|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah pred zanostivijo in nasploh nos. in por...
21.1.2011 21:59:59   
Anonimen
Ali ima še katera take strahove. Imam 3 mesečno punčko, mene kar daje strah, da bi ponovno zanosila - uporabljava kondom(kolikor krat pač že.. sva) ampak mene je groza, tako da se tudi odnosom kar izogibam. Nw bi rada zanosila vsaj 3 leta, da bi se mojmu fantku posvetila 100% in potem pa drugemu otroku. Še katero tako skrbi?
Še to, groza me je tudi,ko pomislim na nosečnost in porod.  Smilijo se mi tiste, ki so sedaj noseče, dobesedno kurja polt me oblije, ko zvem da je katera noseča. Meni sama nosečnost ni bila najlepše obdobje ženske in porod - no coment!!groza. lepše mi je sedaj ko imam otročka in rada bi imela še 2, ampak da bi mi jih kdo kar prinesu.....user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 24.1.2011 18:05:44 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:04:45   
blaža
Ma kaj z svojim ginekologom si že govorila o zaščiti? Sej obstaja kontracepcija, ob kateri lahko dojiš, da ti ne bo treba skrbet glede kondomov in vsega tega.

da se ti pa smilijo nosečnice?!user posted image . Na srečo niso mele vse tako slabih izkušenj oz niso tako doživljale in jih ne doživljajo, kot si ti svojo, tako, da ne skrbi, za večino je to nekaj najlepšega, pa ne štekam zakaj bi se ti smilile.

Po mojem se ti še niso hormoni umirili in si še malo občutljiva,... še posebaj, če si mela težek porod,..

< Sporočilo je popravil blaža -- 21.1.2011 22:05:17 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:07:56   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ALI IMA ŠE KATERA TAKE STRAHOVE- IMAM 3 MESEČNO PUNČKO, MENE KAR DAJE STRAH DA BI PONOVNO ZANOSILA- UPORABLJAVA KONDOM (kolikor krat pač že.. sva) AMPAK MENE JE GROZA, TAKO DA E STUDI ODNOSOM KAR IZOGIBAM. NE BI RADA ZANOSLA VSAJ 3 LETA DA BI SE MOJMU FANTKU POSVETILA STO % IN POTEM PA DRUH+GEMU OTROKU. ŠE KATERO TAKO SKRBI?
ŠE TO, GROZA MEJE TUDI KO POMISLIM NA NOSEČNOST IN POROD. SMILIJO SE MI TISTE KI SO SEDAJ NOSEČE, DOBESEDNO KURJA POLT ME OBLIJE KO ZVEM DA JE KATERA NOSEČA. MENI SAMA NOSEČNOST NI BILA "NAJLEPŠE OBDOBJE ŽENSKE" IN POROD- no coment!!groza. lepše mi je sedaj ko imam otročka in rada bi imela še 2, ampak da bi mi jih kdo kar prinesu.....user posted image


Koga farbaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:10:49   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ALI IMA ŠE KATERA TAKE STRAHOVE- IMAM 3 MESEČNO PUNČKO, MENE KAR DAJE STRAH DA BI PONOVNO ZANOSILA- UPORABLJAVA KONDOM (kolikor krat pač že.. sva) AMPAK MENE JE GROZA, TAKO DA E STUDI ODNOSOM KAR IZOGIBAM. NE BI RADA ZANOSLA VSAJ 3 LETA DA BI SE MOJMU FANTKU POSVETILA STO % IN POTEM PA DRUH+GEMU OTROKU. ŠE KATERO TAKO SKRBI?
ŠE TO, GROZA MEJE TUDI KO POMISLIM NA NOSEČNOST IN POROD. SMILIJO SE MI TISTE KI SO SEDAJ NOSEČE, DOBESEDNO KURJA POLT ME OBLIJE KO ZVEM DA JE KATERA NOSEČA. MENI SAMA NOSEČNOST NI BILA "NAJLEPŠE OBDOBJE ŽENSKE" IN POROD- no coment!!groza. lepše mi je sedaj ko imam otročka in rada bi imela še 2, ampak da bi mi jih kdo kar prinesu.....user posted image


Koga farbaš?


user posted image user posted image user posted image Najbrž mene


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:11:45   
Anonimen
falila . tuki sva se z možem menala o fantkih, oz o tem da bi rad on imel fantka in sem napisala fantek.

nisme imela lepe nosečnosti, tako da.. pa tudi porod je bil grozen... toliko matranja da se mi smilijo nosečnice kaj bodo morale dati skoz, zato.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:14:04   
honey*
Jst tut dobim "kurjo polt" ko zvem da je kakšna nosečka, ampak ker se spomnim kako lepo je bilo ko je moj dojenček rastel v meni user posted image    Bi takoj imela še enega user posted image , pa bomo še malo počakali da bo malo večja razlika v letih.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:15:15   
blaža
Pa dej ženo prosim te no.user posted image Pa nimamo vsi istih porodov, še en ni bil enak!

