|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero št. ?
16.8.2005 13:53:52   
Anonimen
Niku grem danes po neko jaknico, bundico-vglavnem nekaj debeljšega za mrzle dni.
Zdaj pri dobrih 10tednih nosi št. 62, jaknico bom kupla malo večjo torej 68, ali naj vzemem še večjo?!:zmeden:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katero št. ?
16.8.2005 13:55:30   
Blink1
Jaz bi vzela kar 74. Sej mu malo podvihaš rokavčke, pa bo. Sicer pa je zelo odvisno od modela. Neja nekatere 68 še zdaj nosi (ostalo 80) :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katero št. ?
16.8.2005 13:56:16   
CatJa
Jan je majski, pa je pozimi nosil pajacek st. 80. Pa ni ravno med vecjimi in debeluscki.
Nik bo konec zime star 9 mescev, a ne, torej boljse kupit st. 74.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katero št. ?
16.8.2005 13:56:33   
Anonimen
O ti si pa bila hitra!:bravo::)-
Sej večjo mu tako mislim kupit, upam le da nebom vzela dosti prevelike-ker se mi to rado zgodi:ups::)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katero št. ?
16.8.2005 13:57:05   
Anonimen
Okej, hvala vama!:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katero št. ?
16.8.2005 14:05:55   
A-N-J-A
Jaz sem naši Eli kupila jaknico 68 v S.Oliver:bravo:(ji moram zavihat rokavčke)pa je že zdaj velika 64:angel:.Jaz sem jo vzela s sabo in ji pomerla:sloncek:.Če bi ji vzela 74 ne bi mogla nosit jaknice še zihr 3m,rabli jo bomo pa že kmalu(se mi zdi):zmeden:.
Anja:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.8.2005 14:09:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Katero št. ?
16.8.2005 14:19:07   
anitaz
se strinjam z Deni...:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Katero št. ?
16.8.2005 17:33:38   
babylove
Bundica je fino, da je malo večja že zaradi tega, da mu lažje rokice v rokave spraviš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Katero št. ?
16.8.2005 22:38:17   
spacey
O Nina, jst sm v isti dilemi kot ti. Kupujem in veselo nakupujem .. potem pa pridem domov pa nekaj čas gledam, pa študiram in bolj kot gledam in študiram, bolj je vse skupaj premajhno ali pa preveliko. In tko sem šla že v BC 2x menjat bodije, v Interspar pa 1x. :ups: :zmeden: A kaj čem, ko so pa te številke tako čudne. Ah...se sploh ne sekiram. Dokler menjajo je vse ok. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?