|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nastavek za WC školjko
3.7.2010 11:34:38   
Roberta69
Imamo kvadraten WC in ne vem, če bi nastavek sploh pasal gor... A obstajajo različni? Ima kakšna nastavek na kvadratnem WC-ju? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nastavek za WC školjko
3.7.2010 14:12:19   
Sibil_
Paše vsak, pa priporočam takega z mehkim robom, mojadva na ta trdem nista hotela sedet.user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nastavek za WC školjko
3.7.2010 21:22:02   
manetka
ni res, da paše vsak, jaz sem morala dvakrat menjat.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nastavek za WC školjko
3.7.2010 22:15:09   
sazi
Ne paše vsak.
Po mojem bi bilo najbol praktično, da na en list narišeš točen obris odprtine, potem pa v trgovini nastavek postaviš na to skico in vidiš, kje so zatiči.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nastavek za WC školjko
3.7.2010 22:21:10   
ajataja


IZVIRNO SPOROČILO: manetka

ni res, da paše vsak, jaz sem morala dvakrat menjat.

jaz tudi user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nastavek za WC školjko
5.7.2010 18:46:59   
Sibil_
Čudno, meni so pa vsi pasali? Sem imela zgleda srečo...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nastavek za WC školjko
6.7.2010 7:36:52   
livia
Meni je bil pa to stran vržen denar, ker sta ga uporabljali mogoče 1 mesec.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nastavek za WC školjko
6.7.2010 9:16:28   
mateyka
obstaja tale, ki ima flip-flop sistem (je tudi prenosna kahlica); a se ti zdi, da bi pasalo na tvoj wc?

http://www.minisvet.si/zlozljiva-prenosna-kahlica-novo-p-1154.php
če pogledaš uno malo slikico, vidiš kako se jo da dat tudi na školjko.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nastavek za WC školjko
7.7.2010 10:53:31   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Ne paše vsak.
Po mojem bi bilo najbol praktično, da na en list narišeš točen obris odprtine, potem pa v trgovini nastavek postaviš na to skico in vidiš, kje so zatiči.

Bom najbrž res naredila, tako, da ne bo težav user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

obstaja tale, ki ima flip-flop sistem (je tudi prenosna kahlica); a se ti zdi, da bi pasalo na tvoj wc?

http://www.minisvet.si/zlozljiva-prenosna-kahlica-novo-p-1154.php
če pogledaš uno malo slikico, vidiš kako se jo da dat tudi na školjko.


Izgleda kar univerzalana varianta, tako da bi znalo pasat.

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Meni je bil pa to stran vržen denar, ker sta ga uporabljali mogoče 1 mesec.

Aja, jaz sem pa glih slišala, da so otroci ful raje hodili na WC kot na kahlico in so se posledično prej/lažje odvadili plenic.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nastavek za WC školjko
7.7.2010 11:08:15   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Meni je bil pa to stran vržen denar, ker sta ga uporabljali mogoče 1 mesec.

Aja, jaz sem pa glih slišala, da so otroci ful raje hodili na WC kot na kahlico in so se posledično prej/lažje odvadili plenic.



Ja, to je pa najbrž odvisno od otroka do otroka. Naš sinko je na kahlo hodil mogoče dober mesec, na nastavek na WC pa 1 leto. Očitno kahle ni maral.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nastavek za WC školjko
7.7.2010 11:15:49   
majch
Mi imamo nastavek enak model kot kahlo in z ničemer ni težav. V bistvu sem kahlo pospravila....je lažje samo vodo spustituser posted image  Drugače pa je nastavek za pod sedež wc školjke, da ga lepo drži in kljub temu, da ne paše popolnoma na naš wc, lepo funkcionira...v kake bolj komplicirane zadeve z zatiči in kljukicami sploh nismo šli.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nastavek za WC školjko
7.7.2010 21:16:52   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: livia

Meni je bil pa to stran vržen denar, ker sta ga uporabljali mogoče 1 mesec.

Aja, jaz sem pa glih slišala, da so otroci ful raje hodili na WC kot na kahlico in so se posledično prej/lažje odvadili plenic.



