|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Doc.dr. Vogler
14.7.2011 16:53:13   
Anonimen
Že nekaj časa omahujem za operacijo septuma oz. maternične pregrade. Napotnico imam sicer mi še velja pol leta. Da se nikakor ne spravim naročiti je to razlog zaradi tega ker sem rekla aha ko zaključim šolanje potem pa bom, sedaj se mi pojavlja vprašanje kaj bom pa v službi rekla?Sem že premišljevala da bi takrat ko bi bila naročena pač rekla za dopust.
Na to temo je bilo kar nekaj že napisanega pa vseeno bi potrebovala par odgovorov.

- Ali je že bila katera naročena pri temu zdravniku in kam lahko pokličem da se naročim?
- Koliko časa traja poseg?
- Koliko časa ostaneš notri?
- Ali te potem posegu kaj boli?
- Kakšen je ta zdravnik?
- Ali te prvič samo pregleda kaj je in te potem šele naroči na poseg?

Kolikor mi je nekako jasno je to v enem točno določenem ciklusu.
Prosim vas za kakšen vaš odgovor.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Doc.dr. Vogler
14.7.2011 20:01:37   
Monaco
Živjo!
Jaz sem šla na laparoskopijo in histeroskopijo pri dr Vogleru.
Opravila sem UZ v Stari porodišnici v Lj in sem prvi dan m poklicala in se naročila na operacijo pri dr Vogleru.
Pred operacijo so mi povedali da traja 1 uro, ampak jaz se ne spomniim. user posted image (po operaciji sem veliko bruhala in potem spala ).
Po posegu me nič ni bolelo!
Po mojem dr Vogler je zelo prijazen gospod, nežen, razloži zadevo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 8:01:17   
Anonimen
Vesela sem da sem dobila nekaj informacij. Kje se pa naročim pri njemu kam moram poklicati?
Koliko časa si potem morala biti še doma oz. na bolniški?A si po posegu jemala še kakšne tablete? Kaj pa user posted image user posted image ali se je že pokazala?

(odgovor članu Monaco)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 8:44:34   
Anonimen
Sem klicala da bi se naročila in moram reči da so totalno nepriajzni. Tako da dvomim da bi šla sploh v Ljubljano. Ali mogoče katera ve kje drugje če je kakšen dober zdravnik da se pri drugemu naročim drugje v kakšnem drugem mestu samo ne v Ljubljani.


Grrr groza ....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 9:51:55   
Monaco
Jaz nisem dobila nič za jemat po posegu. Operirana sem 05.07. zdaj čakam dve m,potem pa user posted image .

Naročanje:

   * po telefonu: 01/2318 245 od 9.00-12.00 vsak delovni dan,
   * osebno: Ambulanta za naročanje, Šlajmerjeva ulica 3, 1000 Ljubljana, od 9.00-12.00.

Enkrat sem klicala po telefonu potem pa sem šla osebno in so sestre bile zelo prijazne!
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 10:10:55   
Anonimen
A operirana si bila 5.7.2011 in koliko časa si bila notri? Koliko časa si potem morala biti še doma oz. koliko časa moraš biti potem še doma?

(odgovor članu Monaco)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 10:27:19   
Monaco
06.07. (dan po operaciji sem šla domov).
Sestra mi je povedala da lahko dobim 10 dni bolniškega, ampak, žal brez dela sem user posted image in sem vsekakor domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 11:10:36   
Anonimen
10 dni toliko ojoj. Sepravi če bom dobila veliko dni za počivat bom moral kaj drugega pogruntati nebo dovolj dober razlog da imam dopust.

Kako se pa počutiš?A operiral te je pa Vogler?

Želim ti čim več user posted image user posted image

Koliko časa se pa že trudita? Midva že 4 leta in sedaj grem v akcijo da me operirajo da bomo potem user posted image .

