|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malce nervozna
17.8.2005 21:45:46   
KMALU
Ke rje za mano en ss, sem sedaj toliko bolj na trnih kako se bo iztekla ta nosecnost.
Jutri je prvi dan 6 tedna in imam pregled.
Zanima me kaj bi se ze moralo videt, da lahko recemo, da je vse ok.. Samo vrecka? Plod? Kdaj pa utrip srcka?

Hvala za pomoc...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Malce nervozna
17.8.2005 21:49:36   
tina104
Tista vrečka ali kaj je že, se bi naj videla, naj bi se videl tudi plod, ni pa nujno (v primeru, da si zanosila malo kasneje, se še ne bo videl), srček težko verjetno, da se bo slišal, mogoče pa tudi.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Malce nervozna
17.8.2005 23:14:48   
lenika
Kmalu, samo umiri se, vse bo v redu.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Malce nervozna
18.8.2005 7:44:35   
BibaJ
Pri meni se je videla gestacijska vrečka, plod in srček.
Držim pesti!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Malce nervozna
18.8.2005 8:45:40   
žabica28
Jaz sem bila na pregledu včeraj pri 5t 4/7. Videla se je vrečka in plodek, o srčku pa žal še ne duha ne sluha :(. sem bila kar malo žalostna, čeprav vem, da je to pri teh tednih čisto OK. Sedaj sem naročena šele pri 11t (19.9.), tako da ne vem če bom zdržala. Tako zelo si želim videti srček, da že razmišljam, da bi šla čez kakšna 2 tedna na samoplačniški UZ.

LP in srečno

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Malce nervozna
18.8.2005 12:14:19   
KMALU
Videla se je vrecka , plod pa se ne...
Narocena sem na zacetku osmega tedna pa upam, da bo ze kaj vec...

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Malce nervozna
18.8.2005 13:52:10   
stuhica
kmalu bosš videla da bo vse Ok! Ne smeš preveč negativno misliti na to! Nasmehni se in si reci da bo cvse ok :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Malce nervozna
19.8.2005 10:37:35   
klavdijam
Bila sem v sredo na pregledu, videla se je gestacijska vrečka ter utrip srčka. G. mi ni nič govoril o plodu :((?Takrat sem bila točno 6 tednov in 6 dni noseča. Me je pa noročil za naslednjo sredo, da se prepriča, če je vse o.k.
Rekel mi je le, da je zelo dober znak, ker vidi utrip srčka.
No, pa smo videli srček ;)).

Sporoči kako je bilo!:metulj::metulj:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Malce nervozna
19.8.2005 17:21:23   
KMALU
ja saj ce bije srcek, potem je to zelo dobra novica...:bravo:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?