|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Buggypod
30.8.2007 12:09:03   
ElaM
Ojla, mene zanima kje se kupi in kakšna je cca cena? Ter seveda, če ga imate, kako se obnese? Pri nas bo razlika med otrokoma 18 mesecev.

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Buggypod
30.8.2007 12:11:15   
Naty*Taja
Elica razsvetli me - kaj pa je to?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Buggypod
30.8.2007 12:30:37   
poliloni
Vem, da je ena o tem že spraševala in ga tudi kupila, katera in kje pa ne vem...  Upam, da se ti bo javila

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Buggypod
30.8.2007 12:57:14   
Evina
Mi imamo natančno 18 mesecev razlike med hčerkama. Smo kupili buggy board (nekje 60 evrov) in se odlično obnese. Starejša na njem lahko sedi ali pa stoji. Če ga pa ne rabiš, ga lahko dvigneš ali pa zelo enostavno odstraniš. Jaz ga ne bi menjala. Se je pa mož zagrel za buggy pod, pa sedaj ugotavlja, da je buggy board veliko boljša izbira.

Odločitev je seveda tvoja...

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Buggypod
30.8.2007 13:06:31   
ElaM
Saj jaz niti ne vem kaj je razlika med bordom in podom. A board je, da mali zraven stoji ali sedi, pod, da sedi?user posted image
Evina, kje ste pa to kupili?
Naty, to je zadevščina, ki se namontira na vozek, da lahko oba otroka hkrati trogaš. Nekako po domače.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Buggypod
30.8.2007 13:19:21   
Luckica
Mi imamo strolija,tako da če katero hoče ga prodam,ker ga ne potrebujemo.Je v bistvu nov,zapeljan samo po stanovanju

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Buggypod
30.8.2007 13:57:44   
Evina
Buggy board je "rolka", ki jo namontiraš za voziček. Na njem otrok stoji (je pa toliko velik, da lahko tudi sedi). Kupili smo ga v pikapolonici, je pa univerzalen, tako da gre na vsak voziček.

Na buggy podu pa otrok lahko sedi. O tem je bilo že govora:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1562721

LP


(odgovor članu Luckica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Buggypod
30.8.2007 14:14:13   
larissa78
Buggypod res deluje super, ker je kot dodatno sedišče k že obstoječemu vozičku, vendar ne paše na vsak voziček ( na mojega buzza ne, sem se pozanimala po e mailu pri proizvajalcu ).Tudi mi bomo imeli 17 mesecev starostno razliko, tako da mi preostane ali kupiti buggyboard ali pa tandemski voziček.Zato mame s takšno starostno razliko bi tudi meni prišlo prav kakršnokoli mnenje.Ali stojijo vaši otroci dalj časa na buggyboardu ker se mi zdi 17 mesecev vseeno malo, saj se taki otroci še zelo radi vozijo v vozičku?

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Buggypod
30.8.2007 14:15:45   
DANVARI
Hej ElaM vidim da ste že v pripravah user posted image mi tud gruntamo kaj bi ampak bomo verjetno kar buggy board kupili, ker je enostavno buggy pod predrag (na zgornjem linku od ebaya je 113 eur) to pa lahko že eno dobro marelo dobim, je pa res da pol ne moreš sam na sprehod user posted image

Mah ja sej k bo zima je sploh vprašanje kolk se bo dalo z vozičkom ven če bo sneg in nespluženo. user posted image

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Buggypod
30.8.2007 15:24:10   
monja79
Mi ga imamo in se super obnese user posted image  user posted image  user posted image . Smo že res veliko o tem pisale in se pogovarjale o tem na forumu, pa nimam časa iskat linkov. Malo pobrskaj.
Imamo 17,5 mesecev razlike in mali hodi zraven (kadar se mu ljubi malo hodit, pa to ni velikokrat), takrat imam zloženega; ko pa se mu ne ljubi pa ga razprem in že šibamo. Res je super in vreden denarja. Vsekakor priporočam, sploh, če se imaš namen z obema veliko sprehajat in če si sama na sprehodu.
Kupili smo ga v Ljubljani http://www.mami.si/si/ .
Če te zanima prebrskaj, jih kontaktiraj in dobila boš vse informacije. Mi smo šli tja v Trzin, kjer imajo servis in smo tam zmontiral, ker nismo bili prepričani, če nam bo pasal na voziček (ICCO PLATON 3). Lahko ga pa kupiš tudi preko ebaya, je še ceneje (poštnina bi znašala 15 eur - preverjeno), samo če si povsem prepričana, če paše na voziček.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Buggypod
1.9.2007 9:56:02   
Naty*Taja
Aja, sej sem vedla za to, sam nisem vedla, kako točno se imenuje.
Drugače pa če ti tastarejši noče gor stat si na istem,kot da tega nimaš!
Moj tavečji je kr v košari pod vozekom stal, pa je bilo zastonj user posted image , je pa to sam izumil. Če se pa hoče v vozu furat, je pa rešitev tudi on vozek z dvema sedežema drug za drugim - Jančika ga je imela in je bila ful zadovoljna.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Buggypod
14.7.2009 22:54:04   
mlavla
če ga katera slučajno kupuje..mi ga prodajamo..

lp
m


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Buggypod
15.7.2009 12:25:02   
tejca14
Mi se resno zanimamo za nakup. Sem že pogledala na katere vozičke paše in na katere ne in še vedno ne vem če bo pasal na našega. Mi imamo Peg Perego p3, tam pa piše da paše na pliko p3. Po slikicah vozičkov je ogrodje isto, ampak vseeno ne vem. Bom se še bolj pozanimala, ampak misklim da bi moglo pasat na našega. Mi lahko poveš za ceno?

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Buggypod
21.7.2009 22:24:04   
pikam
Tudi mi prodajamo buggypod. Rabljen je bil 6m in je zelo lepo ohranjen. Meni je prišel zelo prav, ko moja 15m stara prvorojenka ni želela več hodit ob vozičku (shodila je pri 13m). Ji je bilo pa zelo všeč, ko je sedela na stolčku in gledala svojo sestrico v vozičku. 

Cena 100 eur.

(odgovor članu tejca14)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Buggypod
15.3.2010 11:18:14   
sanelaa
Okej, da malo obnovim tole debato:

Imamo malčka, starega 16mesecev, konec maja dobimo dojenčka. ker bo to ravno poletni čas, ko bomo veliko zunaj in ker Luka ne hodi ravno dosti, pač odvisno od razpoloženja, razmišljamo o nakupu buggya. zdaj a bomo vzeli bord(rolko) ali pod(stolček) pa še ne vem. jaz bi kar imela stolček, ampak se moram pozanimat če bo pasal na naš voziček (babywelt ping-trikolesnik).

Torej, če katera prodaja borda ali poda, naj javi.

(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Buggypod
10.7.2011 11:30:15   
Anancica
Ali se kdo prodaja buggy board?

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Buggypod
14.7.2011 15:07:53   
anabanana1981
Hej lep pozdrav!

Me zanima če katera ve, kateri bugyboard gre na voziček baby-boom. Ali gre tist univerzalen iz pikapolonice, sem tam spraševala pa ne vejo. Če morda katera ve.......

hvala!

(odgovor članu Anancica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?