Ja, to je pa najbrž odvisno od otroka do otroka. Naš sinko je na kahlo hodil mogoče dober mesec, na nastavek na WC pa 1 leto. Očitno kahle ni maral.


ma kakšna kahla. spet en kup dela in pomivanja. nastavek in to je to. sem bolj komot mamauser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nastavek za WC školjko
12.4.2011 13:57:05   
Ninush
Spet odpiram staro temo, in sicer me zanima naslednje: kaj bolj priporočate - nastavek za wc ali kahlico? Oboje? Pa kdaj začeti? Je katera začela že kaj prej (npr. ko dojenček začne sedeti), da je dojenčka posadila "iz navade" na kahlo, npr. vsako jutro?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nastavek za WC školjko
13.4.2011 11:36:17   
dreamhorse
Jaz nisem pretiravala. Ko je vedela, kaj pomeni lulat in ko je razumela namen kahlice, sem jo začela dajat... Sicer kar na nastavek in na stranišče.. je lažje.. pa tudi na kahlo gre.

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nastavek za WC školjko
13.4.2011 11:48:07   
manna
Imamo oboje, ampak nastavek jo sploh ne zanima, noče it na školjko, samo na kahlico.
Seveda lahko probaš že takoj ko lahko sedi, in verjetno se bo polulal in ga seveda bogato pohvališ, ampak po mojem s tem prav nič ne prispevaš k temu, da bo prej suh brez pleničke. To je pač tko, da on mal spozna nekaj novega. Ta pravi čas pride po mojem tam nekje od 18 meseca dalje. Prej je pa za otroka to sam nek hec. No, pr nas je vsaj blo tako. Nekaj smo probavali še pred enim letom, ampak ko je postala kobacačka ji itak ni bilo do tega da bi pa ona zdaj tam čičala več kot 3 sekundeuser posted image
Nevem, ene pa zagovarjajo to, da samo počakaš da je otrok pripravljen in potem traja odvajanje samo en teden ker takoj vse pošteka...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nastavek za WC školjko
14.4.2011 21:11:18   
ksenjaka
Chicco je zakon... preveri če paše. Res je ful mehek iz kvazi usnja,,,

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nastavek za WC školjko
14.4.2011 22:26:52   
happymummy
ninush tut mi imamo oboje. ampak naš mali hodi samo še na straniščno školjko-brez nastavka. v bistvu je hodil najprej na kahlico,pol smo dobil nastavek,je šel parkrat gor,pol je pa ene parkrat še mal pomešal-enkrat nastavek,drugič kahla. ne konc je hodu sam še na školjko-brez dodatkov. tko da smo mi kar hitro pospravli in kahlo in nastavek. user posted image   vsakemu paše kaj drugega. boš vidal potem pri svojem. kaj je boljše in s čim bo hitreje brez plenic pa mislim,da ni važno. kdaj začeti plenice dol- tut js mislim,da pred enim letom nima smisla. tm med 15-18 mes pa otroci že sštekajo zakaj se gre. in takrat je tut najboljši čas za odvadt. sam je paspet od otroka do otroka. eni prej drugi kasneje. jaz poznam 3letnike,ki so še v plenicah in ne kažejo nobenih znakov za it na kahlo. smo probal že dat plenice dol,ampak so ble vseen luže vsepovsod. na kahli pa je doživljal travme,tko da zdej je spet v plenicah-pa to ni moj otrok,ampak nekdo iz vrtca.
najlepš je odvajat polet. ko je vreme toplo in so otroc lahko tudi sam  v gatkah.še posebi na morju.je pa res,da niso vsi otroci takrt zadost stari.
svetujem ti,da čimmanj kompliciraš in se obremenjuješ. ko boš vidla,da otrok ve kdaj ga lulat,kakat,ko boš videla,da bi bil mogoče že pripravljena za na kahlico pa probejte. pa ne preveč drame delat iz tega. in brez siljenja,ker to pa samo poslabša zadevo. pa srečno.

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?