|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   napihnjenost in pekoča voda
11.4.2011 9:46:54   
maktub
mene pa zanima a ste tudi ve napihnjene.. noseča sem 20t 4d in proti koncu dneva občasno tudi zjutraj po 1 kozarcu vode sem ko en balon... napihne se mi pa tukaj čisto zgoraj pri žljički  ob rebrih in postane trd...nič mi ne pomaga... tudi prebavo imam tko...kak dan ok kak dan groza....
pred 2 tednoma sem bila hospitalizirana zaradi pritiska na mehur in ker me je pekla voda( urin),sumili so na uroinfekt ampak izvidi so bili super tko da so me nasl.dan izsustili...dejan pa zespet... nevem zakaj me peče če je voda ok?..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: napihnjenost in pekoča voda
11.4.2011 10:24:56   
butt3rfly
glede napihnjenosti pomojem ne rabiš panike zganjat. mislim, da gre pač še za eno nosečniško nevšečnost, ker je pri meni včasih isto, pa čeprav sm noseča 30 tednov.

glede pekoče vode-vem, kak je to hudo, ker imam tud sama zelo občutljiv mehur in sem zelo dovzetna za vnetja. če te peče, pol gre ziher za vnetje. morm potrkat, da med nosečnostjo do sedaj še nisem imela teh težav, ker se fuuuuul pazim. kaj nej rečem-veliko, veliko pij in če nebi bilo boljš, pojdi k zdravniku. že za navadnega človeka je to zelo hudo, kaj šele za nosečnico.

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 11.4.2011 10:25:29 >

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Kam letos na dopust?




Na morje. (65%)

V planine. (4%)

Potovanje po celini. (3%)

Križarjenje z barko/ladjo. (2%)

V toplice. (6%)

Doma bom. (20%)


Število vseh glasov: 10389

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!