|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napetost pred vstopom v vrtec?
20.8.2011 11:31:28   
katy83
dan punce.
Mene pa zanima, če je možno, da najin 17-mesečnik nekako čuti, da gre 1.septembra v vrtec? no, ok, da čuti, da bo neka sprememba? Ker zadnje dni je nenormalno drugačen kot prej--- full bolj razcartan in jokast. slabo spi...skratka takega ga nisva vajena.
Se je to kateri dogajalo? Pa naj povem še, da sem full zagovornica vrtca, tako da neke napetosti z moje strani naj ne bi bilo čutit. user posted image
al je možno, da so zato krivi zobki, ker 4. mu nenormalno ven silijo?

hvala vsem za odgovore. user posted image


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 21.8.2011 11:51:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je možno?
20.8.2011 11:54:41   
MorjeMorje
zdravo! če si ti pomirjena, potem bodo po vsej verjetnosti zobki. ne verjamem, da bi imel sam od sebe neprijetne občutke glede vrtca.
pri nas se mi zdi, da malo od mene dobi (mene je pa zelo strah)..in je tudi na trenutke drugačen kot sicer. veliko sreče!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je možno?
20.8.2011 11:55:17   
nusi
pomoje so bolj verjetno zobje. 4ke so ful velke in ni čudno, da ga daje. glede vrtca pa bi lahko začutil npr. nervozo z vajine strani, samo če praviš, da s tem nimaš težav, potem ni to.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.8.2011 16:01:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je možno?
20.8.2011 18:11:03   
mateyka
naša je imela hude težave z izraščanjem štiric - tako da je možno da so zobje. najbolj ločigno in najverjetneje pa je, da vse skupaj tvori situacijo kakršna je in s tem počutje kakršno je (ker intuitivni so otroci zelo) user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je možno?
20.8.2011 20:52:47   
katy83
no, da javim, trojkica je danes ven pokukala, pa 4-ka je tudi videt da bo kmalu, tako da so verjetno res zobki.

Je pa tako...saj možno, da sem pomirjena navzven, pa me v podzavesti vseeno skrbi in tako kot pravita Mateyka in Gromska, to verjetno čuti.

hvala punceuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je možno?
20.8.2011 21:45:40   
Sa.Ka
Oh, seveda čuti. Sama nisem mogla verjet, kako naša prvorojenka čuti,da je mami user posted image , vedel ni nihče do 13 tedna. Da ne govorim zdaj o spolu.user posted image
Drugače pa ja, saj vas posluša,vse registrirajo ti naši razgrajači.user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je možno?
21.8.2011 14:31:22   
K_a_t_i
Trojke, ziher. Naš, sicer 2 meseca mlajši, hoče ves čas dudo - pa jo ima sicer samo za ponoči. Eno špičko ima že zunaj, ostale 3 rinejo.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je možno?
22.8.2011 10:23:26   
rozilu
Glede na to kakšno je stanje pri nas, bi se kar strinjala, da čuti napetost pred vrtcem. Ne glede na to, če je tebi to OK. Vseeno je sprememba, povedala si verjetno mu, neka drugačna dogajanja in pogovori so že zdaj... Pri nas je isto, naša 22-mesečnica gre zdaj iz enega privat varstva (z več otročki, kjer se ima super) v pravi vrtec.

Jaz sem živčna sicer zaradi drugih stvari, predvsem pa kar bo to zdaj prineslo neko drugačno rutino... Sem pa prepričana, da bo njej tam fajn, zadnjč sva ga šle pogledat, pa povedala sem ji, da bo tam ful otročkov (je ful družabna)... Upam da vsi hitro preidemo to fazo nervoze user posted image



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?