|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil 3
16.8.2005 10:57:47   
SISI25
Ali ste uporabljale 3. Moja dva sta stara 8,5 pa en vem ali naj grem na 3 ali naj ostanemo kar na 2.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   aptamil 3
16.8.2005 12:23:03   
ZARA
OJ...jst sem ga uporabljala od približno 8.5 meseca...
Je pa res vseno, če ostanete na dvojki še teh par mesecev...mislim,da je dvojka tud do 1 leta,al kako?? Mal sem že pozabla...
lp

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   aptamil 3
16.8.2005 12:28:44   
srki
Jaz sem pa do 7 meseca imela skozi Aptamil 1, ker 2 ni prenesel, je imel ful probleme s prebavo pa še zbujal se je ponoči, nato pa smo prešaltali na alpsko mleko 1,6. Nekateri pediatri in dohtarji malo preveč pretiravajo, češ da ni dobro mleko in da je prezgodaj. Pa naj se vprašajo, kako so oni ali pa mi zrasli. No, mojemu :duda: tudi ni bilo nič, tako da...vsako pretiravanje je odveč.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   aptamil 3
16.8.2005 14:48:38   
Marogica
Jaz nisem nikoli razumela, teh št.1, 2, 3. Ko sem prebrala na škatli, nisem zaseldila nobene razlike, razen, da se je eno začelo pri tolikih ml, drugo pa po xx ml.
Sprašujem se, ali je to sploh potrebno. Materino mleko tudi ni narejeno po stopnjah, ali ne?
Dajte mi prosim razložit te razlike

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   aptamil 3
17.8.2005 10:53:26   
Vrtnica1
Marogica, ni res, materino mleko se hkrati z rastjo otroka zelo spreminja. Bi lahko rekli, da se tudi kvaliteta materinega mleka stopnjuje z rastjo otroka. Če na primer ženska rodi nedonošenčka, je v tistem trenutku njeno mleko točno take kvalitete kot je potrebno za tega nedonošenčka in se potem z njim naprej razvija. O tem sem vsaj tako brala.
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   aptamil 3
17.8.2005 11:02:23   
Marogica
Vrtnica1, hvala za informacijo, res nisem vedela, zakaj in kako.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?