|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 15:43:27   
aljaž-blaž
kdaj ste začele z uvajanjem kašic ali je katera uporabljala kašice od:zmeden2::zmeden2: hipp ki se mešajo z vodo in kako ste to uporabljale a mu lahko dam zvečer. lp maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 15:54:23   
Anonimen
JAz bom začela pri 4 mescu, mogoče še malo prej ker niku ni mleko dovolj:zmeden:Bomo vidli kako se bomo zmenli:bravo:

(odgovor članu aljaž-blaž)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 16:30:15   
giga
Midva sva zacela pri petih mesecih. Jaz mu dam zvecer, mesam s svojim mlekom, ki si ga iztisnem ze cez dan.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 17:52:08   
Petra P.
začeli smo kak teden pred šestim mesecem. Jemo jih še zdaj za večerjo (pri 9,5 mesecih). So fine. Pravzaprav je fino vse, kar ni treba mešati z mlekom. Zaradi enostavnosti priprave.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 19:08:22   
BaniT
Tudi mi jih uporabljamo. Naša je stara 7,5 mesecev. Začeli smo jih pred enim mesecem. So dobre (očitno), ker se prav grebe zanjo.
Kakor je rekla Petra, so enostavne, ker se mešajo kar s prekuhano vodo, ne rabiš mleko.
Nam so ODLIČNE!!!:muca:

LP; BaniT

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 20:54:48   
Marogica
Mi smo začeli pri 4 mes. Lahko mu daš zvečer, naš je zaćel malo za tem spati celo noč, ker se je fajn nasitil.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 21:29:16   
SISI25
Mi smo jih začeli jesti malo pred 6 mesecem, jih pa jemo sedaj za večerjo.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   HIPP KAŠICE
21.8.2005 22:59:54   
Piškotka~
Dodajati sem jo začela pri 4,5mesecih. Naš Matic jo rad poje. Potem se pa še podojiva. Mi je pa patronažna omenila, da so Hippove bolj redilne da naj raje kupim Milupine. Imamo pa še Muellerjevo kašico. Mešam jo pa po navodilih s prekuhano vodo.:)

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   HIPP KAŠICE
22.8.2005 9:08:53   
tris
Ja tudi mene zanima to jaz sem mu namreč začela uvajat plasmon piškotke in me zanima ali tik preden gre spat dobijo vaši kašice ali prej ne vem okrog 18:00 ker naš gre spat okrog 21:00, 21:30???

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?