem dnevu in seveda ob ponedeljkih.

Moj menu za danes pa je:
-zajtrk: pol ananasa
-kosilo: testenine z zelenjavno omako(pravkar pojedeno in je bilo njaminjami)
-večerja: tortica(verjetno čokoladna)

Prijetno hujšanje, punce. Pa veliko sadja na jutrišnji sadni dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 15:33:02   
polona2
:ups:Grešila sem...Za kosilo sem imela pražen krompir in solato, jutri grem normalno naprej s sadnim dnevom...Presneto:grrr:...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 7. dan!
14.8.2005 21:46:50   
Anonimen
Tik, saj sadje pa lahko ješ vsak dan neomejeno in kadarkoli.

Jaz sem pa imela danes zelo sladek dan. Mislim, da mi bo jutri kar hudo stopit na tehtnico.:ups: Sem pojedla dve tortici, potem pa eno veliko lučko, potem pa še malo čokoladnih bonbonov. Mislim, da sem pretiravala. A ko sem se spomnila na hud jutrišnji dan mi je kar minilo. Pa moram noter spravit, da bom lažje vzdržala.;)

Držite se!:miska::miska::miska:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?