|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   karies
4.4.2011 9:36:39   
0509d
Pri punčki stari5,5 sem včeraj opazila črno piko na trojki. Moram povedati da do zdaj nismo imeli nobenih težav z zobki, redno si jih umivamo, ne pijemo sladkih pijač, bonbonov,...
Lani smo bili pri zobozdravniku...je rekel, če ne bo nobenih sprememb pridemo samo spet enkrat na pregled.
Trenutno preboleva angino in vem, da te črne pikice še v ponedeljek sigurno ni bilo...saj sem gledala v grlo ...ali je možno, da takoj nastane črna pika? Je to že luknja ali kaj? Priznam, da sploh ne vem kako naj bi to zgledalo pri otroku.
Če pa je luknjica jo morajo seveda vrtati...sem prebrala, da obstaja tudi možnost laserja sploh pri otrocih. Ima katera izkušnje s tem?
Saj veste, da se večina otrok boji zobarja in seveda moja ni izjema. Sicer na pregledu odpre usta po pregovarjanju seveda...ampak se bojim, da ko bo zagledala sveder ne bo nič iz tega.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: karies
4.4.2011 13:03:11   
viledka
Ena pikica črna, še ne pomeni, da bo treba vrtat...
Če pa se ugotovi, potem pa jo probaj čim bolj pripravit na to (jaz sem obljubila da bo dobil neko fensi zobno ščetko, če bo pridno držal usta....) . Jaz sem se s tem problemom sicer soočila že pri 3 letnem otroku in sem probala laser in brez ter z inekcijo in brez.
Torej moje izkušnje:
Laser je skoraj brezbolečinski in ni tresljalev - slabost je, da "vrtanje" več časa traja in če ej problem več časa držat usta odprta ga odsvetujem. (pri 3 letniku je to težje zdržat skoraj 7 min več)
inekscija - smo problai enkrat in je bilo OK. Potem smo videli, da ga je motilo vse dugo - sesalec, vata,.....
potem smo probali standard - in je šlo hitro je držal lepo usta. Če je luknjica majhna, ne čuti neke bolečine.
Tako da nam se je zadnja varjanta najbolje obnesla pri otroku.

Kar se tiče mene, pa ne popravljam več svojega zoba brez laserja - super je.

(odgovor članu 0509d)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.4.2011 20:33:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viledka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: karies
6.4.2011 20:09:58   
superstar7
Tako črno piko mam jst od otroštva na zobu pa nikol niso vrtal in nikol se ni razširla. Zobozdravnica vsakič ko grem na pregled narekuje "pomočnici" levo spodaj 6 vprašaj user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?