(odgovor članu Monaco)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 12:01:55   
Monaco
Ja,dr Vogler me je operiral.
Odlično se počutim! Kot da nisem operirana! user posted image
Mi dva se 3 leta trudiva. Upam da kmalu bom zgledala user posted image !
Veliko sreče ti želim!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 12:14:58   
Anonimen
Anonimna, če boš šla malo raziskovat po netu, boš zasledila, da maternična pregrada oz septum največkrat ni vzrok, da ne moreš zanositi. Bolj zna biti problematična pri donositvi oz je povečana možnost SS. Če delata na user posted image že 4 leta potem bi ti priporočala, da ti hkrati opravijo še laparoskopijo (da preverijo stanje rodil oz po potrebi še kaj postorijo - npr stimulirajo jajčnike ipd). Poleg tega boš hitreje prišla na vrsto za ev OBMP postopek.

Vse to ti govorim iz lastnih izkušenj, ker sem bila tako čisto po nepotrebnem 2x hospitalizirana (1xodstranitev septuma, 1x laparo) torej tudi 2x pod anestezijo.

Srečno!

(odgovor članu Monaco)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Doc.dr. Vogler
15.7.2011 12:46:49   
Anonimen
Ja za začetek bom šla na odstranitev pregrade baje je minimalna. Ne vem če je še kaj drugega ampak mi ginekologinja pravi da je ostalo vse ok in da če bo potrebno še kaj da mi bodo povedali. Drugače pa bi naredila prvo to nato pa naprej pač kaj bodo rekli.

Sem pa na tem da bi šla raje v Postojno k doc. Robert Likar, nekako mi ni da bi sploh bila v Ljubljani imam občutek da si kot na tekočem traku, nevem no.
Nemorem reči kaj naj naredijo ker kot je meni znano prvič moraš tudi na pregled k njemu čeprav je ginekologinja videla pregrado.

No sicer nisem seznanjena ampak ali je tako da ko ginekologinja vidi pregrado potem se naročiš pri tistemu ki te bo operiral, nato k njemu prideš na pregled in tako naprej, potem določita datum operacije in naprej; ali imam prav?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Doc.dr. Vogler
17.7.2011 15:35:39   
urshak
Ne zameri, ampak ko takole berem tvoje poste, se mi zdi, kot da to pred ljudmi skrivaš ali kaj? Ne vem zakaj bi za to jemala dopust, če ti pripada bolniška.
Jaz sem bila tudi pri dr. Voglerju in bila zelo zadovoljna in se nisem niti približno počutila kot na tekočem traku. Mogoče so se ti zdeli sitni, ker med počitnicami običajno ne delajo pa jim je vse nadležno. V glavnem, naj te ne zanimajo sestre, pomemben je zdravnik. Na prvem pregledu se je z menoj samo pogovarjal, nič me ni pregledal. Dal pa mi je napotnico za slikanje maternice in ultrazvok. Na slikanje greš v klinični center, ultrazvok pa je v stari porodnišnici. Na slikanju so ugotavljali prehodnost jajcevodov - vbrizgajo nek kontrast in potem slikajo, na ultrazvoku pa je tudi dr Vogler, ki je ugotovil pregrado. Dal mi je napotnico za histeroskopijo, ob tem dobiš navodilo, kdaj moraš poklicat, da dobiš datum. Operacija ni nič posebnega, po njej nekaj časa ležiš. Jaz sem šla domov naslednji dan. Ker po tej odstranitvi še vedno precej časa nisem zanosila, me je naročil na diagnostično laparoskopijo, kjer ti s kamero pregledajo maternico, jajcevode, pa še kaj drugega. Po tej laparoskopiji pa sem spontano zanosila. Moram pa povedat da sem pred to laparoskopijo shujšala za 28 kg, kar je bil tudi najverjetnejši razlog za to da sem zanosila, ker mi je Vogler povedal da ni nič odkril in da je vse bp. Moram ga zelo pohvalit, ker vedno pride pred operacijo razložit, kako bo vse potekalo in po operaciji spremlja, kako si in ti vse lepo pove, kaj je odkril. Tako, da če prideš k njemu, le pogumno, ne bo ti žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?