|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svetilka za v vtičnico
11.2.2009 18:10:16   
nynna
Ker smo sedaj izvedeli da je naša sedanja svetilka nevarna http://www.ringaraja.net/forum/nevarna_svetilka/m_3784997/tm.htm, bi rada izvedela če obstaja kaj podobnega vendar ne tako nevarnega. Pa kje ste kupile? Lepa hvala za pomoč, ker naša brez tega ne spi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svetilka za v vtičnico
11.2.2009 18:26:48   
melanija
Jaz imam eno čist navadno iz elektro trgovine za 2 EUR. Res da ni nič okrašena je čisto navadna bela.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svetilka za v vtičnico
11.2.2009 18:38:14   
Mišni
Mi imamo eno iz Merkurja, je ravno tako na štekar, da se prižge in ugasne, samo je pa navadna bela.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svetilka za v vtičnico
12.2.2009 21:52:17   
*bubi*
Babycenter ima eno v akciji s senzorjem gibanja (ojača svetlobo) in nočno/dnevnim reguliranjem.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svetilka za v vtičnico
13.2.2009 11:44:30   
*bubi*
Napaka, popravljam: Pikapolonica ima zdaj tako lučko v akciji:

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/pripomocki-za-varnost-in-zascito/bsun-senzorska-luCka-z-detektorjem-gibanja/9000153337689900015

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svetilka za v vtičnico
2.4.2011 12:38:31   
SLObiniii5
Živijo!
Dolgo sem imela lučko, ki mi je svetila ( mojemu otroku ) a je sedaj pregorela. Bila je preprosta bela v obliki kvadrata z racmanom na sredi. Obiskala sem 5 trgovin, vendar takih preprostih lučk ni več.user posted image Imajo samo lučke za 9.90€, vendar so te predrage in prevelike. Rada bi tako kot je bila ta, ki mi je pregorela, ker so mi take najbolj všeč. Morda veste, kje bi jih lahko dobila?


Se opravičujem, da pišem na temo iz leta 2009, vendar ne vem kam naj se drugam obrnem.

Hvala za odgovore in pomoč že v naprej!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil SLObiniii5 -- 2.4.2011 12:39:27 >

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svetilka za v vtičnico
2.4.2011 12:41:39   
m_o_i
take bos tezko nasla-ce splohuser posted image  sem jih tudi sama iskala

sem pa ravno vceraj v mercatorju(hipermarket) dobila nekaj podobnega. lucko s stikalom vklopis in izklopis...cena?! 2,49€ al nekaj takega-ni pa niti 3 evre

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu SLObiniii5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svetilka za v vtičnico
3.4.2011 21:06:00   
Rokeeec
Sem zasledil temo in sem si rekel da morem se včlanit in priporočat res super svetilko. Imam jo kak mesec in sem super zadovoljen ima nešteto funkcij in uporabnih možnost. Naročil sem jo preko interneta in je bla v 2h dneh pri meni, mogoče res malo draga ampak sem dobil zraven garancijo in vse tako da zaenkrat sem zadovoljen.

Sama zazna temo ko ugasnemo stensko luč v sobi  in sveti le toliko da ni temno, pa še prenosna je za našo hišno uporabo, skratka super.

Evo jo: http://www.nakupuj.tv/index.php?route=product/product&product_id=56

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?