|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tepež 3letnika
3.8.2011 14:29:20   
Cuba Libre
imamo grozno težavo, ki se pojavlja že nekaj mesecev... pa se mi zdi, da je vedno huje. 3 letni sin zelo rad tepe. udari. pa ne v vrtcu, tukaj ni težav, temveč doma. karkoli mu te paše, ga muči trma ali je jezen, se spravi nad mene in me tepe. nikakor mu ne gre dopovedat, da to ni lepo, da se to ne počne in da to tudi boli.

ne gre, če mu razložim lepo. ne gre, če mu razložim na trdo. na žalost sm se poslužila še najbolj grozne variante, za katero, mi je bilo potem tako žal - da sem ga počila nazaj. seveda tudi to ni zaleglo. ne zaleže prav nič. smeje se mi v obraz in počne naprej.

ne vem več kaj naj naredim s tem, ker mi je že prav grozno...

prosila bi vas, če ste se kdaj srečale s podobnimi težavami, da bi mi priskočile na pomoč z nasveti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tepež 3letnika
3.8.2011 15:10:28   
abc123
pri nas enako (2,5let), ne pomaga nič, pa smo tudi že vse našteto poskusili. Zdejjo konstantno vlečem v sobo in zaprem vrata ona pa tuuulliiiii, vmes odprem in mirno rečem da se v naši hiši tega ne počne in da se bom z njo igrala in govila, ko se umiri. Običajno je po tem ohlajanju skulirana, dokler jo spet ne prime.... in to počnem vedno znva in znova in znova in... upam da se bo vsaj dolgoročno obrestovalo, če že sedaj ni rezultatov.

(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.8.2011 23:01:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 13:53:39   
Paštetka
Daj ga sedet za 3 minute. Pa če bo to 10 x , bo pač 10 x sedel, če mu je tako lepo pretepati.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 13:59:14   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Daj ga sedet za 3 minute. Pa če bo to 10 x , bo pač 10 x sedel, če mu je tako lepo pretepati.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 14:15:21   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Daj ga sedet za 3 minute. Pa če bo to 10 x , bo pač 10 x sedel, če mu je tako lepo pretepati.


user posted image user posted image user posted image user posted image



ja sj. včerej sm ga zaprla v sobo. kako je blo to... jst sm misla, da bo vse razbil v sobi. treskal je z vrati omare, z balkonskimi vrati, tolkel po vratih, po steni... to je blo noro!!! klical je: Mami mami mami! pa mu nism odprla. pol se je drl: mami oprosti, ne bom več! no, pol sm mu pa odprla... pa se še ni umiru. sm ga dala še mal v sobo, pol je blo pa ok.

ampak tut tu ne vem kako je s tem... eni pravijo, da vrata zapret, jih držat dol... drugi pa da ne. ampak če jih ne zaprem, bo ušel ven in razgrajal po celem stanovanju...

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 16:02:39   
Anonimen
Uh jaz je pa nisem zapirala ... če je prišlo do tega, da jo je bilo potrebno odstranit s prizorišča, sem jo posadila v dnevno v kot in jo dala na ignore, ampak tako da je videla, da ostalo poteka normalno in da se imava midva fajn, ona mora pa v kotu bit. Sicer je protestirala pa vstajala, samo sem jo vsakič brez besed prijela in nesla nazaj v kot ... ko se je končno umirila, sem šla do nje, ji povedala, da tega ne sme počet, da je to mene bolelo, da naj se mi opraviči in da lupčka ... pa je to kar palilo pri nas.

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 16:22:08   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uh jaz je pa nisem zapirala ... če je prišlo do tega, da jo je bilo potrebno odstranit s prizorišča, sem jo posadila v dnevno v kot in jo dala na ignore, ampak tako da je videla, da ostalo poteka normalno in da se imava midva fajn, ona mora pa v kotu bit. Sicer je protestirala pa vstajala, samo sem jo vsakič brez besed prijela in nesla nazaj v kot ... ko se je končno umirila, sem šla do nje, ji povedala, da tega ne sme počet, da je to mene bolelo, da naj se mi opraviči in da lupčka ... pa je to kar palilo pri nas.


amo že tut mi to poskušali. na podoben način. pa je vedn prišu za mano in počel naprej. skratka brez učinka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 16:25:06   
Anonimen
Ja vsakič ga neseš nazaj v kot ... enkrat bo že dojel. Jaz sem našo tut po 10x v rundi nazaj nesl.

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 16:38:58   
andea
Če je blo pr nas kaj narobe, ker tepla me res ni, sem jo dala sedet na stol, takoj ko je vstala sem jo posedla nazaj. Rečeš da je kazen 3 minute in da, če vstane bo moral še dlje sedet. Je pa hčerka povedala, da majo v vrtcu isto stol za kazen. Stol pa nisem imela obrnjen v steno ali kot.

Se mi zdi da če ga zapreš v sobo se ne umiri in se lahko še poškoduje, sedeti pa mora pri miru.
Ne smeš pa popustiti, drugače si na začetku. Tudi če se opraviči, mora kazen vseeno odsedeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tepež 3letnika
4.8.2011 21:55:52   
marjetica8
mi imamo isto težavo (2,5 let). Ravno tako ga nosimo v kot, pa ne pomaga, ker ko ga prime jeza/trma, enostavno ne pomaga nič. En dan me je udaru, sem ga nesla v kot, me je udaru še enkrat, sem ga spet nesla v kot in potem je kričal še skoraj eno uro, dokler ni meni prekurlo in sem vzela kozarc mrzle vode in ga oblila. Mali se je zdrznu, nehal kričat za par sekund, tok da je dojel kaj ga je doletelo in potem kričal še nadalne pol ure. Pol je en cajt palilo da sem samo zagrozila da ga oblijem, ma zdej mislim da je pozabu, ker spet tepe in hodi v kot. Če se bo stopnjevalo, bomo ponovili vajouser posted image

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tepež 3letnika
5.8.2011 6:52:00   
anaksunamun
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ja vsakič ga neseš nazaj v kot ... enkrat bo že dojel. Jaz sem našo tut po 10x v rundi nazaj nesl.


Jaz sem našega k vratom (to je naš kot) nosiila 2 uri preden je dojel, da res mislim resno in da bo 2 minutki moral počakati in se ohladiti. Tako da le vztrajaj.
Vem pa kako je to, ko te kar udari, ugrizne, brcne. Je pa to normalna faza skozi katero gredo skoraj vsi otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
5.8.2011 13:55:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anaksunamun)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tepež 3letnika
6.8.2011 13:06:46   
abc123
Kaj pa storite, če noče sedet oz. bit tam in se začne smejat, valjat po tleh, naša se naredi čist mehko ipd. Kaj pa potem? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?