Pa ne morejo se ti smilit kar vse nosečnice, če je pa to njim nekaj najlepšega v življenju, kar s jim je zgodilo. Pa zakaj bi se ti pol smille?!

Moja dva poroda sta bolela, logično, ampak sta bila nekaj nejlepešga v življenju kar se mi je zgodilo in to kljub temu, da sem v 1. nosečnosti shujšala 11 kg in bla skozi na infuziji, pri 2. nosečnosti sem pa shujšala na začetku 12 kg in bla še več na infuziji, bruhala, pa nisem bla en dan nesrečna, da sem noseča, ampak neizmrno srečna!

tako, da nehaj z oslarijami. Sori, ko sem direktna.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:18:49   
Anonimen
nesrečna nisem bila nikoli v nosečnosti. imela sem smrt zelo bližnje osebe in ne vem kako sem to dala skoz in še reči da dobro da sem zdržala do konca nosečnosti, tako bom rekla. vesela sem bila otročka ki je rastel v meni in mi dajal moč da sem preživela zelo hude trenutke. mogoče zaradi tega gledam tako nanosečnost ker vem kakšno sem imela jaz.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:20:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

nesrečna nisem bila nikoli v nosečnosti. imela sem smrt zelo bližnje osebe in ne vem kako sem to dala skoz in še reči da dobro da sem zdržala do konca nosečnosti, tako bom rekla. vesela sem bila otročka ki je rastel v meni in mi dajal moč da sem preživela zelo hude trenutke. mogoče zaradi tega gledam tako nanosečnost ker vem kakšno sem imela jaz.



Žal mi je, da je bilo tako, to so hude stvari, ma vseeno sej veš, da je večina nosečnic ok in da so vesele, da so noseče, da ni takih zadev,.. pa pol nimaš razloga, da se ti smilijo. Malo si še mogoče občutljiva pa maš take mešane občutke mogoče.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
21.1.2011 22:23:30   
Anonimen
pa še to, ker sem imela tako nosečnost s smrtjo da ne govorim kako sem težko dočakala porod in da bo z otročkom vse v redu, ker sen se bala da od šoka in stresa ne bo. tako sem vsak dan že vstala s strahom da ne bom kaj narobe in sem kar naprej tikala in gledala trebuh ali brca noter. ne preželim nobenemu!!!! res ne!!! lahko da imam od vsega še mačlo " čudno glavo" in zato pravim da se mi smilijo nosečke. porod je pa itak, težak,ampak ko imaš otrolka je tko lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!! hvala da je da me/ nas drži pokonci kajti če ne bi bila naša hiša tako prazna in žalostna!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
22.1.2011 0:05:48   
butt3rfly
ma men ni jasn, kaj bi ti zdej rada??? mal čudn mi tale tvoj post deluje. če se bojiš nosečnosti in zanosiš, se primi za lastni nos. da ti pri vsej tej kontracepciji uspe zanositi... štorklja ti še enega dojenčka ziher ne bo prinesla. pojdi potem v posvojitev. ker nosečnost brez lastnega otroka ne gre (smola pač za nekatere, da nadomestne matere pri nas niso dovoljene). prvo si v glavi maš poštimi, pol si pa zjasn, kaj ti je najpomembnejše in se nato odloči. drgač se tuki ne da pomagati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
31.1.2011 23:08:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah pred zanostivijo in nasploh nos. in...
6.4.2011 12:43:45   
monty
kr tko mal na splošno!

jaz te pa povsem razumem, ker sem imela tudi sama kar "težko" nosečnost. Malo zaradi svojih strahov malo zaradi težav, ki so jih naredili drugi. Tudi jaz imam že kar veliko punčko in me tudi malo meče za drugega, samo se nosečnosti po eni strani bojim, ker sem pač zelo komplicirala v 1. in ob majhnem otroku takega tempa ne bi zdražala. jaz pa se bojim predvsem okužbe s tokso, ker imajo sosedje vse polno mačk, ki si rit grejejo najraje na našem pragu in potem ob malem otroku zadeva zgleda malo težje. ta mala mi lahko prinese vse živo na čevljih in oblekah... skratka ne vem če bom kdaj toliko kul, da si bom upala v novo user posted image . Imam pa tudi ful težave s KT zdaj mi nobene prav ne odgovoarjajo in me je tudi strah, da nimam ustrezne zaščite. sem malo razmišljala o mireni!. kako mnenje???
pa brez "čudnih" postov prosim.

če bi bilo vse samo ČRNO in BELO, ne bi imeli BARV drage moje komentatorke. vsak je samosvoja osebnost, sigurno pa je flegmatikom na svetu lepše. Izbire pa ravno nimamo, ker to hočeš nočeš prineseš na svet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?